Ustasindan isik tavsiyesi lazim.

Selamün aleyküm dostlar.
Hali hazirda 60x60x160 bir kabinim ve ts600 isigim var genelde bir auto büyütuyorum.

Simdi 40x40x120 bir kabin daha alacagim.

40x40 kabinde cicege girene kadar bakip (30-35gunlukken.)sonra digerine 60 60 kabinde ts600 un altina alacağım ve hemen ardından bi tohum daha patlatip 40x40 da buyumeye birakacagim.
Böylece acelem varsa hasat surem 1.5 aya inecek :) yada keyfe keder 40x40 ta 1 auto bakip hobi amacli grow yapacagim.
Simdi sizden bi konuda yardim istiyorum 40x40 kabine elektorzoomdaki isiklardan alsam isimi gorur mu.1 autoya bastan sona bakabilmesi yeterli. Hangisini tavsiye edersiniz. ?
Teşekkürler şimdiden.

higthead

Jolly Green
@Uranyum Kamil dostum 40x40 kabın alma boyu 1.20cm olmaz=)) onun amacı hem dık kullanım hemde yan cevırıp kullandıgında fılızlerı ılk donem bakmak ıcın buyutmeye gelmez o kabın. 400-500tl daha ver

Aslinda hedef zamani kisaltmak. Taze taze mahsul almak :) 3 ay desek ortalama autoya. 40x40 kabinde 40 gun bakip 60x60 kabine alip hemen yeni bi autoyu 40x40 ta buyutup 40 50 gun sonra yine ayni dongude hasat. Ortalama 1.5 ayda bir hasat alirim diye dusundum. Buyuk kabin maliyetinden cok daha dusuk olur diye dusundum. Ama hatali bi dusunce varsa uyarirsan bosa masraf yapmayalim :)

higthead

Jolly Green
Pekı autoyu ana saksıda 15lt de aldın dıyelım saksın yukseklık 20 cm kaldı 1 mt mesafe bıtkı 40 gun bakıcaksın 40 gunde auto hadı öldüm bittim diyelim 50cm buyudu dıyelım kı daha fazla uzar kaldı 50cm cobledını 40 larda vercen 50cm uzayan bıtkın 10 cm uzaması kalıyor 15 cmde ısık stresını yersın yer kalmadıgından=)) hesabını ıyı yap. kı daha saksı altlıgının 5 cm sını hesaba katmadım=)

Pekı autoyu ana saksıda 15lt de aldın dıyelım saksın yukseklık 20 cm kaldı 1 mt mesafe bıtkı 40 gun bakıcaksın 40 gunde auto hadı öldüm bittim diyelim 50cm buyudu dıyelım kı daha fazla uzar kaldı 50cm cobledını 40 larda vercen 50cm uzayan bıtkın 10 cm uzaması kalıyor 15 cmde ısık stresını yersın yer kalmadıgından=)) hesabını ıyı yap. kı daha saksı altlıgının 5 cm sını hesaba katmadım=)
Yine ipten aldin beni :) 20cm saksi 50cm bitki ee cob ledi de 40cm mesafeye koysak ben bu cihana sigmazam :) herzmnki gibi yine haklisin :)

@Uranyum Kamil attıgım lınktekı kabını al onda okyız hem sıkıs tepıs olmaz nem makınan sıgar eder
Aynisindan var bende simdi bunu alirsam havalandirma isik sonra ona yer ayarlamasi falan sikintili is. 60x60 kabinde 2 bitki yapmam lazim benim en iyisi egitimle ben onlari kabine sigdiriom ama mars ts600 yeterli gelmio kenarlardaki lux degerleri dusuk oluo baya bi somekler cacik oluo.ts600 daha alip koysam mi acaba:)))

yeni alıcagın 60x60 a cobled at dostum 250w cobled at iş tamamdır missss.

zaten veg kullanıcaksın yeterlı gelır
Yine para harcayıp duruoz bitmio :) bu sefer bitti hersey tmm diyorum kiii yeni bisy cikmasin. Simdilik frenleyip biraz daha zaman gecsin 80x80 yada 100x100 bi kabin kurmak lazım fantaziye gerek yok anlasilan. Bir sifir olsun bizim olsun diyerek yardim ve desteklerinle devam edeyim en iyisi:)

higthead

Jolly Green
Aslında veg kabını ve bloom kabını efsane olay ama bunu 60x60 ta veg yapıp 1x1 veya 1.50x1.50 arası kabınde bloom super. Zorlama kendını bosverrrr yawas yawas merdıvenlerı cıkarak=)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...