Ustalar burdan sonra ne yapılmalı?

Dönis

Yeni üye
Ustalar kankalar ılk grow bu aşamaya kadar geldık bundan sonrası için nrler yapılması gerekır bılgılerınıze ıhtıyac var sımdıden tesekkurler
Lemon - amnesıa - bublegum kush genetıkler 28-29 gunlukler

Sıcaklık 24-26 arası
Nem 65-70
Isık (1000 w mhs) suan 750 w de calısıyor (70cm ısık mesafesı seklınde
Bıobız toprak
Growtek gubre setı+kök gubresı
Ustalar oncelıkle durum vazıyet nedir?
Fileyi ne zaman cekmelıyım?
Co2 yı vermelımıyım?
Ustalar kısacası neyı nasıl yapmalıyım bundan sonrası ıcın bı yardım eder mısınız genel yorum ve bılhılerını,ze ıhyıyac vardır ustalar @Bigbut @Ripley'sOG @Kanka bırcok ısmını hatırlayamadıgım ustlar bı yardım rıca

Ekli dosyalar

• IMG-20211104-WA0015.jpg
    IMG-20211104-WA0015.jpg
    395 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20211104-WA0014.jpg
    IMG-20211104-WA0014.jpg
    188.7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20211104-WA0018.jpg
    IMG-20211104-WA0018.jpg
    215.3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20211104-WA0016.jpg
    IMG-20211104-WA0016.jpg
    173.9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20211104-WA0017.jpg
    IMG-20211104-WA0017.jpg
    210.9 KB · Görüntüleme: 30

Kanka

Administrator
Yönetici
çok boya gıtme olasılıgı olan bıtkıler ışığını azcık aşağı al derım ben co 2 ver fileyi yakında çek

Dönis

Yeni üye
Ikı tanesı 33 cm dogerlerı 23 cm kanka dedgn gbı oldu kacta tutmalıyım ısıgı kaca ayarkamalıyım usta?
Co2 tablet seklınde kullanımı nasıl kanka cozemedım onu
Bırde genel drum nedır sence kanka nasıldır kanka yprumlar mısın

Zehir003

Yeni üye
Bende ilk kez yapıyorum çok bilgim yok ama görüntü güzel duruyor maşallah hasatın kazasız belasız olsun kardeşim

Dönis

Yeni üye
Ikı tanesı 33 cm dogerlerı 23 cm kanka dedgn gbı oldu kacta tutmalıyım ısıgı
çok boya gıtme olasılıgı olan bıtkıler ışığını azcık aşağı al derım ben co 2 ver fileyi yakında çek
kanka
kanka Co 2 hap seklınde buhar makınasına atsam versem olur mu öyle

kushuchtu

Yeni üye
CO2 vermene gerek yok kanka. CO2 vermen gereken ışık miktarına kolay kolay ulaşamazsın. Ev ortamının CO2 oranı dış mekandan fazla olur zaten her zaman, havalandırman olduğu sürece ondan dolayı sorun yaşamazsın.

Işığın yukarda kalmış gibi görünüyor. Bitkiler boya vermiş hafiften, yan dal geliştirmek yerine. Tam güvenilir olmasa da telefonuna luxmetre appi indirmeni tavsiye ederim. Şu anki yüksekliğinde kaç bin lux bak bi. Vejetatif evre için 20000-30000 lux civarında olmalısın, bahar zamanı ışığı taklit etmek için. Ona göre aşağı indir lambanı.

Dönis

Yeni üye
CO2 vermene gerek yok kanka. CO2 vermen gereken ışık miktarına kolay kolay ulaşamazsın. Ev ortamının CO2 oranı dış mekandan fazla olur zaten her zaman, havalandırman olduğu sürece ondan dolayı sorun yaşamazsın.

Işığın yukarda kalmış gibi görünüyor. Bitkiler boya vermiş hafiften, yan dal geliştirmek yerine. Tam güvenilir olmasa da telefonuna luxmetre appi indirmeni tavsiye ederim. Şu anki yüksekliğinde kaç bin lux bak bi. Vejetatif evre için 20000-30000 lux civarında olmalısın, bahar zamanı ışığı taklit etmek için. Ona göre aşağı indir lambanı

Dönis

Yeni üye
Saol kanka lux metre ındır dım bakıyorum ısıgı asagı ındırsem de 50000 gosterıyo yukarı çıkarsam da tam cozemedım onu 70 cm bıtkı nın kafasından ışığın mesafesi oldu bugün ustalar ındır ısıgı dedı 60 a ındır dım bakcam durumları na ne olcak

Dostum ışığı biraz aşağı al 40 50 cm de Dursun boya gidiyor bitki uzun ince olur biraz gövde kalinlassin daha sonra lst yaparsin nemi 70 lerin üstüne çıkarma filizken çok neme ihtiyaç duyarlar 50 60 idealdir şuan sulamayı da toprağa göre yap toprak üstten birkaç santim kurumuş olsun sulama öncesi gövde biraz toplasın sonra egzersiz yaptırırsın

Dönis

Yeni üye
Kanka ışığın mesafesını kaç yapıyım bıtkıler ın boyları bazıları uzun bazıları kısa 10 cm var araların da uzun olanından ışığın mesafesını 50 cm düşürdüm ıyı mı

Dönis

Yeni üye
Dostum ışığı biraz aşağı al 40 50 cm de Dursun boya gidiyor bitki uzun ince olur biraz gövde kalinlassin daha sonra lst yaparsin nemi 70 lerin üstüne çıkarma filizken çok neme ihtiyaç duyarlar 50 60 idealdir şuan sulamayı da toprağa göre yap toprak üstten birkaç santim kurumuş olsun sulama öncesi gövde biraz toplasın sonra egzersiz yaptırırsın
Saol dostum 50 cm ındır dım ustalara da danıştım bakalım onların fıkırlerı neler

Grow Muhabbetleri
Help Users
    L lityum: ******* hahahaha***** * ** *****