Usta gözler buraya..

clarion

Yeni üye
Merhaba dostlar,

İlk tohumum, ilk hasatim olsun.

Bitkimi yorumlayabilir misiniz? Ortalama ne kadar sonra hasat alabilirim? İnstant maya, asprin ve çinko ile bu hale getirdim. Tek kök ektim ve bundan hasat alabile ihtimalimiz nedir?

Sağlıklı görünüyor mu?

Hasat aldığımız durumda bu genetikten tohum nasıl alinir?

Kurutma işlemini nasıl yapayim?

Şimdiden teşekkür ederim, ilk bitkim olduğu için çok heyecanlıyım, yardımlarınızı bekliyorum..

Merhaba dostlar,

İlk tohumum, ilk hasatim olsun.

Bitkimi yorumlayabilir misiniz? Ortalama ne kadar sonra hasat alabilirim? İnstant maya, asprin ve çinko ile bu hale getirdim. Tek kök ektim ve bundan hasat alabile ihtimalimiz nedir?

Sağlıklı görünüyor mu?

Hasat aldığımız durumda bu genetikten tohum nasıl alinir?

Kurutma işlemini nasıl yapayim?

Şimdiden teşekkür ederim, ilk bitkim olduğu için çok heyecanlıyım, yardımlarınızı bekliyorum..

Bu sorularının hepsi açılmış konu olarak var kankacim hasat alırsın ama ne kadar alacağını şimdiden söylemek çok güç bu senin elinde olan birşey açılmış konuları oku ve aklındaki bütün sorularının cevaplarini bulabilirsin şimdiden iyi hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    ******* hahahaha***** * ** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
    NewGardener NewGardener: ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ******...