uyuşturucu soruşturma bürosu!!!

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Dostum öncelikle herkes gibi yaptığın şeyin çok yanlış olduğu kanaatindeyim. Hepimiz burada kendi içeceğimiz üretip çorbacılardan kurtulmayı hedefliyor olsak da, bu işin ticaretini yapanlar olmasaydı harmanlıktan izmarit sarıp içerdik. Umarım bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsın. Fakat savcılık sana beyannamendeki telefon numarasını, kişinin kim olduğunu ve bu kişiyi daha önce tanıyıp tanımadığını soracaktır.

Diliyorum ki yine aynı hatayı yapıp detaya girmezsin. Ben senin yerinde olsam ve bu hataya düşmüş olsaydım (ki daha henüz çocuk yaşlardı öğretildi bize doğrusu asla düşmem umarım) savcı ya da hakim karşısında çıktığımda kişiyi hiç tanımadığımı, hiçbir arkadaşlığımın ve iletişimimin olmadığını yolda karşılaştığımı ve bana bu maddeyi verdikten sonra telefon numarasını verdiğini söylerdim.

Senin başına gelecek olan da kan ya da idrar tahlili isteyecek (senelerdir takılmadım detayını bilmiyorum) kanında ya da idrarında tespiti sonucu denetimli serbestliğine, belirli süre ve periyodlar halinde idrar ya da kan tahlilinin alınmasına, buna bağlı olarak da karakola imza ibraz etmene karar verecektir diye tahmin ediyorum.

Çorbacılar dostun olmak zorunda değil. Fakat düşmanın da değiller. Doğru ve ahlaki yapılan her ticarete saygımız var. Üstelik ben henüz televizyonlarda gösterildiği gibi milleti dalgaya düşürüp, sonra elinden evini arsasını alan çorbacı görmedim. Hepsinin köşesi bellidir, sen birinden duyar gidersin, ne lazım der, lazım olanı söyler, dalganı alır, parasını verir kafanı yaşarsın. Win or win.

Merak etme seni yakalayan o polisler dalgayı kaç paraya aldığından, aldığın kişinin anasının kızlık soyadına kadar da biliyorlar. Bir daha nereden aldığını soran olursa x bir mahallede x tarifli adını bilmediğim, sorduğum zaman da söylemeyen biri verdi dersin geçersin.

Bol şans.

kanka beni yanlış anlama ama,konuyla ilgili bi tane bilgi vermedin be hep gömdün beni sadece :)
Kardeşim 2kere yakalandim ne birinin adını verdim ne de başka bise soledim sorduklari soru kimden aldın tanimadgim adam yoldan geçerken kendisi bana yapıştı bise lazımmı diye bende dedim lazım ne kadar bukadar lik aldı geldi parasını verdim çıktı gtti ne ismini ne cismini biliyorum 50tane adam var bunu satan dedm denetim yedim okdr bide benim yasadigim yer sikintili burdaki halk esrardan nefret eder olduğum yerde torbacı yok toplamda 4saat yol gidip geliyorum cok eziyetini çektim bu ısin

knkalar selam herkese.Bana 2 gün önce uyap tan mesaj geldi.Hakkınızda yakalama çıkmaması için cumhuriyet başsavcılığı uyuşturucu suçları soruşturma bürosuna müracaatınız rica olunur diye.Burdan ne çıkar daha önce böyle bi mesaj alan oldu mu yarın gidicem bi yardım lazım.Yaşadığım olay da 0.3gr sigara yakaladılar polisler de yardımcı oldu ifademde polislerden kaçmadığım,üzerimde yasaklı bi madde olup olmadığını sorduğunu,ve benim de kendi rızamla polislere teslim ettiğim yazıyor.Ayrıca torbacının numarasını vermek durumunda da kaldım yani yardım da ettim aslında.Yardım edebilecek olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)
Kardeşim senin olayın şu olmuş amcalar çotbacıyı takipte ama suç üstü yapmak istiyorlar kanıt için onlarda seni almış sende okumışsun savcı seni ifadeye çağırıyor senin ifadenle çorbacıyı cezaya bağlıcaklar bu arada sanada kullanmaktan bulundurmaktan dosya denetimli aılrsın.sen isim numara versende vermesende denetimliyi her türlü alıyosun
Taktik şu torbacoyı biliyolr fakat almıyolar çünkü malla yakalasalr bile satış tan işlem yapamıyolar ama senin sayende paket neyse geçmiş olsun

AwaKe4

Müptezel
Kardeşim senin olayın şu olmuş amcalar çotbacıyı takipte ama suç üstü yapmak istiyorlar kanıt için onlarda seni almış sende okumışsun savcı seni ifadeye çağırıyor senin ifadenle çorbacıyı cezaya bağlıcaklar bu arada sanada kullanmaktan bulundurmaktan dosya denetimli aılrsın.sen isim numara versende vermesende denetimliyi her türlü alıyosun
Taktik şu torbacoyı biliyolr fakat almıyolar çünkü malla yakalasalr bile satış tan işlem yapamıyolar ama senin sayende paket neyse geçmiş olsun
Durum aynen böyle olmuş. 5 yıl kadar önce sanırım bir arkadaşım çorbacıya almaya çıkıyor. adam evde takılıyor sokakta değil. Polis önce eve gelip çorbacıyı vs alıyor sonra kendileri çorbacı gibi oturup keklik bekliyorlar :) Gelen keklikte benim arkadaş, para alış-verişi sırasında para sigara yerine para kelepçe yapmışlar 1 yıl denetimli yemişti satış üzerinde yakalandı diye. Kim olduğunu bilmiyorum sokağın başında cılız bir çocuk ihtiyacım olup olmadığını sordu evet dedim ve buraya geldim ilk kez demesine rağmen :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********