Ubuy sipariş bilgisi

Amokachi

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar forumda emeği geçen herkese selamlar sevgiler . 
Oda kurulumu için forumda araştırma yaparken ubuy isimli siteyi fark ettim , eğer site güvenilir ise Bestva 1200w led sipariş vericem ürün linki https://www.a.ubuy.com.kw/en/search/index/view/product/B0787QFQNL/s/bestva-samsum-series-1200w-cob-led-grow-light-full-spectrum-grow-lamp-for-hydroponic-indoor-plants-veg-and-flower-4-dim-infrared-rays/store/store orjinal sitesinde 1250tl burda 1514 tl gösteriyor fiyat bütçem dahilinde uygun geldi ve gonderi yontemleri kısmında 3-6 iş günü yazıyor ingilizce bilmediğim için teslimat süresi mi kargolama süresi mi bu 3-6 iş günü , bu site hakkında bilgisi olan varsa aydınlatma rica ediyorum.
Bu arada 2000w olan modelle çok fiyat farkı yok ileriye dönük düşünüp 2000w olan modeli de alabilirim ne dersiniz?

Respect99

Yeni üye
Cvp: Ubuy sipariş bilgisi

Amokachi' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar forumda emeği geçen herkese selamlar sevgiler . 
Oda kurulumu için forumda araştırma yaparken ubuy isimli siteyi fark ettim , eğer site güvenilir ise Bestva 1200w led sipariş vericem ürün linki https://www.a.ubuy.com.kw/en/search/index/view/product/B0787QFQNL/s/bestva-samsum-series-1200w-cob-led-grow-light-full-spectrum-grow-lamp-for-hydroponic-indoor-plants-veg-and-flower-4-dim-infrared-rays/store/store orjinal sitesinde 1250tl burda 1514 tl gösteriyor fiyat bütçem dahilinde uygun geldi ve gonderi yontemleri kısmında 3-6 iş günü yazıyor ingilizce bilmediğim için teslimat süresi mi kargolama süresi mi bu 3-6 iş günü , bu site hakkında bilgisi olan varsa aydınlatma rica ediyorum.
Bu arada 2000w olan modelle çok fiyat farkı yok ileriye dönük düşünüp 2000w olan modeli de alabilirim ne dersiniz?

Kardeşim o kadar para verme yazıktır.Tavsiyem cob LED konusunu forumdan araştırıp onu yapman hem daha ucuza hem etkili.Tabi para da kararda senin.

Mudur

Yeni üye
Kanka alacağın ışık aliexpress ve amazonda da var o sitelerden almani tavsiye ederim

Amokachi

Yeni üye
1200 küsür lira kargo 800 lira gibi bir rakam da gümrük için masraf çıktı karşıma astarı yüzünden pahalıya geliyor , aliexpress in kargo teslim 21 gün civarı diyor 1200 lira vermektense 3 hafta beklenir.
Cob led konusuna baktım benim becerebilcegim işler değil maalesef lehim vs :)

Digiturk

Yeni üye

Amokachi' Alıntı:
1200 küsür lira kargo 800 lira gibi bir rakam da gümrük için masraf çıktı karşıma astarı yüzünden pahalıya geliyor , aliexpress in kargo teslim 21 gün civarı diyor 1200 lira vermektense 3 hafta beklenir.
Cob led konusuna baktım benim becerebilcegim işler değil maalesef lehim vs :)

Gümrük ne kadar çıkıyor dostum

Kubar21

Yeni üye
Yardım

[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]S.a arkadaşlar benim evde Bi cicek var adını bile bilmiyorum 3 ay önce icerken tohum attım 2 gün önce fark ettim ki 15 20 santm büyümüş dün saksıdan aldım tekliye balkona koydum 20 dakika sonra öldü sonra Bi sopayla öyle dik bıraktım sabah baktım canlanmış şimdi ne yapmalıyım Bi yardımcı olur musunuz [/font]

Ripley' Alıntı:
  • Verim uzmanlığına göre değişir kanka master 500gr alır yeni biri 50 zamanla oluyor bu emek vermek gerek zamanla daha iyi rakamları alırsın ve bunun bir-çok faktörü var
  • Temiz 2 bitki bakarsın
  • Bence bunu alma reflektör hps önümüz yaz sicaklikla ilgili basın ağrır bunun yerine forumda chipled konuları var oraya bir bak istersen eger hps alicak isen cooltube da almak mantıklı ya da bütçeni söyle bir liste yapalim
  • Kanka 1de yapar 10da ama yoğunluk 10da fazla olur etrafa yayılır bunun için çözüm var karbon filtre
  • Paket olmak istemiyor isen çeneni dilini kapali tutucaksin kanka en kralina söyleme
  • Forumda hesaplama var kanka ordan hesapla yerel kw/ucret üzerinden 
  • we.yesiloda.co diye ayri sitemiz var ordada bilgiler mevcut 

Aramıza hoşgeldin cano nice bol hasatlara

[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Ubuntu, Cantarell, Oxygen, Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]S.a arkadaşlar benim evde Bi cicek var adını bile bilmiyorum 3 ay önce icerken tohum attım 2 gün önce fark ettim ki 15 20 santm büyümüş dün saksıdan aldım tekliye balkona koydum 20 dakika sonra öldü sonra Bi sopayla öyle dik bıraktım sabah baktım canlanmış şimdi ne yapmalıyım[/font]

EJDEERYAAA

Yeni üye

Amokachi' Alıntı:
EJDEERYAAA' Alıntı:
Qb ledleri arastir dostum sonra karar ver

Qb dediğin marshydro Qb modeli mi oluyor kanka

Quantum board yani dostum marshydro spiderfarmer viparspectra gibi bi cok markanin farkli modelleri var birde aliekspreste markasiz yapilip satilanlar var 120w 240w 480w gibi isteğine gore yetiştirme alanina göre seçip alabilirsin

Yeni başlik açmadan buradan bi soru sorayim bende bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim 
Ubuydan alisveris yapanlar varmi güvenilirliği nedir? Amazon ve ebay den alamadigimiz ürünler var malumunuz buradan alsak sorun yaşarmiyiz?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    ErdemRS6 ErdemRS6: **