Topmax ve bigbud kullanımı

goosebumps

Yeni üye
Ben full biobizz setin yanında çiçeğin ilk haftasından itibaren bigbud kullanıyorum. Son 3 hafta kala bigbudu kesip 2 hafta overdrive veriyorum. Son hafta sade suluyorum, gözle görülür fark olduğuna inanıyorum tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Kankalar tamamen organik toprağım var terra serisi temel besin humic seaweed çiçeklenme için topmax kullanıyorum yine de gereken verimi alamıyorum topmax a yardımcı olarak toz bigbud ve canna boost kullanılabilinir mi

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Kanka full organik gidiyordan canna boost ver, topmaxten daha iyi bir gübre
Canna coco serisinde kullandım çok da memnun kaldım sadece biraz pahalı. Topmax ile beraber çalışabilir mi bilmiyorum ama sadece boost kullanıp besin içinde yarasalı Palm küllü çay yapsam nasıl olur tavsiyelere açığım

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Kanka full organik gidiyordan canna boost ver, topmaxten daha iyi bir gübre
Bir önceki growda aldığım gübre solucanla beraber geldi grow ortalarında toprağı karıştırırken gördüm hala yaşıyordu mikorizalar topraktaki biriken gübreyi parçalıyor sanırım

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Canna coco serisinde kullandım çok da memnun kaldım sadece biraz pahalı. Topmax ile beraber çalışabilir mi bilmiyorum ama sadece boost kullanıp besin içinde yarasalı Palm küllü çay yapsam nasıl olur tavsiyelere açığım
Kanka anlattığın çay konusunda bilgim yok

Ancak boost varken topmaxe de grrek yok, ikisi çalışır mı dersen çalışır tabi, ama gerek var mı ikisini birden kullanmaya, bence yok..

Mikorizanın birden fazla görevi var, ama en önemlisi, kökleri çoğaltır güçlendirir, besler. Köklerin besinleri daha hızlı ve etkili absorde etmesini sağlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********