Tohumsuz iyice özletti kendini

Toska

Üye
Kankalar kanalın en son kapatılmasından bu yana Oğuz abinin tek bir videosu var , nerde ne halde bilen eden var mı ? Ufakta olsa video ekleseydi çok güzel olurdu iyice özletti kendini :(

Toska

Üye
Cvp: Tohumsuz iyice özletti kendini

Ares89' Alıntı:
Youtube kanali diosan. Acti tekrar kanka

Youtube kanalını takipteyim kanka , her gün eve geldiğimde hevesle umutla açıyorum bakıyorum video eklenmemiş moralim bozuluyor

Ares89

Yeni üye
Nasil eklenmemis bir dunya video var yaz bu sayfanin adini profil resminde yaprak resmi var tikla gir vpn ile gir eger acilmiosa ben vpn siz girdim

Toska

Üye

Ares89' Alıntı:
Nasil eklenmemis bir dunya video var yaz bu sayfanin adini profil resminde yaprak resmi var tikla gir vpn ile gir eger acilmiosa ben vpn siz girdim

Kanka o senin dediğin kanalı biliyorum , Oğuz'a mı ait yoksa değil mi bilmiyorum , hep eski videolar onlar. Sanırım birisi Oğuz video attıkça videoları bilgisayarına indirmiş , kanal kapatılınca bu videoları kendisi kanal açıp yüklemiş. Oğuz'un şuan ki kanalı https://www.youtube.com/channel/UCmntS1GsqkYEytD-dHV5Zig/featured bu .

FirstGrower

Yeni üye

Toska' Alıntı:
Ares89' Alıntı:

Kanka o senin dediğin kanalı biliyorum , Oğuz'a mı ait yoksa değil mi bilmiyorum , hep eski videolar onlar. Sanırım birisi Oğuz video attıkça videoları bilgisayarına indirmiş , kanal kapatılınca bu videoları kendisi kanal açıp yüklemiş. Oğuz'un şuan ki kanalı https://www.youtube.com/channel/UCmntS1GsqkYEytD-dHV5Zig/featured bu .

Açıkladı onu, iki kanalda kendine aitmiş. Birine eski videolarını yüklüyor diğerine de açıklama videosu eklemiş.

Sahin

Yeni üye
Oğlum bu adam video yüklemeyince buzdolabını açıp ne var ne yok bakıp geri kapattığımda yaşadığım hislerin aynısını yaşıyorum.

Highest1

Yeni üye
2016dan kalma yeni atılmış video izlerken üzücü bir nostalji hissi oluyor taze kana ihtiyacımız var video istiyoruz kanka.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Iki kanalda bana ait kankalar. Youtubeun gazabina ugriyacagimi bildigim icin iki tane actim bu sefer. Yakinda vidyolara devam edicem kusura bakmayin 2 aydir turdaydim California tarafinda daha yeni eve gecebildim.

umburbey

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Iki kanalda bana ait kankalar. Youtubeun gazabina ugriyacagimi bildigim icin iki tane actim bu sefer. Yakinda vidyolara devam edicem kusura bakmayin 2 aydir turdaydim California tarafinda daha yeni eve gecebildim.

Eğer bir süre daha video çekip yayınlamazsan foruma bağdaş kurup kendimi yakıcam tibetli rahip gibi

uygarbilinc

Yeni üye
Bro yesilodaya da yorum attim kaybolduğun dönem bu sitenin hakimiyetini kaybettigini hatırlıyorum senin adini kullanip tohum satışı yapildigindan falan bahsediyordun yeni forum acabileceginden sozediyordun beş sene oldu yüzünü gören cennetlik forumun yönetimi hala sana mi ait yoksa degil mi aşırı meraktayım. Aktif yorum yapan biri degilim genel olarak izleyici okuyucuyum forumda, daha bi adım atmadim uretimle ilgili niyetliyim ama mesela reklami dönen degeneticadan sipariş vermeli miyim yoksa dolandırılir miyim suphelerim var. E son beş senedirde ortalikta gorunmedigine gore bi aciklama yapmadigina göre ben acaba bi hayalete mi yaziyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****