Ucaga cannabis sokmak

Havaalanından 3 gr 5 gr gecermı ?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

mberkaydin

Yeni üye
Amerikada yaşıyorum ilk defa ülkeme yaklasık 3 gram kadar getirmek istiyorum sizce sıkıntı olur mu yada nasıl yapmalı gecıren arkadaslar bı el atarsa

1kedi7beni

Yeni üye
bende iç hatlarda denemek istiyorum şehir dışına çıktığımda işimi görecek kadar 1-2gram ama nasıl olcak bilmiyorum

Emirali

Yeni üye
Slm arkadaslar defalarca geçiş yaptım .
Şunu söylemek isterim ki .malzemeyı kendinizden uzak tutmalısınız .
Valiz içerisinde.(kesinlikle) 
şampuan içerisinde 
Jöle 
Diş macunu çok bilinen bir şey 
Ama sizyine de güzel saklamaya bakin kendinizden uzak tutun x-ray cıhazları var Atatürk te .ıkı hafta önce geçirildm helekı .boştum .
Umarim bir şey olmaz iyi şanşlar.

Lübüs66

Yeni üye
Cvp: Ucaga cannabis sokmak

Esrarlı browni yada kurabiye gibi bişey yapıp çantana atışırmalık gibi atarsan bişey olmaz heralde ama emin değilim

ferhatuyar

Yeni üye
Cvp: Ucaga cannabis sokmak

iç hatlarda taşşağımın altına sokup geçirmişliğim var 2-3 defa fakat üstünüzdeki tüm metalleri kesinlikle bırakın xraydan geçerken öterseniz ince aramaya alma ihtimalleri var ötmezseniz sorun yok

Grover

Yeni üye
Bir kere mantar getirdim hollandadan bir kerede antalyaya giderken bir gram kadar marihuana geçirmiştim. İkisindede valizdeydi valizi uçağın altına verdim her ikisindede. Bir taktiğim yok ama geçiyor gibi sanki risk almak sana kalmış kanka

nelerneler

Yeni üye
Usta bende mardin kızıltepe havalimanından izmir havalimanına 25gr kadar dalga getirmiştim askeriyeden izin aldığımda bekleme salonunda geçerse eski üsul geçer deyip soktum baksırın içine sağ salim geldik

King

Kıdemli Üye
öncelikle riske değmez kankalar. bir keresinde adana dan gelirken iç çamaşır içerisinde 2-3 yapılı sigara getirmiştim, sabiha ya indim sıkıntı olmadı.
bu konuda en önemli nokta:seyahat ettiğiniz zaman üzerinize içerisinde metal bulunmayan kıyafetler giyin, üzerinizde metale dair hiçbir şey olmasın, xrayden geçerken hiç ötmezseniz kimse üstünüzü aramıyor.
ama dediğim gibi bu bir risktir, değmez.

samkush420

Yeni üye
Artık cogu havalımanı yenı teknolojılerı kullanıyor kankalar mesela İngiltere gibi ülkeler 360 derece etrafınızda donen cıhazlar ıle ustunuzdekı her seyı gorebılıyor

Ü

Üye silindi 2874

Guest
evet arkadaşın dediği doğru .... sumkush........ben de yurtdışına çıkarken girdim o cihazlara ama rusyaya ...almanyaya gittiğimde girmedim .almanyadan hızlı trenle hollandaya geçtim.tekrar hızlı trenle döndüm o zaman 2 grm aldım hızlı trende sıkıntı olmadı...ama hızlı tren ıcınde guvenlık var pasaport kontrolu yapıyorlar..sordular dedim trustim bide davetiye kartımı gösterdim almanyadan gelen.bong aldım sırt çantasında geldi..günü birlik biletlerimi ... 
demem o ki yurt dışına cıkarken evraklarınız ne varsa ayırmayın yanınızdan...pasaport harici taşınmaası gerekenler.

Ü

Üye silindi 14998

Guest
Benim grinderi xrayde görüp el koymuşlardı geçen sene, üzerine tüm şampuan el kremi vb ürünleri teker teker incelediler.Şampuanı boşaltıp su geçirmez poşetli esrarı şampuan şişesine koyuyorsunuz üstüne şampuanı dolduruyorsunuz. Hepsi risk arkadaşlar, şans büyük faktör burada.

naberkanka

Yeni üye
kankalar 3 5 gram sıgaradan bahsediyorsunuz ya eskiden profesyonelller mylar ile geçiriyordu şuanki sistemde ne kullanıyorlar bilmiyorum 
teknoloji geliştikçe farklı method uyguluyorlar. 

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********