Toprak en az 5 günde kuruyor

Selam kankalar başlıkta belirttiğim gibi toprak 5 günde kuruyor ancak,bu durum bitkilerimi az sulamama neden oluyor.Zaten an gübre kullanıyorum tablodakinin yarısını veriyorum bitkiler besinsiz kalır mı sizce ve bunun sebebi nedir ? teşekkür ederim şimdiden

edit:en alt yaprak sararmış şimdi farkettim https://ibb.co/mtSmwDJ

bu üst yaprak: https://ibb.co/FYPr0kn

Son düzenleme:
kanka metreküp olarak tam hatırlamıyorum ama alana göre uygun olanı seçmiştim hightead ustamızın söylediği

ayarlıyorum kanka ama ph ölçer mi yanlış ölçüyor yada sıfırlamam mı lazım ph ölçeri bi tane suyu var bardakta orda duruyor.Bir de an kullanıyorum ph perfect olduğu için pek özenmiyorum ph ölçmeye.Dün dimmer arıza yaptı ışık soldu biraz bende arttırdım kafama göre acaba dedim ışık stresi mi ama diğer bitkilerde bi sorun yok bundan daha yüksek bir bitkim var hatta.Ama en gelişmiş olan bu bitkim.

Ph sorunu diger bitkilerinde de sikinti yapardi kanka, digerleri iyi bitanesinde sorun varsa baska bisy de olabilir. Benim bilgi tecrübe buraya kadar yetti kanka, bisy soleyip seni yanlış yönlendirme yapmayim.

ec metre yok kanka ph ölçer var sadece.bu 2 .growum galiba toprağı saksıya dökerken hata yaptım.tıka basa doldurdum boşluk kalmaması için,şimdi 5-6 gün bir kuruyor , 2 cm kuruyor ama 4-5 cm biraz nemli kalıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha ********** ******** ********* *****
  • T Tropikal.MR:
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ** **** ******* hahahaha**
    ******* ****** ***** **** ** **** ******* hahahaha**
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ***** ****** ** *** ****** * ** hahahaha** ******* ****** **** **
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
    hahahahahahahaha
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    NewGardener NewGardener: ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****