UpUp( EL YAPIMI KARBON FİLTRE)

Supertlemon

Yeni üye
https://ibb.co/nD3nBdY

https://ibb.co/SRsrwmp

https://ibb.co/mGzRxbg

Bol hasatlar brolar , kendim yapmaya çalıştım karbon filtreler biraz bütçeli olduğu için fazla masrafa girmek istemedim .
Sanayiden reno 12 hava filtresi aldım 2.el partiküllü değil ama daha işçiliği var onun
Açık olan ağzını kapatıcam güzel bir şekilde 
Bir tane de havalandırıcı fan aldım 220v güzel bi şekilde havayı üflüyor sağlam .
İkisini direk içine soktum böyle bişey çıktı ortaya bence oldu gibi 

ama içerdeki pis havayı salarken dışarı kokuyu tutarmı içinde yada dışarı koku gidermi? 
Daha doğrusu aslında böyle bir karbon filtre olurmu ? 
Sizin görüşleriniz , fikirleniz önemli ben olur diye düşündüm SİZCE?

HyroponicPPP

Yeni üye
Kanka karbon filtrenin özelliği koku tutmasıdır zaten. Yani o işini görmez. Toz tutmasın diyorsan olur da kokuda hiçbir işe yaramaz.

Balkeses

Yeni üye
220 fan aspiratorler icin icin karbon dolu filtreler var fanın cikisina takılıyor kokuyu tutuyormus bi onu dene bence

Cmupto

Yeni üye
Kanka emeğine saygım sonsuz yanlış anlama ama köy bağ bahçe gibi yerlerdeysen okey ama şehir içinde risk etmeden can lite gibi güzel bir karbon filtre alıp rahat olman daha iyi olacaktır

Supertlemon

Yeni üye
Bro şehirde değilim köy gibi yerdeyim ama olduğum yer ufak kokudan ayıkmayacak insanda yok yani

Balkeses' Alıntı:
220 fan aspiratorler icin icin karbon dolu filtreler var fanın cikisina takılıyor kokuyu tutuyormus bi onu dene bence

Balkeses kanka linki varsa bana bi atarmısın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
    ****** ** ***** ******* ******* ****** ******** **** ******* ******* ****** ********* ******* ******** *** ******* ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********* **** hahahaha* *** ********** ******** ** hahahaha *** **** ***** ******* ** ******** hahahaha ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** *** *** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ******* ******** ******* hahahaha** ******* hahahaha **** hahahaha *** *** ** * ********* ******* ** ** * ** ******** ***** ********* ********** ****** ******* *** ******* ***** ****** ****** ***** ******** **
  • H Heisenberg01:
    *** ********* **** hahahaha* *** ********** ******** ** hahahaha *** **** ***** ******* ** ******** hahahaha ***** *** * ** ***** hahahaha** hahahaha******* ***** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
  • Ş ŞekerBank:
    ****** **** hahahaha ******** ******** **** ****** ********** ****** ***** ********* hahahaha********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ******* ***** hahahaha********* ******** hahahaha* ******** ******** ** ******** ******** hahahaha** ** ***** hahahaha** hahahaha******* ***** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
    ******* ******* ******** ******* hahahaha** ******* hahahaha **** ******* *** ******* *** *** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • NewGardener NewGardener:
  • H Heisenberg01:
    ********** ******* ***** hahahaha********* ******** hahahaha* ******** ******** ** ******** ******** hahahaha* ********* hahahaha**
  • H Heisenberg01:
    *** *** ******* ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ** ***** **
  • Bomberx Bomberx:
    ****** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros: