Tohumlar nerde saklanır yardım

Mrboob

Yeni üye
Kankalar merhaba bugün siparişler elime ulaştı sorunsuz ve tamda dedikleri gibi kafasında şüphe olan kişiler rahatlıkla verebilir siparisi fakat suan başlama durumum yok en iyi hangi şekilde muhafaza ederim minikleri lütfen cevaplayın yazık olmasından korkuyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
karanlık serin biyer , ısı yukarı aşagı oynamıcak nem dusuk olcak . örn/ buz koy bı sıgara paketıne aç dolabı , domates rafına egıl at sıgara paketını arkaya :D

Mrboob

Yeni üye
karanlık serin biyer , ısı yukarı aşagı oynamıcak nem dusuk olcak . örn/ buz koy bı sıgara paketıne aç dolabı , domates rafına egıl at sıgara paketını arkaya :D
Kanka kilitli poşete koydum bide küçük kavanozun içinde salladım arkaya bi yere yazık olmasın da yıkılırım harbi

S

silas

Guest
senelerdir sigara jelatinine sarar ağzını hava almayacak şekilde yakar pc kasasısın içine atarım hiç bir sıkıntı çekmedim her zamanda patladı tohumlar.

Tunç

Kıdemli Üye
Buzdolabı hikaye 40 tohum sakladım hiçbiri patlamadı . beze sarıp cam kavonoza koy karanlık bir yerde sakla eski usul

Orhan666

Yeni üye
Kankalar merhaba bugün siparişler elime ulaştı sorunsuz ve tamda dedikleri gibi kafasında şüphe olan kişiler rahatlıkla verebilir siparisi fakat suan başlama durumum yok en iyi hangi şekilde muhafaza ederim minikleri lütfen cevaplayın yazık olmasından korkuyorum
Dostum benim de bugun elime ulasti. Ayiptir sormasi kac hediye tohum koymuslar seninkine. bende 1 tane vardi da :)))

Son düzenleme:

Orhan666

Yeni üye
Yok kanka taze olmasi açısından değil beyaz tohum genelde tam olgunlaşmamış tohumdur o yüzden sıkıntı olur mu diye
Bunu ilk kez duydum. Ben de forumun baya derinliklerinde bi yazi okumustum. Tohum ekilmeden bekledikce dis koruyucu zarini daha da kalinlastiriyo, bu da koyuluga neden oluyo. Bu yuzden cimlenmesi daha da zorlasiyo.

Mrboob

Yeni üye
Kankam kilitli poşetin içinde, oda cam kavanozun içinde buzdolabimi normal dolabami koyuyum ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********* ********