Tricom Takip Photo Amnesia

Reception

Kıdemli Üye
Eyvallah çok sağolasın, ilk deneme, uzun da sürdü ama mutlu son olması her şeyi unutturdu. Sana da bol ve keyifli hasatlar dilerim.
Eyvallah kanka çok sağol benimde ilk grow şuana kadar herşey başarılı görünüyor acemi şansı herhalde bundan sonrakilerde kesin bı boklar yaparız herhalde unutmamak lazım en çok kazayı bile en iyi araç kullananlar yaparmış :D

nightowl

Üye
Eyvallah kanka çok sağol benimde ilk grow şuana kadar herşey başarılı görünüyor acemi şansı herhalde bundan sonrakilerde kesin bı boklar yaparız herhalde unutmamak lazım en çok kazayı bile en iyi araç kullananlar yaparmış :D
Valla beni de bu korkutuyo :) acaba acemi şansı mı oldu. Ama gözüm gibi baktım, sabah akşam ışıklar otomatik olmasına rağmen başında bekledim açılıp kapanmasını, sıcaklık kontrolü vs için çok uykusuz geceler geçirdim. Artık 3-4 ay da o baksın güzelce bize :) keyif yaşatsın.

Kanka

Administrator
Yönetici
baba sen en ıyı ne al bülün mü gardensgarage.com dan 480w de bakabılırsın çınden qb de soyleyebılırsın butcene gore cobda olur adamın konusunu yeme benım profıle gel yaz @Berzan

Reception

Kıdemli Üye
Valla beni de bu korkutuyo :) acaba acemi şansı mı oldu. Ama gözüm gibi baktım, sabah akşam ışıklar otomatik olmasına rağmen başında bekledim açılıp kapanmasını, sıcaklık kontrolü vs için çok uykusuz geceler geçirdim. Artık 3-4 ay da o baksın güzelce bize :) keyif yaşatsın.
Aynen kanka bence onlarda bizi hissedip hislerimize cvp veriyor söylediklerin hepsini bende yaşadım bizzat, bu tutkuyu kaybetmezsek diğer grow lardada başarıyı yakalamak içten bile değil.Benim şuan tek soru işareti gübre kullanımı yapmadım kafa raporu düşük olmaz inşallah düşüncesi koku olayı anca dibinde koklayinca alıyorum rengi boyutu dal kalınlığı ışık hepsi iyi aslında ciceklenmenin 6.haftasi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Çiçeklenme 65. gün photo, yorum alabilir miyim lütfen, zamanı geldi mi sizce?

@Aguş @silas @Kanka @Ripley'sOG @redCliffe
Maşallah nazar değmesin artık zamanı gelmiş....

nightowl

Üye
bende photo blu dream yapiyorum 2.5 ay vegte tutucam 150 gr alsam allahtan baska bisi istemem sen güzel almissin egitim ne verdin knk önerin nedir bana
4 faz topping (16 ana sömek) yapmanı öneririm, 20. Gün ve sonraki her 10 günde bir (ortalama bu değerler, filizlerin durumuna bağlı) topping mutlaka yap ve bitkiyi olabilidiğince yatır, yanlardan ışık alarak alt kısımların da gelişmesini sağlarsan 16 ana sömekten yeterince verim alabilirsin. Lst şart ve scrog filesiyle tüm sömekleri aynı hizada tutarsan ışığı verimli kullanmış olursun. Tek bitkiye 250 hps+200 cob led sağladım. Işık ne kadar verimli olursa sonuç o kadar güzel oluyor. Yardımcı olabileceğim ve elimden geldiğince destek olabileceğim soruları her zaman yanıtlarım memnuniyetle.

nightowl

Üye
2 tane kız başlatmıştım banyoda, photo yine, bu sefer 30 lt saksı plagron light mix her birine. Bu sefer de en az 10 hafta veg olucak, toppingleri tamamladım, kabine alıp 2-3 hafta sonra çiçeğe sokucam. Anlattığım aynı işlemleri yaptım, bakalım aynı ışık ile ne verecek 2 kız :)

Ü

Üye silindi 24376

Guest
4 faz topping (16 ana sömek) yapmanı öneririm, 20. Gün ve sonraki her 10 günde bir (ortalama bu değerler, filizlerin durumuna bağlı) topping mutlaka yap ve bitkiyi olabilidiğince yatır, yanlardan ışık alarak alt kısımların da gelişmesini sağlarsan 16 ana sömekten yeterince verim alabilirsin. Lst şart ve scrog filesiyle tüm sömekleri aynı hizada tutarsan ışığı verimli kullanmış olursun. Tek bitkiye 250 hps+200 cob led sağladım. Işık ne kadar verimli olursa sonuç o kadar güzel oluyor. Yardımcı olabileceğim ve elimden geldiğince destek olabileceğim soruları her zaman yanıtlarım memnuniyetle.
cok sagol kankam sürecten seni haberdar edicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İstanbul İstanbul: ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******