Tohumsuz : Barış

Çözümü faydalı buluyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 6 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
Merhaba Tohumsuz Ailesi bir süredir yoğunluktan ve geri dönüş beklediğim haberler yüzünden pek aktif olamadım. Umarım çok bir şey kaçırmamışımdır, ama girince ne göreyim mükemmel ötesi forumumuz da küfürler didişmeler doğrudan suç olabilecek şeyler konuşulmuş nasıl üzüldüm bir bilseniz... 

Bize birlik lazım bende uzun uzun tartışmalar okudum üşenmeyip dedim ki karşılıklı atışmanın cezası ban olmasın ya, uyarı vereyim silmelerini istiyim sonra baktım ki birden çok konuda var şimdi uyarı puanı verip silin desem arada kalan olur illa ceza birine patlar ne yapsam derken baktım ki bir bilgi kirliliği de oluşuyor çünkü x konusunda y ve f atışıyor x konusu havada kalıyor.. Biz bir birimize bir şeyler katabildiğimiz bu ormanı piknik yapıp yakacak insanlar değiliz biliyorum ama bir kişi bile çöpünü bırakırsa oraya doğru ilerler sizde bunu biliyorsunuz. Bildiğiniz halde dikkat etmediğinizde ceza sistemi devreye girer ama sizin kişisel sorunlarınız yüzden ben sizlerden faydalanabilecek üyelerimizi bilgiden mahrum kalmasını veya bilgili üye sayısının azalıp yüklerinin artmasını ekstra olarakta sizinde bu bilgilerden faydalanamamanızı istemiyorum bir karınca kadar katkınız da olsa katkı katkıdır ölçüsü yok.

Ama şunu belirtmek isterim doğrudan şahısa özellike sansürsüz kimsenin hakaretler dizisi sıralamaya küfür etmeye hakkı yok bunun bahanesi de yok normal hayatlarınızda küfür eden insanlar olabilirsiniz tahammülsüz insanlarda olabilirsiniz bu sizi iyi veya kötü yapan bir şeyde olmayabilir ama forumu güzel bir şey olarak görüyorsanız lütfen güzel olmasına katkıda bulunun bizde sizlerin ne kadar güzel olduğunu bilerek düzenlemeler yapalım sizleri seviyorum tek olan bu platformu korumak istiyorum ve yeni bir çözüm öneriyorum.

Bu duyurunun amacı sadece küsleri barıştırmak değil aynı şekilde bazı kural ihlalerinin en minimum şekilde atlatılmasını sağlamak işleyiş şu şekilde buraya dileyen herkes konu linki ile beraber kural ihlalini yazıcak örneğin cafer şu konuda şöyle bir kusurda bulunmuş bakın burası tartışma yeri asla olmayacak. Onu demek istedim şöyleydi böyleydi değil ve bunu gören kişi diyecek ki cafer Barış konusunda ismin var hatalı olduğun içeriği kaldır ve bu barış kısmından yoruma kapalı dost eli uzat veya hatanı kabul edip dikkatli olacağını aynı şekilde içeriği kaldırdığını belirt cezai işlem almadığın gibi güzel forumumuza destek olmuş ol bizde bu sefer teşekkürleri sizden esirgemeyelim böylelikle ne birisinin konusu başkası yüzünden silinsin ne kalpler kırılsın..

Bazı kızlar gece güzel AK / LEMON

Baba Haze 

KKush

Lütfen forumumuza destek olun yukarıda ki içeriği iyice okuyup gerekeni yapın ve mutlaka yaptığınızı belirtin yoksa cezai işlem uygulamak zorunda kalacağız bu bir bir örnektir.

Kkush ile tatlıya bağladık. Chat aktif olsaydı belki bunların hiç biri yaşanmazdı en azından diğer forum üyeleri tarafından görülmezdi kimsede bi rahatsızlık duymazdı. Ama  yaşanmaması gereken birşey tabi. Tartışmalar bazen uzayabiliyor,küfürleşmeler hakaretler olabiliyor. Ben kendi adıma forum üyelerinden ve kkush dan özür dilerim. Gereken şey ne ise yapabilirsiniz ( ceza,ban,konu silmek,uyarı vs)

Ü

Üye silindi 257

Guest
Cvp: Tohumsuz : Barış

Baba Haze' Alıntı:
Kkush ile tatlıya bağladık. Chat aktif olsaydı belki bunların hiç biri yaşanmazdı en azından diğer forum üyeleri tarafından görülmezdi kimsede bi rahatsızlık duymazdı. Ama  yaşanmaması gereken birşey tabi. Tartışmalar bazen uzayabiliyor,küfürleşmeler hakaretler olabiliyor. Ben kendi adıma forum üyelerinden ve kkush dan özür dilerim. Gereken şey ne ise yapabilirsiniz ( ceza,ban,konu silmek,uyarı vs)

Katılıyorum,biz kendi aramızda helalleştik..Chat aktif olsaydı mevzu size kadar gelmez o gün kapanırdı..Düşmanlık bizim camiaya yakışmaz..

defendant

Yeni üye
arkadaşlar kankalar bu tutumunuz için ikinizide tebrik ederim gereksiz muhabbet ve konuları polemik haline getirmeyelim burası yardıma ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda bize en iyi öğretmen olabiklecek ansiklopedi kaynaklarından daha iyi bi öğretmen birbirimize sahip çıkalım...

rotparub

Yeni üye
su chat acilsin artik da biz de gereksiz muhabbetleri okumakla zaman kaybetmeyelim... boyle seyler olabilir onemli olan isin sonunda olayi tatliya baglamak. ben de kkush ve baba haze e bu tutumlari icin tesekkur ederim. forumun yonetici kadrosunun daha aktif olmasi gerektigini dusunuyorum. dumaniniz bol olsun..

defendant

Yeni üye

rotparub' Alıntı:
su chat acilsin artik da biz de gereksiz muhabbetleri okumakla zaman kaybetmeyelim... boyle seyler olabilir onemli olan isin sonunda olayi tatliya baglamak. ben de kkush ve baba haze e bu tutumlari icin tesekkur ederim. forumun yonetici kadrosunun daha aktif olmasi gerektigini dusunuyorum. dumaniniz bol olsun..

kanka ağzına sağlık benim yanlış anlaşılır die söleyemediğimi sen sölemişsin daha ne sölenebilirki vesselam...

chat mutlaka olmalı, gerekirse sadece chat ortamının asayişini sağlayacak üyeler görevlendirilmeli.

@Kanunsuz34
@vamanos

Lütfen bir birinize hakaret içerikli şeyler yazmayın veya konular altında farklı tartışmalar oluşturmayın burada farklı farklı kafadan binlerce insan var hepimiz iyisi ile kötüsü ile bu forumdayız buradan bilgi aldık veya verdik herkes yorumunu paylaşabilir hatalarınızı söyleyebilirsiniz ama hakaret veya benzer şeyler hoş değil Türkçe'mizi de doğru kullanmaya dikkat edelim hem anlaşılabilirlik azalıyor hemde hoş değil, herkese iyi forumlar.

EvdekiMizah' Alıntı:
@Kanunsuz34
@vamanos

Lütfen bir birinize hakaret içerikli şeyler yazmayın veya konular altında farklı tartışmalar oluşturmayın burada farklı farklı kafadan binlerce insan var hepimiz iyisi ile kötüsü ile bu forumdayız buradan bilgi aldık veya verdik herkes yorumunu paylaşabilir hatalarınızı söyleyebilirsiniz ama hakaret veya benzer şeyler hoş değil Türkçe'mizi de doğru kullanmaya dikkat edelim hem anlaşılabilirlik azalıyor hemde hoş değil, herkese iyi forumlar.

Haklisin dostum herkez hata yapabilir onemli olan telafi etmek herkezin yalnislari olabilir ama kimsenin kimseye hakaret etmeye hakki yok bilmislik taslamamali kimseye kin gutmem ama girip argo kelimelerle veyatta agiza alinmasi yalnis kelimelerin kullanilmasi hos bi durum degil iyi forumlar

Sizden erdemlik ile bu küçük münasebeti sonlandırmanızı diliyorum bu güzel platforma bu şekilde de destek olabilirsiniz ve bu hepimize faydalı olur tekrardan iyi forumlar.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Chat olayına bende katılıyorum açılmalı artık yasaklardan kısıtlamalardan zaten gına geldi bir nefes aldığımız bu forum var burada da yasaklamala kısıtlama olmamalı gercekten bu foruma yakışmıyor bi el atarsanız çok makbule gecer.

Yasak veya kısıtlama buranın varlığını korumak için var kişisel hiç bir kısıt yok ayrıca chati tekrardan açmayı planlıyoruz ama önce forumu bilgi kirliliğinden kurtarmamız gerektiğini düşünüyoruz çünkü bilgi kirliliğinden her gelen sorusunu chatten talep ediyor bilgiyi alıp gidiyor ve bu forumu yerinde saydırıyor orası çerez bilgiler ve sohbet için var insanlar bunun için kullanmıyor bu süreci hızlandırmak için sonuca ulaşmamış konuları veya forum kurallarına aykırı içerikli yanlış konumlandırılmış konuları bize bildirerek katkıda bulunabilirsiniz bu süreçte katkıda bulunan üyelerimiz sonrasında farklı yetkilere de sahip olabileceklerini unutmasınlar iyi, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1