TSW 2000w Mars Hydro ?

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Merhaba Kankalar.. COB LED yapmıştım kendime 2 grow geçirdik onunla 600w sistem.. Artık daha değişik şeyler deneyelim diyorum malum Türkiye deki ışık satıcıları çok uçmuş durumda cin den getirip getirip 3 veya 4 katına satmaya çalışıyorlar sahibinden sitesi desen hep dolandırıcı kaynıyor mk :) bizi koparacaklar akılları sıra.. Aliexprees de bir satici buldum ücretsiz kargo turkiyeye 15 gün icinde takipli teslimat vs 2 bin fiyatı var.. bu ışıktan kullanan kankalarim varmı 2000w 120 kabine yeterli olur diye düşünüyorum fazlası ile.. siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz almalı mıyım? 2 bine ücretsiz kargo ve satıcı ile iletişime geçtim yapılan yorumlarda güzel. + kabin söyleyecektim yedek. Ona çok vergi çıkar diye adam uyardı ama ışık istersen direk yollarım vergisiz diyor..

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Kanka link burada
TRY 1,994.99 50%OFF | Mars hidro TSW 2000W led büyümek ışık tam spektrum kapalı bitkiler topraksız sistem led bitki büyütme ışıkları için bitki yetiştirme lambaları paneli
https://a.aliexpress.com/_eMoLp1 yorumları okudum satıcı ile iletişim kurdum güvenilir geldi ama henüz sipariş vermedim

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kanka link burada
TRY 1,994.99 50%OFF | Mars hidro TSW 2000W led büyümek ışık tam spektrum kapalı bitkiler topraksız sistem led bitki büyütme ışıkları için bitki yetiştirme lambaları paneli
https://a.aliexpress.com/_eMoLp1 yorumları okudum satıcı ile iletişim kurdum güvenilir geldi ama henüz sipariş vermedim
Dostum merhaba, şimdi inceledim linki ama 3000 TL’ye geliyor bu ürün Çin’den. 2000 TL demişsin? Ben mi beceremedim, ürünü seçip ödeme sayfasına gidince fiyat 3000’e çıkıyor.
Ayrıca bu ürün 120x120 kabine harika olur, fazla fazla yeter. YouTube’da kullanan çok grower gördüm, herkes baya memnun görünüyor bence oldukça iyi bir ışık.

pupilla

Üye
Merhaba Kankalar.. COB LED yapmıştım kendime 2 grow geçirdik onunla 600w sistem.. Artık daha değişik şeyler deneyelim diyorum malum Türkiye deki ışık satıcıları çok uçmuş durumda cin den getirip getirip 3 veya 4 katına satmaya çalışıyorlar sahibinden sitesi desen hep dolandırıcı kaynıyor mk :) bizi koparacaklar akılları sıra.. Aliexprees de bir satici buldum ücretsiz kargo turkiyeye 15 gün icinde takipli teslimat vs 2 bin fiyatı var.. bu ışıktan kullanan kankalarim varmı 2000w 120 kabine yeterli olur diye düşünüyorum fazlası ile.. siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz almalı mıyım? 2 bine ücretsiz kargo ve satıcı ile iletişime geçtim yapılan yorumlarda güzel. + kabin söyleyecektim yedek. Ona çok vergi çıkar diye adam uyardı ama ışık istersen direk yollarım vergisiz diyor..
Kanka kabin söylesende söylemesende vergi mutlaka çıkacak ve sayfada satın al kısmında 3000tl ye çıkıyor sen konusup 2000e alabileceksen söyle bizde alalım vergisiz falan :D

Kanka vergisiz gönderme diye bir şey yok illa ki %20 vergi çıkıyor. Ben trde herkesin 3 4 kat fiyatına sattığını düşünmüyorum sarı siteyi ve letgoyu takip ediyorum makul karlarla satan satıcılar da var onlardan alıyorum işim acilse

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Dostum merhaba aynı yerden bi TS-1000 ya da TSW 2000 + 100X100X180 Kabin söylemeyi düşünüyorum. Bugün yarın sipariş verecektim ki konuna denk geldim. Sen ne yaptın sipariş verdin mi?

Kanka satıcı ile konuştum kabine çok vergi çıkıyor diyor TR gönderemiyorum diyor vergi çok çıkıyormuş. Tsw2000 alacaktım ilanda 1.990₺ gözüküyor ama sepete ekleyince 3.100₺ civarı oluyor fiyat vermedim sipariş henüz

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Kanka kabin söylesende söylemesende vergi mutlaka çıkacak ve sayfada satın al kısmında 3000tl ye çıkıyor sen konusup 2000e alabileceksen söyle bizde alalım vergisiz falan :D
Vergisiz demiyor ki zaten satıcı %20 %25 arası vergi çıkabilir diyor kabin icinde vergisi yüksek çıkar yollamıyorum diyor TR ye. Aynen tsw2000 sepete ekleyince fiyat 3 hin oluyor sipariş geçmedim o yüzden

OGkush

Üye
Sanırım bazı arkadaşlar corona öncesi fiyatlardan hesaplama yapıyor :) daha önce birçok kez çinden ışık getirmiş ve son 1 aydırda deneyen birisi olarak o ışığı sen TR ye 4000 Tl altına sokabilirsen çok büyük iş yapmış olursun dostum.

GenemiAmcaLar

Yeni üye
3400 tl isik fiyati kargo 11kg ve fedexle geliyor dekont ve link isterler banko %20 vergisini verirsiniz 4000lira civari tutar toplamda turkiyedeki fiyati da zaten bu ve ekstra 3 sene garantisi var sanirim. Mars hydro turkiye icin pahali bir isiktir. Fiyat performans isigi degildir. Sebebi de lojistik. Parasi olan alabilir tabi ki bilindik marka ama Amerikali adam 260dolar oduyor bu isiga ne vergi giriyor ne kargo parasi o yuzden onlar icin cok uygun. Turkiyede bu fiyatin iki katina geliyor ayrica dovizden dolayi satin almak bizim icin cok daha zor.
Aynen kardeşim 4 bin lira total de oluyor TR deki distribütör satıcı sarı sitede 3.800 e kadar düştü fakat gerçekten o ışığa o paralar çok..

Sanırım bazı arkadaşlar corona öncesi fiyatlardan hesaplama yapıyor :) daha önce birçok kez çinden ışık getirmiş ve son 1 aydırda deneyen birisi olarak o ışığı sen TR ye 4000 Tl altına sokabilirsen çok büyük iş yapmış olursun dostum.

4 bin oluyor zaten TR de aynı fiyat satılıyor ne anladık biz bu işten ayrıca performans olarak tartışılır fiyatı ile kıyaslamak gerekirse

M

MalrukLord

Guest
SAstıcıyla konuş düşük fatura kessin :D vergi de az olur o zaman

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Quantum board al kanka 240w samsung lm301h veya 301b olsun. Mars hydrodan daha iyi

En az 480w 720w olursa yeme yanında yat olur onlarda assa yukarı 3 4 bin arası gelir şu an yurt dışı dahil olsa malesef fiyatlar yüksek güzel sağlam işçilikle yapılan DOB ve COB Led ler.de. 2 Grow seni idare edebilecek kapasitede olurlar kışın sıkıntı olmaz ama yazın papates olur oda klima yoksa :)

En az 480w 720w olursa yeme yanında yat olur onlarda assa yukarı 3 4 bin arası gelir şu an yurt dışı dahil olsa malesef fiyatlar yüksek güzel sağlam işçilikle yapılan DOB ve COB Led ler.de. 2 Grow seni idare edebilecek kapasitede olurlar kışın sıkıntı olmaz ama yazın papates olur oda klima yoksa :)
Aliexpress te amazonda falan 720w o fiyata bulmak mümkün değil hocam baya pahalı hem 720w quantum boardı çalıştıracağım kabin baya geniş olmalı kendi yağında kavrulan kankalarımıza 240w gayet yeterli olur bence

Egemenalsan

Yeni üye
Bu led konusunda lumen değerleri önemli mi beyler
Iyi bir hasat almak için özellikler ne olmalı
Bir de mars hydro tsw2000 tr satış linkiniolan paylasirsa superolur kankalar

M

MalrukLord

Guest
led konusunda par değerine bakacaksın en az 2 olmalı kaliteli grow için
par değer yüksek olmalı, actual power yani esas çektiği elektrik gücü 300w+ olmalı
googleled.com

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****