Usta GROWERLER yardım

MeryemAna

Yeni üye
Kankalar şimdi dün konu açmıştim ben komsumun bahçede gizli besliyorum diye şimdi agacim yanlasik 60 günlük alt dallarda sararma oldu. 58 gün kadar orta boy saksıda büyüdü kebdiliginden gübreli toprakta daha yeni degistirdim saksiyi.Buyuk saksıya aldım. 
Sorum şu :

ARKADASLAR SİMDİ BEN BU ZAMABA KADAR MİCRO BLOOM GROW KULLANMADİM 60 GUNDEN SONRA KULLANMALI MIYIM KUCUK KÜÇÜK SOMEK OLUSUMLARİ VAR DAHA MİNİCİKLER SİZCE BUNDAN SONRA GUBREYİ NASİL YAPMALİYİM? 

GUCERCİN VE SIVI SOLUNCAN GUBRESİ Mİ KULLANAYİM YOKSA MİCRO BLOOM GROW MU VEYA BİG BUG TARZİ FALAN Mİ  ?

SİZ HANGGİ SİTEDEN ALİYOSUNUZ İNTERNETTE 3 UNU 100 TL YE GÖRDÜM MANTIKLI Mİ ? 

CAHİLLİGİMDEN DOLAYİ KUSURA  BAKMAYİ N

YARDIMLARINI BEKLİYORUM :((

reaL

Üye
öncelikle konu açarken başlığa yardım vb kelimeleri yazmamalısın,konu içeriği büyük harf olamaz bunları bidahakine unutma kanka.

grow doneminde hiç gübre kullanmadıysan,bu iş acemiliğin olsun fosforu bol bir yarasa gübresi alıp vermelisin.

Cvp: Usta GROWERLER yardım

reaL' Alıntı:
öncelikle konu açarken başlığa yardım vb kelimeleri yazmamalısın,konu içeriği büyük harf olamaz bunları bidahakine unutma kanka.

grow doneminde hiç gübre kullanmadıysan,bu iş acemiliğin olsun fosforu bol bir yarasa gübresi alıp vermelisin.

real ne var ne yok moruk ? chat kapandı selamlaşamadık iyisindir inşallah

reaL

Üye
@hunlu iyilik kanka indoor grow'a başlayacağım eylül başı gün sayıyorum "super silver haze" yapacağım : 50 litre saksı,400w hid,main-lining + scrog ve tek kök.
sen napıyorsun nasıl gidiyor?

iyidir kanka yaramazlık yok çok şükür. bende dün çadır ve ekipmanlarının genel bakım ve temizliğini yaptım, kömürlükten çıkardım gübre vesair eksik gedik ne var ne yok onların çalışmasını yaptım eylüle hazırlık :)

MeryemAna

Yeni üye

reaL' Alıntı:

Suya koyup mu veriyoruz ve ne siklikta verelim hocam ?

mcmurphy

Yeni üye
light mix toprak aldığın zaman grow gübresine ihtiyacın yok zaten toprağın içinde yeterince var diye bişey duydum. bu ne kadar doğru üstatlar?

mcmurphy' Alıntı:
light mix toprak aldığın zaman grow gübresine ihtiyacın yok zaten toprağın içinde yeterince var diye bişey duydum. bu ne kadar doğru üstatlar?

light mix toprakta adından da anlaşılacağı üzere eser miktarda gübre vardır. bu da yeni çimlendirilecek tohum, filizler ve hatta fide halinde ki bitkiler için iyi sonuçlar verir. 

sen muhtemelen allmix toprak ile karıştırdın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********