Tribe girdim acil yardım kankalar

biqisoo

Yeni üye
Kankalar uzun zamandır grow yapmıyordum. Tekrar yapma kararı aldım ama tabi bu baskın haberlerinden habersizolarak. Tüm malzemeleri 6-7 sene önce yaptığım gibi direkt kendi evime kendi adıma falan söyledim. Sistemi kurdum başladım bu baskın muhabbetlerini öğrendim. 600watt'lık 1 m2 kabinim var içinde 5 ağaç var. Acaba bu baskınları neye göre yapıyorlar polis vs tanıdığı olan biri yeşillendirebilir mi ? Hazır ekmişken hasadı alayım ev değiştirene kadar da yapmayayım diyorum. Harmanlık kafaya vurdu anlayacağınız. Daha öncesinden vs her hangi bir sabıkam yok, devlet memuruyum zaten. Acaba memur diye es geçerler mi ne yaparlar ne ederler bilemedim. Baskınların göz boyama ve algı olduğunu hepimiz biliyoruz zaten ama işte es mi geçerler bana mı geçerler emin olamadım.
Daha kesinlikle internetten sipariş vermem gider direkt kendim elden alırım zaten de hali hazırdaki durumda problem yaşar mıyım emin olamadım bir yazayım dedim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Dostum kargoları Şube teslim al kendi adına iş yapma
baskınları neye göre yapıyorlar dersen, neyin nerden geleceğini bilmek zor ama işin başı ihbardır
cok konuşmamak yerini yurdunu kimseye göstermemek en önemlisi
bu gün iyi oldugun adamla yarın kötü olursun yardım uzaktan taş yakından gelir ana tema bu

biqisoo

Yeni üye
baskınları neye göre yapıyorlar dersen, neyin nerden geleceğini bilmek zor ama işin başı ihbardır
bu gün iyi oldugun adamla yarın kötü olursun yardım uzaktan taş yakından gelir ana tema bu
Eyvallah kanka o bakımdan tecrübeliyim zaten. İlk kez yapmıyorum o hatayı ilk yaptığımda yapmıştım. Şimdi bayağı il falan değiştirdim 6 yıldır yapmıyorum falan. Tam her şeyi düzene koyduk bir sistem yapayım heskesten habersiz vs dedim tam kurdum başladım baskın muhabbetlerini okudum canım sıkıldı. Bozsam mı 2 sene daha yapmasam sonra taşınırım diye düşünmeye bile başladım. Bu saatten sonra zaten evime kırık iğne sipariş etmem de etmiş bulundum. Yarın magicplant'i arayıp sildirmeye çalışacağım bakalım yardımcı olacak mı

Eyvallah kanka o bakımdan tecrübeliyim zaten. İlk kez yapmıyorum o hatayı ilk yaptığımda yapmıştım. Şimdi bayağı il falan değiştirdim 6 yıldır yapmıyorum falan. Tam her şeyi düzene koyduk bir sistem yapayım heskesten habersiz vs dedim tam kurdum başladım baskın muhabbetlerini okudum canım sıkıldı. Bozsam mı 2 sene daha yapmasam sonra taşınırım diye düşünmeye bile başladım. Bu saatten sonra zaten evime kırık iğne sipariş etmem de etmiş bulundum. Yarın magicplant'i arayıp sildirmeye çalışacağım bakalım yardımcı olacak mı
cok tribe girme ihbar olmaz ise cok sorun olmaz , aramanda fayda var tabi
bunu almak satmak bakmak izlemek suç değil üretmek içmek suç

biqisoo

Yeni üye
cok tribe girme ihbar olmaz ise cok sorun olmaz , aramanda fayda var tabi
bunu almak satmak bakmak izlemek suç değil üretmek içmek suç
Bu adres listesi alma muhabbetlerine sıkıldı zaten içim de bakalım nasip diyip geçelim ne diyeyim. Teşekkür ederim dostum cevapladığın için

gbt temiz ise cok bakmazlar gerçekten adreste malzemeyi alan senmisin bakalım
kımse adresınde yapmıyor zaten bu işi oyle düşünür emniyet cok takma kafana kimseye yerini yurdunu gösterme gerisi boş
eyv kardeşim sende saol iyi geceler

biqisoo

Yeni üye
gbt temiz ise cok bakmazlar gerçekten adreste malzemeyi alan senmisin bakalım
kımse adresınde yapmıyor zaten bu işi oyle düşünür emniyet cok takma kafana kimseye yerini yurdunu gösterme gerisi boş
eyv kardeşim sende saol iyi geceler
Çok doğru dedin yaa şimdi biraz rahatladım işte. dediğin gibi herkes bir başkasının adına söylüyor zaten peşine düşmezler bile. Eyvallah kral içim rahat şimdi. Respect

Xcd

Astral
Beyler yok gbt temizse bakmazlar, yok iyi çocuksan belki affederler, yok ben devlet memuruyum artık ikna etmeye çalışırım gibi saçma sapan şeylerle kenddinizi avutmayın. Komple malzeme istemişsin kendi adresine oyuncak mı bu gelirler gelmezler sen önlemini alacaksın. kesinlikle siparişi verdiğin adreste min 6. ay grow yapmayacaksın benden söylemesi dinlersin dinlemezsin sana kalmış. ya da growu başka dareste yapacaksın sana gelirlerse boşa gelecekler riske girmezdim....

Mertali54

Doktor
Çok haklısın altın kural kimse bilmiycek

F9Devil

Üye
Kanka ben iki yıldır çok amatör yapıyorum. Her zaman tek bitki bakıyorum. Evime adıma kartla gübre mikoriza gibi siparişler verdim. gizlemiyorum da öyle kimseden açıkçası yakınlarım falan bilir yani bitkim olduğunu. hiç satışını yapmadım kimseye para veya takas ile 1 gram vermedim yanına yolluk ikram etmedim isteyen yanımda içmiştir. ihbar yemekten de kormuyorum 1 bitkilik ihbarı bu devirde ciddiye alıp baskına geliceklerse zaten yapacak bir şey yok gelsinler. Ben hem bunu büyütmek hem rahat olmak istiyorum . Devir çok zor devir benim yaptığım eylemin kime ne zararı var açıklasınlar gr 300-400 lira olmuş leş gibi tiplerle muhattap olması ayrı para kime nereye gidiyor kim bu satıcılar o ayrı artık dayanacak güç mü var ? Yaşam şartları çok zor. Ben bu işi yaparken dünyada izi kalacak bir kötülük yapmıyorum asla gerisi de kader diyorum kendimi hiç kasmıyorum. Sorduğun soruya gelirsek eve kartla sipariş vererek en temelde gizliliği bozmuş oluyorsun. Gerekli tedbirleri ve bu işin gerektirdiği riski alarak devam etmekten başka çare yok. Düşün düşün asla sonu yok çünkü buraya yazayarak okuyarak için rahatlamaz.Tüttürücez diye akıl sağlığından olmakta saçma çünkü bence

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka gördüğüm baskınlar genellikle ihbar üzerine oluyor. Grow market baskınları tamamen muamma ve şube müdürünün canı isterse toplu şekilde bilgileri temin edip operasyon için düğmeye basar. Eğer kimseyle alışverişin yoksa en kötü ihtimal ekipmanlara el koyulur ve denetimli yersin. Allah kimseyi düşürmesin devir gerçekten çok kötü piyasada doğru düzgün eşya yok olanlar da ateş pahası. Devletimizin artık ciddi bir şekilde bu işe el atması lazım.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bu arada şeye her defasında çok gülüyorum adam adını veriyor ama şube teslim :D
Allah aşkına kart bilgilerin var telefonun var adresin olsa ne olur olmasa ne olur sana bir şekilde ulaşırlar ve hiç bir şekilde evine gelemediklerini ve malzemeleri bulamadıklarını varsayalım. Alındığında zaten idrar testi artık standart prosedür. Lütfen bazı şeyleri bu kadar basite indirgeyip içinizi rahatlatmaya çalışmayın. Bu yaptığınız züğürt tesellisi.

Nakit ve elden alışveriş harici her zaman risk var. Hatta çok uç nokta bir örnek vereyim bazı grow marketlerin önünde sivil polislerin gbt yaptığını falan duydum gizliliğe ultra özen gösterin başınız ağrımasın.

biqisoo

Yeni üye
Valla arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. Herkes kendince düşüncesini yazmış. Önlem alma noktasında haklısınız ilk yaptığımda o kadar da sıkıntılı bir durum vs. yoktu. Ama şu konu kimse evine söylemiyor zaten başka adrese söylüyor olayı bir tık tesellim olacak sanırım. Yapıcam aga sağda solda salak salak mahallelerde etiket olup çevrilmektense kimsenin haberi olmadan evimde otururum gelirlerse de gelirler napayım satmıyorum temin etmiyorum kendime yapıp içiyorum. En fazla denetim yerim , memuriyete de bakarız artık napalım

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Memuriyete etkisini yarın sorgulayıp dönerim buraya kanka

biqisoo

Yeni üye
Kanka ben dün biraz araştırdım atılıyormuşum her halde. Toplumda memura yakışmayan hareketlerden vs vs vs **** zaten anlamıyorum hakkında taciz suçlaması olan adamı başka yere sürerler beni de bundan dolayı atarlarsa yasasının da memuriyetinin de cidden :D
savcı bir arkadaşım var açık bir şekilde ona soracağım ben de yarın bakalım emri neye göre veriyorlar. GBT temizse vermiyoruz derse devam.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam kimseye şatış yapmıyorsan,kimseye güzellik yapmadıysan,evini açıp evinde kullandırtmıyorsan sadece ve sadece kendi içimliğinin peşindeysen ve patladıysan.

2313 den yasak ekim cezası alırmışsın.
Asaletten memursan bir şey olmuyormuş.
Sözleşmeli isen sözleşme fesh oluyormuş.
3 yıldan fazla yatarı olan ceza alırsan o zaman memurluk gidermiş.
Okulda falan takılırken patlarsan o zaman işler komple değisebilirmiş.

Güvenli takılmacalar...

biqisoo

Yeni üye
yok be kanka ne satışı. angil dingil insanlarla işimiz olmasın diye ekiyorum zaten. tedarik etme ya da aracı olmanın olayı değiştirdiğini bildiğim için eşime dostuma bile ufacık yolluk bile vermem az var kardeşim bana anca yeter vs diye. okulda vs de takılmam canım ne alaka bunu içiyoruz diye işimizi gücümüzü salacak değiliz. yaptığım bütün günlükrutini hallettikten sonra okul ,köpeğ,in bakımı temizliği, spor vs işler bitince yakıp içmek keyif yapmak o yani. Asilim de kanka sıkıntı olmaz her halde o zaman daha evime sipariş vermem zaten annem adına veririm ona yollattırırım, devamı gelmediği için de bnm sipariş de başkasının adına verilmiş gibi düşünülür her halde bir şey olmaz sanırsam. İçime su serptin kanka teşekkür ederim valla çok sağol ekliyorum seni arada atarım bnm çocukları :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    *** **** **** hahahaha ******** ***** **** ** **** *
    kokokoco kokokoco: *** **** **** hahahaha ******** ***** **** ** **** *