Trikom Takibi için mikroskop önerisi ACİL YARDIM !

Börü

Üye
Kankalar kullanmış olduğunuz memnun olduğunuz mikroskop önerisine ihtiyacım var, growkentten 100x aldım bir işe yaramadı bozuk sanırım çiçeğin 45.günündeyim hasata yaklasıyorum henüz tricom takibi yapamadım yeşillendirirseniz sevinirim .

Börü

Üye
Sen flaşla çekip bir fotoğraf yolla bi bakalım bitkiye

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kankalar kullanmış olduğunuz memnun olduğunuz mikroskop önerisine ihtiyacım var, growkentten 100x aldım bir işe yaramadı bozuk sanırım çiçeğin 45.günündeyim hasata yaklasıyorum henüz tricom takibi yapamadım yeşillendirirseniz sevinirim .
kanka growkentin 100x mikroskobunu kimi görsem almayın diye yalvarıyorum. bozuk değil, bitkiyi nerdeyse önceki yuvarlak boşluğun içine kadar alıp ardından netliği ayarlaman lazım, çok kullanışsız bir ürün. elinde incelediğin her şeyde ise ultra yakın milim kıpırdasan baktığın yeri kaybediyorsun, bozuk değil yani :)

benim tyavsiyem 60x klipsli, mikroskoplar. gayet iş görüyor

Börü

Üye
kanka growkentin 100x mikroskobunu kimi görsem almayın diye yalvarıyorum. bozuk değil, bitkiyi nerdeyse önceki yuvarlak boşluğun içine kadar alıp ardından netliği ayarlaman lazım, çok kullanışsız bir ürün. elinde incelediğin her şeyde ise ultra yakın milim kıpırdasan baktığın yeri kaybediyorsun, bozuk değil yani :)

benim tyavsiyem 60x klipsli, mikroskoplar. gayet iş görüyor
bu telefonun arkasına takılanlardan diyosun değil mi kanka

Kankacim ben bunu kullanıyorum gayet de memnunum işimi gördü görmeye de devam ediyor. Hasatın bol olsun

Kankacim ben bunu kullanıyorum gayet de memnunum işimi gördü görmeye de devam ediyor. Hasatın bol olsun

aga sen bu ürünü neye istinaden öneriyorsun? senin lafınla aldım bunu fakat ıphone için olduğu ve ıphone takılıp kullanılması gerektiği yazıyordu kullanma kılavuzunda. Çıplak gözle neyin ne olduğu anlaşılmıyor. Şimdi iadeyle uğraşıyorum sayende.

aga sen bu ürünü neye istinaden öneriyorsun? senin lafınla aldım bunu fakat ıphone için olduğu ve ıphone takılıp kullanılması gerektiği yazıyordu kullanma kılavuzunda. Çıplak gözle neyin ne olduğu anlaşılmıyor. Şimdi iadeyle uğraşıyorum sayende.
başkan görselde görünen üründe herhangi bi klips yokken neye tutturup bakacakmışsız sana fotodaki ürünün geldiğine emin misin ? çünkü ben fotodaki ürünü gayet randımanlı bi şekilde halen kullanmakatayım sömeğe dokunacak kadar yaklaştırdığında sana trikomların net görüntüsünü veriyo ??

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** ***** ******* ***** ****** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** hahahaha* ****** ******** ******* ** ******** ** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ****** **** **** ****** ****** ***** ******** *** ******** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ******** hahahaha***** ******* * ** ***** ******** ***** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    * ******* ***** ******* ********** ***** ****** ** hahahahahahahaha
  • B Bacardi:
    ****** hahahaha ***** *********
  • B Bacardi:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
    hahahaha* ****** *** ********* *** *** ***** ****** **** *** hahahaha* ********* ***** ******* ******* **** ******* hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******** *** ** ***** ******* ******