Tohumların Gelmesi An Meselesi

ingardrop

Yeni üye
Tohumlarim eli kulağında geldi gelecek ama ben hala ışık siprarisi veremedim.
Bisey değil 8 tane tohum siparişi verdim bozulacak diye korkuyorum.
Evimde tuvalette yetistirmeyi planlıyorum koku problemi olmasın diye 1 tane 1 tane yetiştirecem.

1 tane CxB3590 100w 12.000 lm aliyim diyorum Tek ağaç için sizce bu bana yeterli mi?

Bir de tohumlar rutubetlenmesin diye ilaclarin icinde bulunana Silkojelle birlikte ilac kutusunun icinde muhafaza etsem bu sefer de tohumu öldürür müyüm?

Kardeşler fikir ve önerilerinizi paylasirsaniz sevinirim..

Cvp: Tohumların Gelmesi An Meselesi

Bende düşünüyordum nasıl yapsam diye.. Kanka evde buzdolabı bozuldu oda sıcaklığında bekletiyorum, bu şekilde ne kadar gider bilmiyorum. Ama buzdolabına koymadan önce bende bi 35mm film kabının içine silkojelle birlikte koymuştum karanlıkta bulunsun diye ve dışını streç filmle sarmıştım bu şekilde muhafaza etmiştim 2 dönem götürdü beni. Bir problem yaşamamıştım.

ingardrop

Yeni üye
Cvp: Tohumların Gelmesi An Meselesi

Sağol kanka içimi biraz da olsa rahatlatin.
Işık konusunda hir fikrin var mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********