Ustalar bakabilir mi ne durumdayız

İselman

Yeni üye
Dostlar ilk growum hatalar olabilir.6.haftadayım 1 gübreli 1 boş sulama yapıyorum.Son 2 gübreli sulamada bud candy vermeye başladım.Ara ara sömeklere gölge düşüren büyük yaprakları alıyorum fazla olmamak kaydı ile.Bundan sonra ki süreci nasıl devam ettirmeliyim ?
tohum auto super silver haze ısık döngüsü 18/6

yaprakların çok koyu yeşil kanka azot fazlalığından oluyor yaprak damarların beyazlaşmış en son nezaman cal mag verdin ?
birde keşke en baştan sayfada yardım ala ala büyütseydin güzel bir toppin ve lst ye daha güzel yetiştirebilirdin.
yinede eline emeğine salık güzel bakmışsın

İselman

Yeni üye
yaprakların çok koyu yeşil kanka azot fazlalığından oluyor yaprak damarların beyazlaşmış en son nezaman cal mag verdin ?
birde keşke en baştan sayfada yardım ala ala büyütseydin güzel bir toppin ve lst ye daha güzel yetiştirebilirdin.
yinede eline emeğine salık güzel bakmışsın
cal mag 2 günde bir yapraklara fıs fıs yapıyorum knka.Azot fazlalığı için ne yapmalıyım ? 2 boş sulama 1 gübre şeklinde yapsam toparlar mı sence?

Herhangi bir budama vb şeyler yapmalı mıyım yoksa hasata kadar dokunmayayım mı
Alt taraftaki yaprakları ve dalları toplayarak lolipop yapabilirisin ( küçük someklerden birazda olsa kurtulursun çünkü enerjiyi oraya harcamammış olurlar)ışığı kapatan yapraklarıda al kanka ki dallara daha çok ışık gelsin hasadın bol olsun

İselman

Yeni üye
Alt taraftaki yaprakları toplayarak lolipop yapabilirisin ( küçük someklerden birazda olsa kurtulursun çünkü enerjiyi oraya harcamammış olurlar)ışığı kapatan yapraklarıda al kanka ki dallara daha çok ışık gelsin hasadın bol olsun
hocam bununla ilgili güzel bir video varsa paylaşır mısın bana ? İlk tecrübem olduğu için yanlış şeyler yapmak istemem ki zaten alacağım hasat belli ki çok düşük olacak bari onuda mundar etmeyeyim :)

hocam bununla ilgili güzel bir video varsa paylaşır mısın bana ? İlk tecrübem olduğu için yanlış şeyler yapmak istemem ki zaten alacağım hasat belli ki çok düşük olacak bari onuda mundar etmeyeyim :)

İyi video kanka net anlarsın çeviri olmasa bile ama galiba video açılmıyor Youtube de bunu yaz ( starian show lolipop) bulursun

İselman

Yeni üye
Teşekkür ederim.Şimdi inceledim de benim lolipop yapacak kadar fazla dalım yok hocam.Yapmasam da çok birşey farkeder mi sence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** ****** ******* ******* ******* ******* **
  • H happyworld:
    hahahaha*** *********
  • S SuperKafa:
    ***** ***** ********* ********** ******** ***** * ** * ** hahahaha ***** ********* ******** hahahaha* ***** **** ***** ********* ** **** ******* ******* ** *** ******** ******* ****** ******* ****** ******** **** **** ****** ********* ****
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** ********** ****** *** ******** ******** ** ***** ****** ****** ********* ** ****** *** ******** ******** ********* *********
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha ******** ***** **********
  • H happyworld:
    hahahaha**
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** *** ***** ***** **** ******* ******** *** ****** ***** ****** hahahaha** ****
  • H happyworld:
    ***** *** ******** *** **
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******* ******* ******* ******* * **** ***** ****** ****** ****** ******
  • M merto1835:
  • H happyworld:
    ***** ****** *** ***** hahahaha ***** ********
  • S SuperKafa:
    **** ****** hahahaha**
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ****** ******** **** ********** * * ********* **** **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H happyworld:
    hahahaha ******** ***** ********
  • H happyworld:
    ****** hahahaha**** **** *******
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    H happyworld: ****** ** ****** *** ******* *** ****** *******