veg dönem uzatıyor bitkiler

kankalar merhaba bu benim ikinci growum blue dream photo. 5 tane aldığım tohumdan kalan 2 taneyi attım toprağa suan 2. aydalar 1 temmuzda 12/12 aldım ışık döngüsünü ama bitkiler çiçeğe girmiyor. veg dönem uzatıyorlar. ışığı 36 saat kapalı tuttuğum halde yine çiçek belirtisi yok. odaya en ufak bir ışık dahi girmiyor oda sürekli karanlık durumda. oda ısısı da 29 derece civarlarına düşürebildim. cob led olmasından kaynaklı ısı başıma bela oldu. sulu klimalardan aldım. sıcaklık stresinden mi uzatıyorlar acaba. eğer öyleyse ben odayı nasıl soğutabilirim bir çaresi var mıdır.

Ev tipi klimalardan başkası sıcaklığa çare olmuyor benimde karanlıkta 25 ışıklar açıkken 29-30 dereceyi buluyor.

hermesforever

Kıdemli Üye
29 derece normal aslında kanka, bende de 2 blue dream var biri reveg oldu attım balkona ilgilenmiyorum eylüle kadar kafasına göre takılsın, birini de kabine 12-12 ye aldım 3 gün oldu, çiçeğe girmesini bekliyorum. Dumanın bol olsun.

kankalar merhaba bu benim ikinci growum blue dream photo. 5 tane aldığım tohumdan kalan 2 taneyi attım toprağa suan 2. aydalar 1 temmuzda 12/12 aldım ışık döngüsünü ama bitkiler çiçeğe girmiyor. veg dönem uzatıyorlar. ışığı 36 saat kapalı tuttuğum halde yine çiçek belirtisi yok. odaya en ufak bir ışık dahi girmiyor oda sürekli karanlık durumda. oda ısısı da 29 derece civarlarına düşürebildim. cob led olmasından kaynaklı ısı başıma bela oldu. sulu klimalardan aldım. sıcaklık stresinden mi uzatıyorlar acaba. eğer öyleyse ben odayı nasıl soğutabilirim bir çaresi var mıdır.
1 temmuzda 12 saate almışsın 14 gün olmuş bi resim atabilirmisin ne durumda 2 hafta çok değil resime bakalım merak ettim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sicaklik cok yüksek ondan dolayi cicege girmesi gecikiyor, ama merak etme girer cicege. Su andaki ideal sicaklik cicege girmesi icin 22 derece civari ve nem 40, senin degerlerin bunu üstündeyse ki sicaklik üstünde: gec girer cicege.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ****** ***** ****** ****** **
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** ***** ******** ****** *
  • S Space44:
  • kkush kkush:

• ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ********** *** ** ****** * **** ********** ****** ******** ** ** ******* hahahaha* **
    +1
  • S Space44:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ******* hahahaha ****** ********* ******* ** *** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ****** * **** ********** ****** ******** ** ** ******* hahahaha* ** hahahaha
  • S Space44:
  • kkush kkush:
    *** hahahaha ****** hahahahahahahaha** ***** ***** ********* ********* **** **** ******* ******* * ******* hahahaha ******
  • S Space44:
    **** *** ***** ********** ********** ******* ***** ******* **** ******** ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ***** ******* ** ** **** ***** ****** hahahaha* ******** ******* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** **** hahahaha* ** ** *** * **** ***** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** ** *** * *
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ** *** * * hahahaha** **** ***** **** **
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** hahahaha ** ** ** *** *** *****
  • S Space44:
    ***** ***** ******** ****** **** *** **** *** ***** ***** **** ******* * **
    S Space44: ***** ***** ******** ****** **** *** **** *** ***** ***** **** ******* * **