Tohumlarım geldi peçete arasına koydum sonrasında peçetelik ıslatım mi

Tohumlar geldi arkadaşlar bir tabağa 3 kat peçeteyi ph ayarlayıp ıslattım .üstünüzde streç film le kapadım onuda karanlık bir dolaba koydum şuanda dolabın bulunduğu ortamda hava 22 derece sizce derece düşük mü klimanın önüne havluya sarıp koysam mı birde stresin üstünde delik yok delik açayım mı şimdiden sağ olun

kanka tabakta fazla su bırakma vebence küçük bi karton kutu bul tabagı koy içine sıcak bıryerde dursun tabagın azınada ters çevir başka tabak ört günde bır kez nemını kontrol et 2-3 güne kök salarlar
sağ ol reis bir elektirikli kaloriferim var onun üzerine koydum kapalı bir kutuda tabak ışık girmez sıcaklık 27 oldu .nemi kontrol et demişsin peçete kurursa ıslatım mi yoksa 2 3 gün hiç karışmadan böyle kalsın mı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **