Tricom için yardım 53. Gün

Merhaba dostlar kızlar 53 günlük mikroskopum elime ulaştı bir resim çekim dedim .arkadaşlar 2 gün sonra över drive başlayıp 55. Gün ve 58. Gün son overimi verip ardından calmag verip 2 haftada sade suyla fluslayıp kesmeyi planlıyordum bir arkadaşın günlüğüne göre böyle yapacaktım ama tricomlar erken beyazlaşmış gibi sanki bu arkadaşın günlüğüne göre bitkileri 78. Günde hasat edecektim tricom yorumlarını ve genel tecrübelerinizi bekliyorum bu plana göre gidersem bu tricomların tarihi geçermi 78. Günde

sativasever

Müptezel
Çok mu erken çiçeklenmeye girdi ? Evet flush zamanın gelmiş dostum senin over verereceksen biran önce başla 2 sulama sonra flush yap

Çok mu erken çiçeklenmeye girdi ? Evet flush zamanın gelmiş dostum senin over verereceksen biran önce başla 2 sulama sonra flush yap
26 . Gün çiçeklenmeye girdi 58. Gün son overide verip calmagı atlayıp 72 .gün hasat etsem sıkıntı yaratır mı reis evet çok erken çiçeğe girdi ve o takip ettiğim kişininkine göre daha çabuk sömeklendi

sativasever

Müptezel
26 . Gün çiçeklenmeye girdi 58. Gün son overide verip calmagı atlayıp 72 .gün hasat etsem sıkıntı yaratır mı reis evet çok erken çiçeğe girdi ve o takip ettiğim kişininkine göre daha çabuk sömeklendi
Kanka şu an kessen bile kafa yapar o :D Bu saatten sonra uzattığın süreçte kafası çok ağırlaşabilir. Tavsiyem 2 over drive yaptıktan sonra sağlam tek flush atıp kesmen

Kanka şu an kessen bile kafa yapar o :D Bu saatten sonra uzattığın süreçte kafası çok ağırlaşabilir. Tavsiyem 2 over drive yaptıktan sonra sağlam tek flush atıp kesmen
Kanka fawless finish te var peki tek fushla içimi ağır olurmu kanka dediğin program şumu yani 58. Gün son över drive 2 gün bekleyip saksının 3 katı suyla flush atayım flushtan sonra toprak kurusun 2 gün karanlıkta bekleyip keseyim mi bumu doğrusu ben kopyala yapıştır adamıyım o programı kopyala yapıştır yaptım ilk growum :)

sativasever

Müptezel
Kanka fawless finish te var peki tek fushla içimi ağır olurmu kanka dediğin program şumu yani 58. Gün son över drive 2 gün bekleyip saksının 3 katı suyla flush atayım flushtan sonra toprak kurusun 2 gün karanlıkta bekleyip keseyim mi bumu doğrusu ben kopyala yapıştır adamıyım o programı kopyala yapıştır yaptım ilk growum :)
Sonda 2 gün karanlığa alma bile kanka. Çünkü normalde %5 kehiribarda karanlığa alıyoruz o 2 günde kehribarlar %10 oluyor. sen karanlığa alana kadar o değeri yakalayabilirsin. Flush yaptıktan 2 gün sonra tekrar tricom takibi yap baktın çok kehribarlaşmış direk kesersin baktın hala yolu var bekletirsin

sativasever

Müptezel
Bir de flawless ile 30 litreye bence gerek yok. Ben 5 lt flawless 1 lt temiz su kullanıyorum bunu 2 kere yapıyorum. Sen de karanlığa almak yerine bu tekniği uygulayıp kesebilirsin.

Bir de flawless ile 30 litreye bence gerek yok. Ben 5 lt flawless 1 lt temiz su kullanıyorum bunu 2 kere yapıyorum. Sen de karanlığa almak yerine bu tekniği uygulayıp kesebilirsin.
Çok sağ ol reis dediğin gibi flushtan sonra bir trikom takibi yaparım ona göre yolu varsa bir temiz sulu fawles atarım .karanlığa almam ozmn öğrendiğim iyi oldu

Of diyorum da bisey demiyorum masallahh
Dostum senin kilere bir daha baktımda boyuda uzun değil ahım şahım göz yanılması herhalde :)benim gübreler an serisi grow bloom an calmag b52 çiçeklendikten sonra kullandıklarım bud facktor x big bud atami bloombastic co2 var gübreden veya 24 saat ışık vermemden olmuş olabilir ışıkta 450 w quantum board ilk 14 gün gübre vermedim saksılar 20 litre .bu kadar teferruat yapmana gerek yok ama Buda facktor x veya atamiyi eklersen işini görür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **