ustaların fikrine ihtiyaç var

19. Gününde çiçeğe girdi bi kısmı girmedi bi şekilde strese girdi galiba bi sıkıntı olurmu erken çiçeğe girmesi (nem 60/80 sıcaklık 20/29 herşey güzeldi aslında anlamadım )nem yüksek olduğu İçin su 4/5 günde bir çok az verdim ama yapraklarını hiç aşağı salmadı ondan strese girebilir mi acaba sorum şu mahsül iyi almam İçin ne yapmalıyım yada toparlarmı
Gübre bunlar var sensi A+b /b52/voodoo/rhıno skın/ bud ıgnıtor/bud factor x sadece bunları çizgeninde yarısından başlarım izleyerek giderim bişey olmazsa küçük küçük artırırım :) olurmu bu şekilde
Biobizz grow /bloom /heaven /alg A mic /acti vera
Topmax
Teşekkür ederim sağolun :)

HighMann

Müptezel
hasatı üzmesi dışında bi sorun olmaz 10-15 gr bana yeter dersen üzülmessinde geçmiş olsun çok fazla run off yapmışsın belki bitki öleceğini düşünüp stresten girmiş olabilir evet okadar susuz bırakmamalıydın toprağı kontrol edip sulama yapabilirdin olsun sağlık olsun herşeyden önce tecrübe kazandın :)

HighMann

Müptezel
sulamayı bitkinin tam dibinden değilde 3-4 cm çevresine daire şekli çizerek yaparsan daha iyi olur bitki toprakta suyu aramak için kök salar buda hem kök hemde üst bölgenin büyümesini sağlar :)

Lowmembers

Müptezel
Son hazdigi ne? Biobizle an ı kadistirma birbirine
19. Gününde çiçeğe girdi bi kısmı girmedi bi şekilde strese girdi galiba bi sıkıntı olurmu erken çiçeğe girmesi (nem 60/80 sıcaklık 20/29 herşey güzeldi aslında anlamadım )nem yüksek olduğu İçin su 4/5 günde bir çok az verdim ama yapraklarını hiç aşağı salmadı ondan strese girebilir mi acaba sorum şu mahsül iyi almam İçin ne yapmalıyım yada toparlarmı
Gübre bunlar var sensi A+b /b52/voodoo/rhıno skın/ bud ıgnıtor/bud factor x sadece bunları çizgeninde yarısından başlarım izleyerek giderim bişey olmazsa küçük küçük artırırım :) olurmu bu şekilde
Topmax

Lowmembers

Müptezel
Topmax
Azot u azalt biraz. Işığı da yükselt biraz. Işık yakın gelmiş. Photo degil auto zaten. Benimkiler 13 14 ginde girdi 2 si. 3 u girmedi. Shp taktım bende hepsine gitsin diye. Spons8r tohumu ise ufacık stres bile yetiyor da. Ben streste yasatmadim bu defa. 18 gunde girerdi 13 de girdi .s sen azotu azalt biraz kanka. Zaten ışık stresinde var bitkilerde. O sa sokmuştur.

Azot u azalt biraz. Işığı da yükselt biraz. Işık yakın gelmiş. Photo degil auto zaten. Benimkiler 13 14 ginde girdi 2 si. 3 u girmedi. Shp taktım bende hepsine gitsin diye. Spons8r tohumu ise ufacık stres bile yetiyor da. Ben streste yasatmadim bu defa. 18 gunde girerdi 13 de girdi .s sen azotu azalt biraz kanka. Zaten ışık stresinde var bitkilerde. O sa sokmuştur.
13/14 ünde çiçeğe girenden mahsül aldınmı dostum bende kıyaslama yapayım bari

hasatı üzmesi dışında bi sorun olmaz 10-15 gr bana yeter dersen üzülmessinde geçmiş olsun çok fazla run off yapmışsın belki bitki öleceğini düşünüp stresten girmiş olabilir evet okadar susuz bırakmamalıydın toprağı kontrol edip sulama yapabilirdin olsun sağlık olsun herşeyden önce tecrübe kazandın :)
O kadar az mı çıkar tüh beee gitti desene dostum
30/40 olsa iyiydi ya toparlamazmı

HighMann

Müptezel
30 gr mi hedefliyodum sen delirmişsin sanırım 10 gr gelse yeter diyodum manyakmısın sen kafandan uydurma :D

Lowmembers

Müptezel
30 gr mi hedefliyodum sen delirmişsin sanırım 10 gr gelse yeter diyodum manyakmısın sen kafandan uydurma :D
Jdjdjdjdjd ilk sozun hala kulaklarimda .d ben olusunden 20 30 kesin diyodu jdjd neysr neyse yanlis hatirliyorumdur .d viyolden 10 alan saksidan 30 alir keke .d la benim hep 2 haftalikken o civarlar girdi cicege. En az 25 alıyorum. Aha simdi 13 14 gunde girdiler. Aha bunlar. https://ibb.co/4VSFfBj guzel lst yapcam 25 30 verseler yeter bakalım

HighMann

Müptezel
ayrıca viyoldede olsa 5. katı atıyolardı ve daha önlerinde 10 gün gibi bi süreç vardı bu bitki 5. katta sömeğe girmiş bi mantıklı düşün istersen :p

HighMann

Müptezel
hiç öyle bişey hatırlamıyorum 3 lük saksılara alsam 20-30 kesin gelir dedim nerden ne hatırlıyon çok içme biladerim yaramamış sana o bitkilere ne yaptın lan eziyet çektirmişin çalı süpürgesi gibi 4. katı atıyolar daha çok saçma boya gidip büyümüşler yazık etmişsin :D

HighMann

Müptezel
benim şuan 11-13 gününde 3 gün veg verdiğim bitkilerin çoğu 6. katı atıyor yanlız photolar bide yazık günah naapmışsın onlara öyle :D

Lowmembers

Müptezel
hiç öyle bişey hatırlamıyorum 3 lük saksılara alsam 20-30 kesin gelir dedim nerden ne hatırlıyon çok içme biladerim yaramamış sana o bitkilere ne yaptın lan eziyet çektirmişin çalı süpürgesi gibi 4. katı atıyolar daha çok saçma boya gidip büyümüşler yazık etmişsin :D
Olum genetik boyle .d ne biliyon da konusuyon acaba .d amatör mu var karsinda jdjdjd büyüklerin kabindeyken ortalarına tek damla gubreli su düştü. O da parçacıklar şeklinde vuna sebep oldu .d ssdece en at tekli yapraklar böyle. Kolalar uzasın da lst yaparken kesicem onları. Dur bakalim nasil olcak

Kanka sponsor tohumu auto sipariş verdim ektim bir kısmı foto çıktı bende de. Autolar da erken ciceklenmeye girip 10 vermediler aynı böyle oldu. 20 cm boy da yok en de yok. Önceki sparise de 10 tane genetik hata caktilar saolsunlar :) sifir hasat elektirik parası şahane
Hmm bir öncekinde de oldu bende şaşırdım anlaşıldı bro özürlü ayıklaması bize denk geldi :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****