Toprak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 33464
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 33464

Guest
Arkadaşlar biobizzin grow, topmax, bloom, root gübrelerini aldım, auto bitki başına 100 w olacak şekilde shp lambamı da aldım, vantilatör, karbonfiltre pH up, pH down ,nem makinesi aklınıza ne geliyorsa aldım fakat toprak konusunda bir bütçem artık ne yazık ki kalmamış durumda alternatif olarak ne yapabilirim allmix veya lightmix toprak yerine daha ucuza kapatabileceğim ve ya dışarıdan çevreden edinebileceğim bir toprak var mı? Zaten gübrelerim olduğu için toprağa kendim değer katacağımı düşünüyorum gelişmesinde bir problem olmaz diye tahmin ediyorum düşüncem doğru mu?

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Cal-mag de aldım dışarıdan kullanacağım toprağa özel olarak yarasa gübresi falan da alabilirim

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Cal-mag de aldım dışarıdan kullanacağım toprağa özel olarak yarasa gübresi falan da alabilirim
kanka ben A-101 ' den aldım toprağı içine yarasa gübresi %30 ' da perlit koydun mu tamam. Toprağı saksıya bastırmadan çok sıkıştırmadan koy ve bol delikli saksı olsun hava alsın çürüme olmasın. Ve auto bitkikeri ben genelde direk hasat alacağım saksıya koyuyorum ufak saksıdan büyük saksıya transferde en ufak bir streste bitki çok bodur kalıyor. Bunlara dikkat edersen sorun yaşayacağını düşünmüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********