tricomlar ne diyor

Havze

Üye
21.04 topraktan çıkışlı, 01.08 çiçeğe girişli bitkilerimin hasat zamanı tahmini hakkında ne düşünüyorsunuz dostlar?

1.

2.

3.

C

Canna

Guest
Daha cok seffaf var, bekle %50-60 raki rengi oldugu zaman at flush.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Süre olarak fazla uzamış, bitkinin turu ne bilmiyorum tabi ancak trikomlar henuz şeffaf biraz daha beklemelisin.bitkin outdoor ve dışarısı aksamlari nem oranı yüksek oluyor. küf sorunu olabilir dikkatli ol

Havze

Üye
Süre olarak fazla uzamış, bitkinin turu ne bilmiyorum tabi ancak trikomlar henuz şeffaf biraz daha beklemelisin.bitkin outdoor ve dışarısı aksamlari nem oranı yüksek oluyor. küf sorunu olabilir dikkatli ol
bi bitkim fazla küflendi erken hasat ettim dostum. Bunlarda da çok az çıkmaya başladı biraz daha beklicem eğer çok artarsa bunları da hasat edicem. Bütün yaz yağmurla geçti yine de dayanıklıymış bunlar

Weedseed93

Kıdemli Üye
Anladim bro su an bende yaşıyorum küf sorunu, 9. Hafta hasat zamani küf yaptı 2 3 tanesi temizledim direk flush attim kuruduğu gibi vurucam makasi. Karadeniz iklimindeysen dediğin gibi iyi dayanmış şimdiye. Neyse hasati bol olsun brom

Havze

Üye
Bu yıl her şey çürüdü değişik bir yaz geçti ama bu cidden aşırı dayanıklı bi bitkiymiş. Küfler artarsa anında vurucam maaksı 2 tane küçük sömekte vardı onları temizledim şimdilik.
Knk bu arada bir bitkim tamamen kırılmıştı çamur kaplanmıştı kesip güzelce bi yıkadım bitkiyi öyle astım. Diğeri de küflenmişti temizledim öyle kesip astım ama bu kuruydu.
Yıkadığım bitki tamamen kurudu diğeri bir türlü kurumuyor nedeni nedir sence?
eyv bro senin de bol olsun hasatın.

Bar

Kıdemli Üye
Kankalar zehir gibi kokuyor ama sanki artık böyle rutubet gibi kokmaya başlamış gibi hissettim napayım

Ekli dosyalar

• 5E7D7DF6-37AB-4C39-A514-9A0BE0C2618F.jpeg
    5E7D7DF6-37AB-4C39-A514-9A0BE0C2618F.jpeg
    899.1 KB · Görüntüleme: 5

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T Turco: * **** **** *** *** ****** ******** ***** ****** **** **