UBUY Store kullanan varmi?

dmt25

Üye
Arkadaslar UBUY store diye bi yere karsilastim Turkiyeye guzel fiyatlarda kargo secenekleri var fan olsun LED olsun bong olsun sarma kagidi olsun RAW nerden tutsan herseyi cogu yerden daha uygun fiyata alabiliyorsun yurt disindan. Burdan alisveris yapip tecrubelenmis arkadaslar varmidir guvenilirmi? Amazon flaan gibi yerlerden soyleyince gumruk isleri hep kolay gecti bugune kadar burdan soyleyip gumrukte basimi agritirlarmi? Store'un linkini assagida birakiyorum eger forum kurallarina karsiysa kaldiriyim kankalar soyleyin

Dostum bu siteyi yakın zamanda ben de araştırdım. Anladığım kadarıyla müşteri hizmetleri bayağı sıkıntılı muhattap bulamayanlar olmuş. Çalışma şekilleri de hiç profesyonel değil. Amerikaya hizmet eden com'lu sitesinin trustpilot(bizdeki şikayetvar sitesi gibi) yorumlarına bakarsan scam demiş birçok kişi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ******* ** ******* ***** ** ***** *** ****** ****