Tricomlar beni kes mi diyor?

C

Cibril

Guest
Sulama ve gübre çizelgen nasıl kankam
1sulama gübreli ( growkentdeki tablonun yarı oranında) bir sulama boş sade su veriyorum dostum...3 günlük periyotlar oluyor bu bazen gübreli 4 günde kuruyabiliiyor,groteki de çiçek ikinci haftasından sonra arada boş artıklarıma ekledim.

Yesil088

Üye
1sulama gübreli ( growkentdeki tablonun yarı oranında) bir sulama boş sade su veriyorum dostum...3 günlük periyotlar oluyor bu bazen gübreli 4 günde kuruyabiliiyor,groteki de çiçek ikinci haftasından sonra arada boş artıklarıma ekledim.
yani tek seferde kaç gübre katıyorsun kanka suya fazla değil mi :O

güzel şişirmissin sömeklerini kanka teperinde baya bi lümen var sanırım maşşallah ve tribe giren bi bitkin vardı sanırım oda kesin nazardan oldu :D

C

Cibril

Guest
yani tek seferde kaç gübre katıyorsun kanka suya fazla değil mi :O

güzel şişirmissin sömeklerini kanka teperinde baya bi lümen var sanırım maşşallah ve tribe giren bi bitkin vardı sanırım oda kesin nazardan oldu :D
Aynen dostum tabloda hangileri hangi hafta diyorsa verdim yani bazı zamanlar 7-8 gübre birden düşün ama yarı oranda verirsin ve en önemlisi araya boş sulama ve aşağıdan su akacak şekilde vereceksinki tuzlanma olmasın...
Evet athırsızı dediğim del fişek gibi giden dibdiri bitki 2 günde hortlağa döndü, sömekleri de pek şişmedi ama puf değil etli etli sömekleri ve geçen de tırtıkladım bomba bir kafası var çok umutluyum , hasat miktarı az olacak ama kaliteli olacak kafası benim öncelik kafa hasat miktarı az olsun öz olsun...

K

kybozkurt

Guest
İyi iyi çabuk kavuşur ahiretine sevindim sentetik içtiğine:)
Sentetik icen birine sevinen ya ana babasından sevgi görmemiştir yada aptaldır .d bunun başka bir izahı olamaz. Insanlarin arkasından böyle gevşek gevşek konuşmak adamlık sizin açınızdan galiba. Size de adam diyenler varmıdır ki .d demekki her ortamın bi bencil ne insanlık yoksunu oluyormuş :) sorsalar sosyalistim dersiniz. Ideolojisi olanların ağırlığını böyle kokuşmuş cigerlerinizle kaldirmaya çalışmaktan vazgeçin. Raporsa rapor. Hakkımda dedikodu yapacak adamlar değilsiniz..

C

Cibril

Guest
Sentetik icen birine sevinen ya ana babasından sevgi görmemiştir yada aptaldır .d bunun başka bir izahı olamaz. Insanlarin arkasından böyle gevşek gevşek konuşmak adamlık sizin açınızdan galiba. Size de adam diyenler varmıdır ki .d demekki her ortamın bi bencil ne insanlık yoksunu oluyormuş :) sorsalar sosyalistim dersiniz. Ideolojisi olanların ağırlığını böyle kokuşmuş cigerlerinizle kaldirmaya çalışmaktan vazgeçin. Raporsa rapor. Hakkımda dedikodu yapacak adamlar değilsiniz..
Bozkurt ırkçı bir adamın,benim hakkımda söyledikleri, zerre umrumda olmaz.Sen insanları aşağıda görmeye alışmışsın. Tüm forum ahalisi ve senin de görebileceğin bir yerde ,o gün ne dediysem şimdi de onu dedim. Sentetik konusunda da , babamdan sevgi görmedim haklısın ama yine de babamı severim...

C

Cibril

Guest
Sağ öndeki yeşil bitkiye 73.gün flush atıldı, flawless ile...

kara mor sömeklilerden de sol arka hariç 74.gün yani dün flawless ile flush atıldı.

Sol arkadaki sömekler istediğim gibi olmadı o yüzden ona karanlıktan önce sadece flush atacağım. Overdrive verdim bugün pH ayarlayıp .Çok kalın etli bol bol thc li, hatta thc fan yapraklarında bile var tricomlardan beyazladı bitki resmen ama sömekler şişmedi...

Sanıyorum cuma günü karanlığa alırım, 2 günde karanlıkta son güçlerini kullanırlar sonra asarız sömeklerimi...

kuru hasat gr tahminleri alabilirim:)

güncel 75.gün fotoları;

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********