Tohumsuz Karnemiz : Üzücü

Herkese merhaba arkadaşlar 3 gibi kafam güzel eve geldim biraz oyalanıp dedim foruma bakayım,  pek hareket yok sonra gün içerisinde giren kullanıcılara bakayım dedim ve sizlere bir karne çıkartmaya karar verdim.
Ne karnesi mi? Neyin karnesi mi ? Yeni bir sigara sarıp anlatıyorum...

Derken madem bu kadar uğraştım oyalandım grinder'ımı da temizliyim dedim izopropil alkolüm kalmadığı için önce banyo temizleyicisi döküp biraz beklettiğim grinder'ımı biraz sonra aynısını yağ çöz ile tekrarlayıp en sonda alkol içeriğinden dolayı kolonya veya ekran temizleyici ile bekletip kullanmadığım diş fırçası ile temizleyeceğim biliyorum gereksiz meşakatli bir yol direk sıcak su diş fırçası bile biraz iş görürdü ama vaktim var hemde denemek istedim arkadaş.. Bu gün en son kullandığımda sigaranın yarısına yakını grinderda yapıştı kaldı minik tozlar halinde dedim yapmışken yapayım göreyim neyse ben beklerken biraz konuyu şişireyim yazarken incilerim dökülmüyor ya..

Ben hepinizi seven forum için pek bilinmeyen ama projelerimin bir kısmını Saltoa ve TohumsuzEsrar ile paylaşan ve imkan olduğunda nicesini hem sizler hemde yine yönetici arkadaşlarımla paylaşacak olan daha çok teknik detaylarla ilgilenen bir üyeyim. Yaprağına bakıp şu kadar ömrü var veya şöyle hastalığın çözümü bu efendim şöyle toprak kötüdür diyebilecek biri değilim tabiki özel konu üzerine araştırıp yorum yapabilir veya temel mantıklarını bildiğim için yorumlar üretebiliyorum ama ben denedim gördüm biliyorum diyemiyorum bende foruma katkılarımı burayı daha kullanılabilir yapmak sizler için alternatif projeler oluşturmak ve kendi edindiğim diğer konularda yardımcı olmaya çalışıyorum. Ki onun haricinde oluşturduğum konularında genel olarak faydalı içerikler içerdiğine inanıyorum... Bir grinder'a bakayım geliyorum...

Döktüm biraz fırçaladım baya çıktı ama hala çökelmiş kalıntılar vardı tamamen zemine deyemeyen fırça çok iş görmeyebiliyor değiyor gibi ama ne hikmetse kalıyor işte lcd temizleme spreyinden döktüm deniyeceğim şimdi.

Evet arkadaşlar nerede kalmıştık karnede kalmıştık, Günde ortalama 150 üyemiz foruma giriş yapıyor ama kesinlikle forum kullanımı ve bazı sosyal nezaket kurallarını bilmediğimizi düşündüğüm için böyle hafif bir karne ile durumu gözler önüne sermek, ricalarda bulunmak ve sadece farkında olduğumu değil birebir izlenebilir hatta profesyonel anlamda analiz yaparcasına izlediğimi göstermek istedim.

yaklaşık bu 130 kişiden 30 unu eledim çünkü henüz 2 aylık hesaplardı.

2 aydan büyük ve 9 aydan küçük hesaplardan toplamda 42 tanesinin 10 dan daha az yorumu olduğunu gördüm hatta detayları şöyle;

3 tane 10 yorumu olan
2 tane 8 yorumu olan
1 tane 7 yorumu olan
3 tane 6 yorumu olan
7 tane 5 yorumu olan
1 tane 4 yorumu olan
3 tane 3 yorumu olan
2 tane 2 yorumu olan
3 tane 1 yorumu olan

VE 17 TANE 0 YORUMU OLAN arkadaşımız bu gün giriş yapmışlar.

9 aydan daha eski üyelerimizin 10 yorumdan az olan istatistiği ise şöyle;

2 tane 9 yorumu olan
2 tane 8 yorumu olan
1 tane 7 yorumu olan
3 tane 3 yorumu olan
1 tane 1 yorumu olan

VE 9 TANE 0 YORUMU OLAN arkadaşımız yine bu gün giriş yapmışlar.

Evet güzelce fırçaladım ve Philips SVC1116G 200ML Temizlik Seti sıvısı çok işe yaradı pırıl pırıl oldu güzelce yıkadım sonra suyun buharlaşması için sıcak fön makinesi ile ısıttım en son da 2 kere havlu peçete grinderlayarak güzelce temizledim hatta hafiften elim bile yandı şimdi müsadenizle bir sigara sarayım devam edeyim konuya.

Bu arada güzel bir nostalji parçada koyalım ama ne koysak saat 5 : 41 olmuş konuya başladığımda herhalde 5 olmamıştı..

Gerçekten bu işi bildiğini düşündüğüm sevdiğim bir parçasını paylaşayım hem nostaljik bir parça hemde deep house işte linkimiz : Sezen Aksu - Vay (Boral Kibil Remix)

Bende sigaramı sarayım dinlerken,

Babam böyle dolma sarmayı nerden öğrendi anne? 

Evet ne diyorduk karne arkadaşlar burada yorum yapandan hiç bir şey eksilmiyor işin diğer tarafı yorum yapanlar veya içerik oluşturanlar bir şey kazanmıyor tamamen keyfine zevkine (kişisel soruları dile getiren konular hariç) ben uzun zamandır izliyorum onlarca üye giriyor saatlerce forumda takılıyor işini görüyor ve edindiği hiç bir bilgi için teşekkür (Rep veya konuları puan ile oylama veyahut anketlere katılma) bile etmeyip dalgasına bakıyor yahu herkes böyle olsa (bunu yapanlar erinenler için söylüyorum) sen sigara yetiştirmeyi mi öğrenebilirdin zibilyon kaynaktan tek türkçe olana gelip işini görüp bir teşekkür veya katkı bulunmuyorken buradan öğrendiğin bilgilerle bir şeyler elde etmeyi bir şey mi sanıyorsun? Mesela sizin gibilerin bize katkısı olmadığını bildiğimizden sizlerin gibi asalak insanların bilgi edinmesini engelleyici kurallar koysak daha mı iyi? Kimse üzerine alınmasın tabiki bahanesi olanlardan bahsetmiyorum sadece bu görüşü benimseyip faydasız kesime söylüyorum. Bir konu okuduğunda memnunsan yaz dahasını istiyorsan teşekkür gibi faydalı butonları kullan ki üretici aa evet bak ilgi görüyor buna benzer şeylerde üreteyim desin yoksa insanlar kendi bildiklerini paylaşanlar ihtiyacı olmadığı halde insanlara öğretenler gerizekalı da siz mi akıllısınız? Ha diyebilirsin kimse buna mecbur değil evet haklısın bak kimse zorunda değil kimse içerik üretmekte zorunda değil ama yapıyoruz he sizler için mi hayır 1 kişiye katkı sağlasa yinede devam edilir ama heves kırıyor bu durum 10 içerik yerine 1 içerik üretiliyor sen istemez misin arkadaşım sadece yetiştirme değil faydalı olabilecek bir çok çözüm öneri de edinmek? Ya hepsini geç sizin katkılarınız bir ihtiyaç değil ama teşekkür etmekten erinen araştırma yerine ezbere yaşamak insanın vasıfı mı? Yani ezbere bilgiler ile bir şeyler yapıp bu bilgi kaynağına teşekkür etme fırsatın varken etmemek bir insana yakışabilir mi? İnsan varlığı bu kadar aciz mi gerçekten? Mevzu mecburiyet değil bak yanlış anlama ama milyarlarca sinir yolu bulunan bu dünyada mükemmel şeyler üreten soyumuzun bu kadar basit halini yaşamak olur şey mi?

Bu arada benim bir kavanozum var moruk onun içine sigara paketinden tek tek sigara kırıp ayıklıyorum bir kavanoza da bitkimi koyuyorum ordan alıp grinderlıyorum istediğim kadarda tütün alıyorum ki genelde ateşi tutacak kadar kullanırım pipo filtresi ile yuvarlıyorum keyfime bakıyorum...

Kanka demek istemiyorum ama kanka kızma ben azarlamaya gelmedim azar için konu açmadım bu gün sen bu fikirden dönersin yarın başkası burası cennet olur seninde bu cennette bir yerin bir sevenin bir katkın olur bu kötü bir şey mi? Ben sana kızdım da bu kötü bir şey mi bazen taksiciye bazen üzerimize dökülen suya kızıyoruz alınma lütfen derdim senin varlığın olsa niyetim kötü olsa ben senden daha çok konu okuyup hiç yorum yapmam..

Ben resmen bu forumda bir mesai harcıyorum görevimi en iyi şekilde icra etmek için ve bundan keyif alıyorum belli ki sende alıyorsun çünkü buraya zorla girmiyorsun ve görüyorum saatlerini geçiriyorsun yani aynıyız kanka senide görüp sevmek istiyoruz bir kullanıcı yorumu görünce kim lan bu demiyoruz ki kanka diyoruz ol bizle kanka çekinme aç vpn tak ismini yaz yorumunu ama kurallarada uy kanka bu riskli hobiyi icra eden herkese destek ol biz iyi olalım hep beraber örnek olalım bu sevgi işiyse bize sevginden bir parça bırak biz ayrımsız elimizden geldiği kadar saçıyoruz sende ver tek içen tek ölür demişler ben sarmayı bilsem sigaram olsa sen yanımda otursan sana öğretmesem de vermesem de daha mı iyi olursun peki vaktim varken sana öğretsem sigaramdan verirken paramda gitmese bir şey azalmasa yani yorum yapmak gibi düşün ne eksilir ki benden ? Sen karşılığında teşekkür etsen ne eksilir senin saltanatından krallığından hanımlığından...

Bu arada bazen evde tek içemiyorum mesajlarını görünce çok iyi anlıyorum ve  aynı zamanda üzülüp seviniyorum çünkü o psikolojik sıkıntı ve fiziksel etkisi çok iğrenç yaşadım benzerlerini biliyorum ama yaşamadığım için o kadar seviniyorum ki daha dikkatli davranıyorum çünkü kimsede yoktu zamanla oldu dimi herkese olabilir bunu çok içtiğinizde aşırı derecede eylemsizlik gelişiyor arkadaşlar veya sekse düşkünlüğünüz bundan oluyor çünkü keyif alıyorsun bununla sürekli ama bir yerden sonra doyumsuzluk başlıyor fiziksel olarak kafan olmaz demiyorum ama beyninin keyif mekanizmasının eşiği değişiyor ve sende günün sonunda seksle nokta koymayı düşünüyorsun neden mi seks doğal olarak bu keyifi yaşatıyor ve kenevirden sonra doğal olarak yapabileceğin en büyük haz aktivite bu aslında çok azgın değilsin yani mantık bu...

Baktımda konu baya uzamış sonlandırsam hava kaldı mı bilmiyorum bitki işe unutturabiliyor aslında hafızanızdan silmiyor ama anlık olarak bazı şeyleri yoğun yaşadığınız için hayal düşünce veya yaptığınız fiziksel aktivite gibi odağını arttırınca bir önceki yaşadığınız geçici bellekte duran bilgiler temizleniyor veya ön raflarda durmuyor, yani kısaca kanka yanlış foruma konu açma esrar genel konusuna esrarın genel bilgisini içermeyen saçma konular açma soru soracaksan soru cevap forumunu kullan özel bir alanda soru soracaksan ışık gübre indoor veya oda bu forumlara aç ama şu soruyu sor ya forum başlığı ile ilgili içerik geçiyor mu mesajımda bak soru cevaplar soru cevap bölümüne ışıkla ilgili tartışmalar ışıklandırma bölümüne esrarla ilgili genel bilgi verecek veya araştırma konusu açacaksan esrar genele aç tohum yaşar mı çimlenme nasıl sizce hasata varmı ya esrarın genel bilgisi ile ne alakası var bilgi verici değil soru zaten bunlar. Sonra acil yardım vs yazma ilerleyen zamanlarda hepsinin temizleneceğine emin olabilirsin uçmasın kanka destek ol dikkatli ol. Teşekkür butonları konuları anket veya yıldız ile derecelendirme butonlarını kullan bizde hangi konu beğeniliyor bilelim hangi konu daha yol gösterici bilelim onu sabitleyelim bakın ben mod olana kadar yüzde 10 oran haricinde sadece modların sabit konuları vardı sizler için bu duruma el attım TohumsuzEsrar ile görüştüm belkide yapmak istediği bir olayı hızlandırdı ve şuan bir çok üyemizinde konusu sabitlendi bu bana bir şey katmadı kanka foruma kattı sana kattı bindiğin dalı sula demiyorum ama çürütme konu çok uzadı sabırla okuyan olur mu bilmem ama herkese iyi forumlar dilerim sağlıcakla kalın.

OtomatikCigara

Yeni üye
Cvp: Tohumsuz Karnemiz : Üzücü

Uzun içerik görünce okumak için can atanlardan olduğumdan hemen atladım konunun üstüne kanka eline sağlık aynı zamanda grinder muhabbeti ile de biraz edebi derinlik katmışsın içine farklı konular arasında geçiş yaparak :)Ama ne yalan söyleyim eylemsizlik ve seks hakkında söylediklerin en çok dikkatimi çekti.Bu herkeste böyle bir etki yaratıyor mu bilmiyorum ama uzun süre ve sürekli kullanımda böyle etkiler yaşayan kankaların duygularını da paylaşması,hayatımızda oluşan olumsuzlukların çözümü içinde gereklidir ki tam olarak böyle bir platformda paylaşılmalıdır.Kısa bir süre öncesine kadar ben de çok yoğun çalışıyordum ve vakit ayırıp içerik okumak,yorum yapmak zor oluyordu fakat bu tür örnekleri tenzil edersek gerçekten paylaşmaya önem vermeyen kankalarımız da var malesef.Her tecrübe önemlidir,bizim için yol göstericidir kimse kendini bizden esirgemesin

Dumanımız bol olsun

kessaf

Yeni üye
Dostum eline sağlık. Süper oldu konu. Hem grinder temizleme hem de forum kullanımı konusunda. Ki ilk kez forum kullanıyorum aktif olarak. Mümkün olduğunca aktifleşmek istiyorum keyif aldığım için. 
Bir sorum olacak. Forumda search kısmından arama yaptığımızda o kelime forum başlığında mı aranıyor yoksa başlık içinde de aranıyor mu? 

Bazı konularda açıkçası daha önceden kesin birisi bu sıkıntıyı yaşamıştır diye aratıyorum. Bir sürü farklı kelime denememe rağmen bulamıyorum. Ama eminim birisi yaşamıştır diye sonra şans eseri çıkıyor karşıma. Benim forum deneyimsizliğimden de olabilir bulamama konusu. Hatta ben de saçma başlık/lar açmış olabilirim. Ama cidden iş ilerledikçe forumun kıymeti daha çok anlaşılıyor. 

Sanırım forum kullananların çoğu ilk ekmeye başladıkları bikaç hafta içinde bi başlık açıp gübre sulama ışık bilgilerini topluyor, sonrasında ihtiyaç duydukça girip bakıp cevabını alıp çıkıyor. Oysa yetiştirenlerin çoğu yaşadıkları sıkıntıları daha sık yazsa başlıklarda ararken bulma şansı da artacak. Hatta yeni bilgiler edinme şansı doğacak. 

Bütün bunları neden istiyoruz? Daha fazla hasat, daha verimli hasat, köfteciden kurtulmak, içiyoruz bari en güzelini içelim.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
eline sağlık kanka cok güzel olmuş..sıkılmadan boş kafada olsa okudum.....kesinlikle tamamiyle söylediklerin Çok doğru..Bende ne zamandır bu forumdayım..Fırsat buldukça girmeye çalışıyorum...yılllardırda bu işin içinde oldugum için sizlerde öylesiniz tahminim yaş gereğide heralde biraz orta yaşlara geldiğimiz için mi bilinmez keyfini fazlasıyla aldıgımdan pek aramamaaya baslıyorum.Herkeste yarattıgı etkı farklı ya bu meretin ama bununda bir sonu var . Mesafeler giriyor..Ne kadar mesafe olursa zaman olursa arada bu iş için keyfi 2 katına çıkıyor..Geriye dönüp bakınca ne kadarda vakit geçirmişisz.dünyaların parasını harcamışız bu iş için..Girmediğimiz delik kalmadı bulabilmek için .. Arada tabi böyle insanlar burda muhabbet etse bile bu cok iyi gelir.Bu işin adı muhabbet zaten..Bazıları yazmış işte psikolojık olarak şöyle oldum böyle oldum..Bana iyi gelmedi evden cıkmadım asosyal oldum öle bır arkadas vardı....ben şunu bilirim.Hayatını etkiliyorsa kendini durduramıyorsan iradene sahıp olamıyorsan uzak dur bundan....Sen onun peşinden değil bırak o senin peşinden koşsun..Alt tarafı yeşil bir ot parçası yani..Bazen bu ayrımı yapamayan insanlar var...onlara istinaden söyledim.yalnış anlaşılmak istemem.Geçen gün ki davranışımdan dolayıda üzgünüm..Konuma girp cıkıp yorum yapmayan insanlarada sitem etmiştim...unutuldu gitti zaten kimsenin zknde değil:D şu anda bu satırları boş kfayla yazıyorum.....zaten bayadıırda boşum 3 haftadır nerdeyse...aklıma bile gelmiyor.Herkese bol keyifler bol dumanlar.......

Adobe123

Yeni üye
Sadece buyutmeyle ilgili konu olunca forum bayiyor adami. Birazda kafasi hakkinda tecrubeler hikayelerden konusulsa iyi olur

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Abi tirnak icinde yaziyorum bizim eksigimiz 

"Chat"
Ayrica belki cannafest gibi bisey duzenlesek belli bi gun belli bi yerde tanidik yazarlar ile veya tohumsuzla hollanda da bulusmak gibi seyler yapsak fena olmazdi 4.20 de

Vav Tohumsuz Ailesi biraz geç uyandım film falan derken çok geç oldu sabah dayanamadım getirden mantı siparişi verip mantı yoğurt üstüne nane tereyağı pulbiber koydum yedim biraz önce susamış vaziyette uyandım sonrada salonda olduğumu gördüm kalktım odama geçtim baktım saat çok geç yine kalktım foruma bakayım dedim ve ne göreyim.... 

Çok teşekkürler yorumlarınız için çok mutlu oldum okuduğunuza yorumlarınızı paylaştığınıza sizlerden bir parça daha tanımama vesile oldu her şeyin ötesinde renk oldu hepinizin de adını geçirmek istiyorum o yüzden tek tek teşekkür ve mesajınıza yorum yapmaya çalışıcam...

@em25car sizinde yorumlarınıza sağlık teşşekkürler efendim.

@OtomatikCigara gene olarak uzun içeriklerin okunmadığını veya fazla uzattığımı düşünüyordum halada düşünücem sanırım ama ben zaten bilgi veya içerik fazla diye ondan vaz geçene üretmiyorum içeriklerimi içimden geldiği gibi sunmak veya ilgilisine her detayı ile açıklamak istediğim için çok uzun olabiliyor yorumun için çok teşekkür ederim farklı kafalar oluyor ama çoğu etkide ortak aslında bunu da ilerleyen zamanlarda bilimsel ve deneyimsel olarak belki bir konu adı altında derlemeliyiz ama bence önce bi forum temizliği olmalı..
@kessaf arama konusunu şöyle açıkliyim aslında genel olarak bu olayıda yanlış kullanıyoruz forum için değil genel olarak baktığımda google da bile yanlış aramalar yapılıyor bu konu dikkatimi çekiyor arama yaparken en kök sözcükleri seçmeye dikkat edin nasıl mesela merak ettiğiniz soru atıyorum sandal ağacı kutusunda hasat yapılıyor mu bunu merak ediyorsanız ve böyle aratırsanız sadece böyle yazılmış içerikler çıkar sandal ağacı değilde ağaçı yazmışsa kişi içerik sonuçlarda çıkmaz nasıl aranır bu sandal yazarak aratılır sadece çünkü çok yaygın bir kelime değil sadece bu alanda içerik varsa o listelenecektir onların arasından da seçim zor olmayacaktır yada merak edilen an gübre kullanımı ise an gübre kullanımı yazmak yerine direk an yazmanız yani mesajın içinde olabilecek en kök halini yazmanız gerek çünkü topraklar neden kurumuyor sorusu mesela toprak neden kurumuyor yazmışsa kişi sonuç göremezsiniz toprak yazarak içeriğie ulaşabilirsiniz şimdi gelişi güzel örnek verdiğim için biraz saçma duruyor olabilir ama mantık kişinin yazmış olduğu en kök hali ile aratmanız ve bütün başlık ve mesajlarda arama yapar, yorumun için çok teşekkürler.

@player saygılar sevgiler bunun en sevdiğim olayı temelinde barış ve paylaşım var ben sanmıyorum ki bunu sağlıklı tüketen sevdalısı kin tutsun sürekli bilensin vs unutuyor geçiyor yada sorun olarak görmemeye başlıyor ki hepimiz sistem ediyoruz bazen düşünsenize hepimizin farklı hayatı var hepimiz bam başka insanlarız ama ortak bir konu etrafında bir birimizle sohbet ediyoruz ve bu sayfalarca oluyor yardım ediyoruz, öneride bulunuyoruz, hayal kuruyoruz, temennilerde bulunuyoruz vs bu olay çok etkileyici ve bunu çıkarsız yapıyoruz bu gerçekten çok önemli yapabilmek önemli evet belli bir doygunluk olduktan sonra çok aranan bir şey değil ve çok katılıyorum irade ile tüketilmeli 2 ye ayırıyorum genelde olayı ilk başta içiliyor bir çok şeyi keşfediyorsun aslında olan şu atıyorum içtin sigarayı hiç yemek yemedin daha önce o kafayla ve yiyiyorsun normalde beğeni düzeyini bildiğin bir şey çok daha güzel geliyor veya müzik veya başka uyarılar ben bu ilklere keşfetme evresi diyorum ilk başlarda içiciler o kafalarla uyarıların muazzam boylarını keşfediyorlar sonra ki düzlükte/sıklıkta aynı şeyi yaşıyorlar örneğin tekrar yemek yemek tekrar müzikler dinlemek hatta aynılarını yiyip dinlemek vs keşfedilecek şeylerin azaldığı dönemde de yönlendirme evresi diyorum nasıl mı şöyle artık hemen hemen çoğu etkisini biliyorsunuz o halde uyarıların ve gerisi sizde yani kısır döngüden ziyade kafanızı artık yönlendirmelisiniz atıyorum karanlıkta müzik dinleyerek gece içiyorsunuz ama yönlendir düşünmek istediğin tarzda dinle mesela bir kovaya su doldur ayaklarını içine sok camdan bak tavana bak gözünü kapat dinle ayaklarını salla o kafayı yönlendir çünkü fazlaca hissedebileceğini veya kurabileceğini biliyorsun farklı müzikler dene veya sık yapmadığın bir şey yap veya yaparken aynı şeyleri farklı şeyleride içine kat sen ne kadar iyi yönlendirebilirsen keyif o kadar artacaktır çünkü amaç sadece THC yüklenip yüksek olmak değil kahkahalar attıran ohaaaaa vaaaay dedirttiren aynennnn dedirttiren ufff vs sadece THC yüklenmen değildi o sırada aldığın uyarıydı o yüzden içmekte sarmakta bir değer yanlış yaptığında kuyunu kazan doğru yaptığında haz sağlayan yorumun içni çok teşekkürler.

@Adobe123 evet illa ki bayıyor mevzu aslında sıkıcılığından değil bu forumda herkes a dan z ye pro. olsa kim neyi niye okusun yada girip ne yapsın bende benzer düşünüp daha çok konu görmek istiyorum farklı alanlarda ama buda belirli kurallara dayanmalı etik kurallar gibi umarım olur katkılarınızı da bekliyoruz saygılar sevgiler yorum için teşekkürler.

@desert101 anlıyorum chat olayını ama inan cılkı çıkıyor ve forum tamamı ile buna hazır değil gerekli temizlikler yapılmalı ki insanlar bilgiye chat üzerinden kolayca yönlendirilebilmeli ve chat üzerinden bilgi paylaşımı kısılmalı yani chat varken konuların oluşma oranı ciddi derecede azdı vede daha konu açmayı öğrenememiş üyelerin çokluğu chatte de düzeni bozuyordu TohumsuzEsrar ile tam anlamıyla projeleri konuşamadık yolculuğundan dolayı fazla ilgilenemiyor ama bomba gibi plan projelerle çok güzel şeyler olacağını düşünüyorum en alasından bir chat ortamı da oluşacaktır merak etmeyin yorumun için teşekkürler.

Herkese iyi forumlar seviliyorsunuz.

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Kanka konusta bi bulusma ayarlayak yav forumdan cok talep varmış filan de bizim icin, o da takipcileriyle bi sigara dondurmek ister yani kanka cok kiyak olur vallahi forumu hafife almayalim yapicak bisey yok yani forumda sonucta, gecen yilki cekilis bana cikmasa da cok iyiydi olması misal...

Justpide

Yeni üye
Tamamiyle katiliyorum sana dostum. Cok guzel konustun. Bu tür konulari okumayi cok seviyorum. Ellerine saglik!

Umarim devami gelir!

@desert101 önce forum düzenini sağlamamız lazım ki aklı başında katılımcıları ve oylamaları kararlaştırabilelim ilerleyen dönemlerde olamayacak şeyler değil ama ülkemiz de olmaz ilk başta diye düşünüyorum ama merak etmeyin aklımda bu arzu.
@Saltoa yorumuna sağlık kankacım teşekkürler elimizden geldiği kadar işte...
@Justpide yorumun için teşekkür ederim öncelikle ve devamı gelir umarım dedin vurdun beni gelir umarım güzel bilimsel ve sohbet havasında ve günlük pratik abartı olmayacak şekilde sigara diş etleri ve en azından içilirken bunu nasıl en hafife düşürürüz diye düşünmedim değil sen öyle diyince ama bilemedim ne yazarız bakalım içelim sigara takılalım..

budking

Yeni üye
Bu is irade meselesi, her seyin fazlasi zarar sonucta.. ayrica her gun icene verecegi etki ile bir kac gun ara vermis birisi icin farklidir. grinder temizligi icin ise metal firca kullanmani oneririm. ben de foruma ara vermistim. bir cok konuyu farkli acidan ele aldigin icin tesekkurler.

Ü

Üye silindi 2874

Guest

budking' Alıntı:
Bu is irade meselesi, her seyin fazlasi zarar sonucta.. ayrica her gun icene verecegi etki ile bir kac gun ara vermis birisi icin farklidir. grinder temizligi icin ise metal firca kullanmani oneririm. ben de foruma ara vermistim. bir cok konuyu farkli acidan ele aldigin icin tesekkurler.

grinder temizliği metal fırça nasıl oluyor kanka? bi link verebilirmisn*

@budking tekrardan hoş geldin grinder için metal fırça tercih etmiyorum çünkü siyah kaplamalı bir grinder kullanıyorum ve metal aletler çiziliyor rengi önemli değil ama çizikler oluk gibi olunca hijyen açısından sıkıntı olur diye düşünüyorum ama boyasız metal grinder kullananlar için mantıklı teşekkürler yorumun için.

@player kanka benim tahminim şu tarz ürünlerden bahsediyor arkadaş link atayım Mangal Barbekü Fırçası Ahşap Sap Metal UçMetal Yüzeyler İçin Tel Fırça , iyi forumlar.

2019 Karnesi paylaşmayı düşünüyorum ve maalesef oda çok iç açıcı olacak gibi gözükmüyor konu hatırlansın diye yorum bırakıyorum, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********