Toprak seçimi yardım

Frat_ntul

Yeni üye
Kankalar selam, plagron marka toprak kullanmaya karar verdim. Kalitesi iyi olduğunu okudum forumda ama hangisini secmem gerektigi konusunda kararsız kaldım allmix olanı solucan gübreli 6 hafta gübre ye gerek yaziyor açiklamasında. Gübre sorunum yok biobizz kullanıcam tam takım. Şunu merak ediyorum lightmix alıp gübrelemeyi düzgün gerektiği şekilde yapsam aralarında fark olurmu 6 haftalık süre boyunca ve devamında. Sizcehangisini kullanmalıyım verimimi yüksek tutmak istiyorum, topraktan başladım olaya tam takır gerekli olanı neyse bitkilere vermek istiyorum.( çok fazla aman aman gereksiz bütçemi yükseltmeden) aydınlatırsanız sevinirim

Byfendi

Kıdemli Üye
Kankalar selam, plagron marka toprak kullanmaya karar verdim. Kalitesi iyi olduğunu okudum forumda ama hangisini secmem gerektigi konusunda kararsız kaldım allmix olanı solucan gübreli 6 hafta gübre ye gerek yaziyor açiklamasında. Gübre sorunum yok biobizz kullanıcam tam takım. Şunu merak ediyorum lightmix alıp gübrelemeyi düzgün gerektiği şekilde yapsam aralarında fark olurmu 6 haftalık süre boyunca ve devamında. Sizcehangisini kullanmalıyım verimimi yüksek tutmak istiyorum, topraktan başladım olaya tam takır gerekli olanı neyse bitkilere vermek istiyorum.( çok fazla aman aman gereksiz bütçemi yükseltmeden) aydınlatırsanız sevinirim
Oncelikle hayirli olsun kanka plagron light mix almani ve onunla yola cikmani oneririm. All mix gubreli oldugundan yeni ekecegin filizler yanabilir.light mix alip elindeki besinleri duruma gore 2 hafta sonra baslayarak yurumeni öneriyorum.başarilar

S

silas

Guest
Plagron güzel seçim kim ne sorun yaşıyorsa genel olarak biobizz toprak kullanıyor. Light mix toprakla başladığın sürece gerisi önemli değil. solucan gübresininde öyle abartıldığı gibi bitkiye bir faydasını görmedim ekosol katısı sıvı gübresini kullanıyorum, bat mix desen yarasa gübresi en çok çiçeklenme döneminde işe yarayacağın için gerek yok. Plagron light mix al sıvı gübrelerle devam et kanka, çokta merak ediyorsan ileride bi ara denersin. Bol hasatlar

Plagron güzel seçim kim ne sorun yaşıyorsa genel olarak biobizz toprak kullanıyor. Light mix toprakla başladığın sürece gerisi önemli değil. solucan gübresininde öyle abartıldığı gibi bitkiye bir faydasını görmedim ekosol katısı sıvı gübresini kullanıyorum, bat mix desen yarasa gübresi en çok çiçeklenme döneminde işe yarayacağın için gerek yok. Plagron light mix al sıvı gübrelerle devam et kanka, çokta merak ediyorsan ileride bi ara denersin. Bol hasatlar
Perlit ve vermikilüt veya Coco karıştırmak istersek hangilerini neden ve ne kadar oranda karıştırmalıyım 100lt için 15lt 4 auto slh yetiştiriceğim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ****** ***** **** ***** hahahaha** ****** hahahaha* ********* ********** **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** **** ******** **** ***** *** ***** **** ***** ********* ******** ***** *** *** ******* **** *** **** ***** *** ******** ******** ********
    +1
  • zero00 zero00:
    ****** *** hahahaha**
  • zero00 zero00:
    *** ****** ***** *
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** ***** **** ******** ***** ** **** hahahaha* ******* ***** hahahaha**
    +1
  • zero00 zero00:
    ** *** ********* *** *** *** hahahaha*
  • zero00 zero00:
    *** hahahaha ******** ***** ***** *** ********** hahahaha** *****
  • zero00 zero00:
    ***** ***** ******* *** ******* hahahaha**** **** *** hahahaha**
    ***** *** **** ********* ****** **** hahahaha***** *** **** **********
    ***** **** **** ******* *** hahahaha*** *******
  • zero00 zero00:
    ****** ***** ****** ***** **** ****** ***** **** ********* ******* *** ***** ********** ***** *** *** ******** *** hahahaha
    *** ***** ****** hahahaha
  • zero00 zero00:
    * ** ****** ****** *** ***** ****** hahahaha
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ****** hahahaha **** **** *** ******
    zero00 zero00: ***** **** ****** hahahaha **** **** *** ******