Ts1000 - 120w qb - Harvest Master 175pro

7hewaw

Üye
Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere 3 led arasında kaldım doğru seçimi yapmak istiyorum.
60x60x160 kabinim var.
Tek bitki yetiştirmeyi hedefliyorum.
Her grow da 1 adet sıkı eğitim verilmiş (manifold) photo bitki yapmak istiyorum kaç gram alacağımın bi önemi yok. Kendim yetiştirip güzel sigaralar içmek istiyorum.
Aşağıdaki 3 led arasında kaldım.
(Cob led önermeyin lütfen )

1: 120w bavagreen quantun board
2: ts1000 mars hydro
3: 175pro harvest master.

Harvest masterı ele bence, bava veya mars tercihen bava derim ama bütçe sıkıntıysa marsla arasında aman aman bir fark olmaz yani ufak bir fark olur.

Kabinimde hem 120w qb lm301h hemde mars ts1000 ışık var ikisini birden kullanıyorum çiçekte, ayrıca ikisinide veg dönem için solo da kullandım. Marsı tek geçerim ,farkı net bi şekilde görebiliyosun :)

higthead

Jolly Green
3 Farklı ışık var bu 3 seçenekten içlerindeki en başarılısı bava dır sebebi ise yıne 3 secenekten en ıyı olması lm301h led cıplerını kullanıyor dıgerlerı ıse lm301b bır oncekı serı led cıplerı var bu da bavayı 1 adım öne geçiriyor bava demiyelim bavanın özellikleri diyelim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T Tropikal.MR:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** **** ****** **** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha * ******** *********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** **** ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** ******* ***** *** * **** ** **** ********** *** ** ** **** ***** *** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahaha
    TroubleStyla TroubleStyla: ********** ******* ***** *** * **** ** **** ********** *** ** ** **** ***** ***...