Torbacıdan aldığım sigaralar neden tohumlu?

Pedrograd-7

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba yine ben ve sorularım :D

Ben aylar önce sigara içmiştim sigarada aşırı tohum vardı ben bu tohumları aldım ektim şuan çok sağlıklı iki kızım oldu çok şükür ama sigara rezaletti oyüzden merak ediyorum bunlarda öyle mi olcak yoksa erkek oldukları için mi bok gibiydi bide bitek erkek kenevirler tohum veriyor değilmi?

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Knka senin o torbacin daga tasa ot ektigi zaman ozene bezene gidip hollandadan disilestirilmis tohum almiyorki. Eline ne gectiyse serpiyor daga tasa tabi oda erkek ve disi karisik cikiyor. Erkek polen yapar diside bu polenleri yakalar ve tohum uretir. Ha hadi diyelim ozene bezene feminzed tohum aldi daga tasa ekti dediki yaz bizim bu keratalar da bi keremcik adam gibi cigara icsin. Hadi diyelim oyle bi ihtimal oldu genede o somekler buyuk ihtimal tohumlanir cunku bi baska tarlada otunu eken Mustafa abi karisik tohum ekiyor ve onun bitkilerindeki polenlerde ucup seninkilere geliyor. Bu sekilde yine tohumlanir

Dipnot :  Ne ekersen onu bicersin

Pedrograd-7

Yeni üye
Anladım abi yani thc si %5 felandı herhalde hiç kafamızı güzel etmedi bende dedim lan bu bize sömek vermek yerine erkek bitkileri alıp kurutup mu veriyor ama dişiler tohumlanıfyormuş demek

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Torbacıdan aldığım sigaralar neden tohumlu?

Pedrograd-7' Alıntı:
Anladım abi yani thc si %5 felandı herhalde hiç kafamızı güzel etmedi bende dedim lan bu bize sömek vermek yerine erkek bitkileri alıp kurutup mu veriyor ama dişiler tohumlanıfyormuş demek

%5 olsa güzel ederdi az çok fanı nasıl etmesin ki

Pedrograd-7

Yeni üye
Cvp: Torbacıdan aldığım sigaralar neden tohumlu?

Anan242' Alıntı:
Güzel bir genetik tohum Alda ek knk emeklerin boşa gitmesin

outdoor kader kısmet ekiyorum yea sanırım zaten mevsimi geçti artık akşamları ankara sopuk oluo bitki çiçek vermiyor bi türlü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ******* ******** *** **** **** ********** *** ********** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha **** ********** ******
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ******* ******** *** **** **** ********** *** ********** hahahaha ********* ******* *****...