Tricom Takip Photo Amnesia

nightowl

Üye
Çiçeklenme 65. gün photo, yorum alabilir miyim lütfen, zamanı geldi mi sizce?

@Aguş @silas @Kanka @Ripley'sOG @redCliffe

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Şuanda kesebilirsin ama istersen birkaçgün daha bekletip trikomların daha bulutsu (daha olgun) olmasını bekleyebilirsin. Tamamen sana kalmış.

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka baktığın şeker yaprakları erken ambere döner calyx ler 1 tık arkadan gelir lakin ben şeker yaprakları bu kıvamdayken kesıyorum

nightowl

Üye
Şuanda kesebilirsin ama istersen birkaçgün daha bekletip trikomların daha bulutsu (daha olgun) olmasını bekleyebilirsin. Tamamen sana kalmış.
Flush ve sonrasındaki olgunlaşmayı da hesaplayarak senin dediğin kıvama gelecektir diye düşünüyorum, cuma sonlandırıyorum hayatını ilk kızımın. Teşekkürler yorumun için..

Berzan

Kıdemli Üye
@Kanka selam aleyküm yarahtsız ediyorsam kusura bakma herşey hazır kabin 150 150 200 5 photo olacak 25 lt Bez saksı sadece ışık kaldı onuda sizlere sorsam tekrardan kusura bakmayın
Bunun yeri burası mı sence güzel kardeşim, araştırmanı yapıp, bununla ilgili yüzlerce konuyu okuyup, cevap bulamadığın zaman chat'e başvurup ve hatta en son karar anında konu açıp cevap alamadın diye düşünüyorum. Bu kadar kolaya kaçmayın lütfen, ben üye olmadan 6 ay buralarda konuları okudum, araştırmalarımı yaptım, işe giriştim ve 1 ay sonra ilk post'umu açtım.
Set güzel, 5 photo için az gibi geldi bana, 3 iyi, bilemedin 4 uygundur derim.
Baba kusura bakma burda yazdık haklısın bilün mu şimdi burda okurken gördüm yazim dedim hakkını helal et baba 5 bitki olacak en verimli hangi ışığı önerirsin baba bize

Bluesmoke

Kıdemli Üye
@Kanka selam aleyküm yarahtsız ediyorsam kusura bakma herşey hazır kabin 150 150 200 5 photo olacak 25 lt Bez saksı sadece ışık kaldı onuda sizlere sorsam tekrardan kusura bakmayın

Baba kusura bakma burda yazdık haklısın bilün mu şimdi burda okurken gördüm yazim dedim hakkını helal et baba 5 bitki olacak en verimli hangi ışığı önerirsin baba bize
Adanalı olduğunu belli etmiyeydin Babaa :D

Reception

Kıdemli Üye
Ne yapak baba elimizde değil anlün mu bu ışık işini çözemedik sadece 5 photo ya en verimli en güzel ışık hangisi diye
Kanka yurtdışı o kadar pahalı ürünler riskli yüksek ihtimalle takılır gümrükte yurtiçi ürün tercih et öncelikle belki pahalı evet ama tüm paranın pic olmasından iyidir biraz daha fazla harcamak

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka yurtdışı o kadar pahalı ürünler riskli yüksek ihtimalle takılır gümrükte yurtiçi ürün tercih et öncelikle belki pahalı evet ama tüm paranın pic olmasından iyidir biraz daha fazla harcamak
Baba senin önerin ne yani şimdi kabin 150 150 200 5 bitki olacak photo hangi ışık önerirsin ışığı sağlam

nightowl

Üye

Estafurlah helal olsun tabiiki, ben fikrimi yazdım, 5 olmaz mı olur elbet ama 4 ile alacağın hasat ile aynı olur bence. Üstadlar yazacaktır, bekleyelim bakalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* ****** ** * ******* * **** ********** *** ******** ***** ***** **** ** ******** ***** * ******* * * ****** ********** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha *********
  • A active661:
  • K keyifpezevengi:
    ******** ** ******** ***** ** hahahaha***** ***** ** ***** ****** ****** ******* hahahaha
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ***** **** ******* ********** ***** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha *********
  • Night owl Night owl:
    ***** * * ** ****** hahahaha ** ******** ***** ** hahahaha***** ***** ** ***** ****** ****** ******* hahahaha
  • A active661:
    *** ******* ****** hahahaha ********** *** ***** **** ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha** *** ******* ****** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** ***** ***** *** ******* **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ****** ****** *** ******** ***** **** ** ****** ** hahahaha ****** *** **** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ******* ****** ******** hahahaha****** **** ****** ***** ****** ********* *********
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • lavrens lavrens:
    *** *** ***** hahahaha* ****** ***** ******** ********** **** ***** ***** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** *** ******** ****** **** ****** ********* ****** *****