uçak'ta cigara taşıma??

350 gr civarı bi sigaram var , akşamada uçağa binicem bunu nasıl uçakla götürebilirim şuanki şehire gelmeyeceğim bir daha büyük ihtimalle . ineceğim yerede gönderecek güvendiğim insan yok nasıl sokabilirim yada kargoya versem **** şansımı denesem mi ?
2 seçeneğim var yaşadığım koşullardan dolayı ya sigarayı bırakıcam burda bi zulaya kalcak yolum düşerse gelicem.gittiğim yerle arası mesafesi türkiyenin bir ucundan diğeri ucu yada kafam zaten kurulu bu kafayla uçağa **** ne olursa olsun bi taktiği varmıdır 300 gr civarı sigarayı uçağa sokmanın, vakum makinesi var arkadaşımda

sehir terminalinden otobüse ver. uçakla git diler sehir terminalinden al. havaalanı tehlikeli ama otobüs terminallerini incelemiyorlar

Geyve5454

Müptezel
Bana Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna kargo ile sigara geldi streç filme sar daha sonrasında alüminyum folyo ile sar güzelce poşetle ver kargoya mng kargo iyi bu konuda içine de kargonun bisküvi kek falan at içinde gıda olduğunu söyle indirimli oluyor gıda var dersen

Ü

Üye silindi 31751

Guest
Uçak daha riskli dostum, tecrübeli kankalar bilgi paylaşırsa süper olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ucakta paket olma şansin%90 dostum kargoyla denemeni tavsiye ederim vakum da varmiş güzelce vakumla sar koku falan çıkmasin b,şey olcsgini sanmiyorum bol şans şimdiden

Dolar$

Kıdemli Üye
kargoluyacaksan
1 streç filme sıkıca sar
2 acı sosa veya sirkeye batır tekrar streçle
sonra tekrar sirke ve streç üstünede aliminyum folyo sar
sirkenin kokusu olası bir durumda köpeğin koklmaması için

otobüsle göndericeksende bulabldiğin en ucuz (kutulu olması önemli) ayakkabıyı alıyorsun içine aynı taktikle ayakkabının içine streçleyip koyuyorsun risk almak mantıksız otobüslerdede olası bir durumda arama yapabiliyorlar köpek ile falan temkinli olmak lazım

Bencede folya ya gerek yok sağlam vakum yaparsa süper olur yoksa streç yap sağlam yanına ıvır zıvır doldur gönder kargoyla uçakla paket olma şansın yüksek.

F9Devil

Üye
Kanka yakalanırsan seni bir kabine sokup çırılçıplak soyuyorlar. Hele böyle bir gramajla yakalanırsan göreceğin muameleyi hayal edemezsin. Nacizane sicilin temizse bile hiç bu işe girme isterim. Saygılarımla kral.

Carl

Müptezel
aga ne içiyonuz siz ya 300 gram sigarayı uçakta geçebilir felan 12 yıl yiyesinizmi var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ****** ****** ********* *** hahahaha *** hahahaha* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ** ******** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** ****** *** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ******* ****** *** ****** ****** ******* ******** ***** ******* ***** ****** ******** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* hahahaha* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* ********** ********* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* ********* *** ****** ******* hahahaha** *** **** *** ******** *** ********* ********* ****** *** ******* ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ******* **** ***** ****** ********** ****** ******* ** ** ***** ****** ******* ******* * *** ********* ********** *** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* hahahaha* ******* *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ***** ******* ****** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    T Turco: **********