Torbacılarla başımız dertte

Bıktım yemin ediyom bi fişek eşyaya 100 tl para alıyolar bi çifli bile çıkmıyo ne içtiğimizde belli değil mk hep dal çöp nasıl bi memleket ya

zbambam

Kıdemli Üye
kanka imkanın varsa yetiştir. benim growa başlama sebebim bu it kopukla muhattap olmak zorunda kalmak zaten. 3 senedir aldığım herif de 200 liramı alıp içi boş alüminyum verdi.

benridarkblue

Kıdemli Üye
İnsanların bir dilim ekmeğe muhtaç olduğu ufacık çocukların ayağın da ayakkabı olmadığı çocuklarına gıda alamadığı için kendisini asan babaların olduğu bu memlekette topraktan çıkan bitkinin 0.5 g sine 100 tl vermek ağrıma gidiyor hemde bir sürü trip çekip 1 saat sokakta bekletilip üzerine aldığın sigaradan zorlaya zorlaya 2 jo çıkartmak . gerçekten akıl alır gibi değil 0.5 ne abi ? ben sigara alacağıma gram altın biriktirsem şimdiye kadar alamayacağım şey olmazdı herhalde artık bu durum gercekten cok fazla koymaya basladı ve gittim bütün ekipmanlarımı alıp başladım . 8 bin tl verdim her şeyin en iyisini aldım kendime göre oturdum geceleri forumu didik didik araştırdım ilk açılan konulardan bugün açılan konulara kadar geldim aylardır geceleri eşim uyuyor ben içeride kalem kağıt forumda geziyorum . bir tane dışın da konu bile açmadım çünkü işin kolayına kaçmak istemiyorum merak ettiğim her şeyi forum da buldum kendime hedef koydum en az 4 5 hasat sonra üst düzey sigaralar yapıcam . vermeyin abiler kardeşler vermeyin .. iletişiminizi kesin kimse ile telefon trafiğine girmeyin hatta kimse sizin içtiğinize ihtimal bile vermesin bu piyasadan kendinizi silin ve ömür boyu sadece kendinize yapın yoksa bu işe ne para ne akıl sağlığı dayanır

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Bıktım yemin ediyom bi fişek eşyaya 100 tl para alıyolar bi çifli bile çıkmıyo ne içtiğimizde belli değil mk hep dal çöp nasıl bi memleket ya
Piyasa malesef bu şekle döndü kimsenin elinde olan bir durum değil inan bana en temizi kendin yetiştirmek. Zaten bazen düşünüyorumda almak için muhattap olduğum bomboş insanları, ücra sokaklarda çorbacı beklerken kendimi falan artık çok komik ve saçma geliyor hem parama yazık etmişim hemde kendimi saçma sapan pozisyonlara sokmuşum gençlik işte.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka varsa ortamin biraz paran kendin yetistir. Forumu bulmus üye olmussun. Hic bilgin olmasa bile burada sana yardim edecek kanka cok. Forumlar bölümüne girersen orada bir cok makale bulacaksin. ilk secimin auto olursa 9 haftada hasata gelen genetikler var. Torbacilarin A.M-K!!!!!!!!!

Vedoo

Kıdemli Üye
Devlet bir cozum bulmali bu ise deeee bulasi pek yok heralde reis kisinin icecegi aylik miktar ne ise o kadarindan fazlasi varsa sorusturma acsin Misal amma velakin samimiyetimle soyluyorum devtin adamlari cogumuzdan fazla okumus bilen bilir otun alkol kadar kotu olmadigini.... faekat siz Bilmiyorsunuz :) biz bilmiyoruz kankam torbaciya gelince dua et onu bulduguna hic yoktan kimyasal degil adamin cani istedimi alir buna da sukur Gozuyle bakiyorum cogu satilanlar sentetik tehike zarar zehir.sen de kendine gore haklisin o da satilmaz ayip, bir de su var emmicim sen zaten Adam gicbi kendi yetistirdigin veya buradaki insanlkarin yetistirdigi ust duzey bir performance esin bekleme yani sokak da onlar var iyisi olsa zaten Iyisini satarlar ben almam almadim da icmem de isim olmaz isime bakarim;Kardesim benim anliyorum seni duygularin Azer bulbulun degi misali Aarma dagin sende ki buradaki insanlar daki Yuregi onlar tasiyamaz cingenenin isi peset ormek. mk nerden nereye geldim amca biri sustursun beni :))

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Yok şerefsizi az çok tanıyordum ben son vurgunu oldum bir daha görüşmedik ...anlamalıydım kardeş :) yapalım içelim dedim bindir tane bahane üretti geç kaldım gitmem lazım la otur dedim ama nafile sonra eve geldim bildiğin maydanoz kurutmuş pezo :(
Hahaha bi kere banada boş folyo denk geldi ondan sonra hep baktım içine gerçi boş folyoyuda gittim değiştirdim. Onun demesine göre içine karışmış paketlerken tabi yersenn.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Hahaha bi kere banada boş folyo denk geldi ondan sonra hep baktım içine gerçi boş folyoyuda gittim değiştirdim. Onun demesine göre içine karışmış paketlerken tabi yersenn.

Kardeş hadi bu adamı tanıyordum askerlik arkadaşımın dayısı ayağıma kadar getirirdi ama benim yaşadığım yerde bunların mekanına gidip alacaksan sana orda gözünün önünde marulu alıp koysa eyvallah abi dersin öyle napıyon sen dedin mi Allah korusun 1 metre sokak kaçacak yerin yok kim vurduya gidersin :)

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Kardeş hadi bu adamı tanıyordum askerlik arkadaşımın dayısı ayağıma kadar getirirdi ama benim yaşadığım yerde bunların mekanına gidip alacaksan sana orda gözünün önünde marulu alıp koysa eyvallah abi dersin öyle napıyon sen dedin mi Allah korusun 1 metre sokak kaçacak yerin yok kim vurduya gidersin :)
O yüzden en güzeli kendin pişir kendin ye.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
torbacı mı o neydi la :)
Evet ya kader bize oyununu askerlik arkadaşımın dayısını tanıştırmasıyla başladı o hep arabasıyla yollarda olurdu benim taraftan geçerken bize alo der gelir çay demleriz o bize sarar verir içeriz aslında benden onu yapacağına adam gibi isteseydi verirdim hiç olmazsa bende yapacağı bir hakkı dahamı olurdu bilemem... evet 35 yıldır tanıyorum arkadaşım vasıtasıyla yapmazdı ama yaptı gitti helali hoş olsun benden yana hakkım helal olsun askerlik arkadaşımı kan davasında kaybettik sonrada görüşmedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**