ustalar hasata ne kadar kalmış. gariban grow

tatlish

Yeni üye
selamlar ilk growum iki tane buzdolabı kutusundan yalıtım köpüğü ile birleştirip yaptım
çorbacı tohum
5 saksı 7 litre
dandik bir milyoncudan aldığım torf toprak
sıcaklık 25-27 nem ışıklar açıkken 30-40 kapandığında yükseliyor. 60-70 leri görüyor
nem makinası var full time çalışıyor
saksıyı kaldırıp suluyuroum hafifliğine göre.
yansıtıcı tv ledlerindeki yansıtıcı zımba makinesi ile zımbaladım.
Gariban grow.
bloom 47. gün
biobizz try pack
biobizz cal-mag
gübretaş micro
4 tane noas 60w + aliexpress dandik (40 watt çekiyor) prizden 2000wat yazan grow led.
dandik bitane mikroskoptan çekim yaptım umarım anlaşılır. en kısa zamanda mikroskop temin edeceğim.

Son düzenleme:

GlockGen5

Müptezel
Valla çorbacı tohumlarını bu hale getirebilmek kolay değil,trikom basmış kızları tebrik ederim,hasat amber rengini gördüğünde yakın demektir,%70 rakı %30 amber ideal trikom hasat zamanı.

Trikomları yakından çekmelisin ama anladığım kadarıyla hasata var daha , amber göremedim rakılık da dipte başlamış overdriwer gübresine kesinlikle başlamalısın meyvelerinden ağırlık oranı artar 2 hafta over devam edip fluusla vur baltayı afiyet olsun

tatlish

Yeni üye
Trikomları yakından çekmelisin ama anladığım kadarıyla hasata var daha , amber göremedim rakılık da dipte başlamış overdriwer gübresine kesinlikle başlamalısın meyvelerinden ağırlık oranı artar 2 hafta over devam edip fluusla vur baltayı afiyet olsun
teşekkürler hocam maalesef overdrive gubrem yok biobizz trypack var bloom ve top Max i cetveldeki tarife Max abaniyorum suan.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
    Houp53 Houp53: ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha ****...