Ufo Led Ampul

2MoreWeeks

Doktor
Toplamda 100w'ı en azından geçmen gerekir bir bitki için. 10000 lumen aç karnını doyurur bitkinin.

Ya böyle ufaklardan bir sürü alıcaksın ya da 50-60w lık ampüllerden 2-3 tane alıcaksın.

"Torch ampül" diye aratırsan fiyat performans olarak en iyisi onlardır.

Örneğin verdiğin siteden ilk gözüme çarpan ürün; https://www.hepsiburada.com/seldur-50w-buyuk-boy-torch-led-ampul-e27-duy-p-HBV00000Q97R7

2 tane alırsın, kafalarındaki plastiği ayırırsın, hemen çıkıyor zaten, verirsin tepeden mis gibi. Orta halli ihtiyacını karşılar. aşırı ışık veriyorlar.

Aynı ürünün günışığı versiyonu da var. Çiçeklenmede onlara ihtiyacın olacak. Bence şimdiden 2x2 olarak 4 tane al, ilk dönem 2 beyaz 1 sarı takarsın, çiçeklenmeye girince 2 sarı 1 beyaz takarsın müthiş olur. Işığı da dibine dibine sokarsan yakmayacak derecede, eğitimle iyi hasat alırsın auto'dan.

Benim klon dolabım var 60x60, 1 litrelik bi sürü saksı koyuyorum. ellemiyorum bile altından hasat alıyorum. sadece bu torch lambalarla dolu, ben biraz daha paraya kıyıp markalılardan aldım ama ucuz olanları da iş görür.

Uyarmak da isterim, başlangıç olarak bu tarz ışıklandırmalar yeterli gibi görünse de gerçek hasatının çok çok altında alırsın. En azından bu işin bilimsel gereksinimlerini karşılayan "cob led" lerden almanı tavsiye ederim.

Sarı siteden gözüme çarpan ilk ilan da aşağıdaki gibi. Kablosuydu, duy'uydu, priziydi derken, 1 bitki için 150w yakalamak istiyorsan 200-250 lira masraf etmen gerekir en azından. İlan gerçekse çok ucuza bu işi yapıyorlar denenebilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ******** ****** ****** ** ** hahahaha *** *** *** ********* ***** **** ***** hahahaha ******** ****** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** ****** hahahaha*** ********** *** **** *** *** **
  • B bongalov:
    ***** ******* ***** hahahaha ******** ***** ** **** **** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** hahahaha* ****
  • B bongalov:
    ****** ***** *** ***** hahahaha**** *****
    ****** ******* ****** ****** ******* ****** ******* ***** ******** ****** ****** hahahaha*** ********** *** **** *** *** **
  • B bongalov:
    ******* *** ********* **
  • B bongalov:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ******* ****** ****** ******* ****** ******* ***** ******* ***** ***** ********* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ** ******** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • B bongalov:
    ***** **** **** ******* ********* * *
  • B bongalov:
    ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ** ** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** **** ******* ********* * * hahahaha* ***** ***** ******
    kawinnnz kawinnnz: ***** **** **** ******* ********* * * hahahaha* ***** ***** ******