VERİM ARTTIRMAK VE SÖMEK ŞİŞİRMEK

Evet ustalarım bazılarınız yanıyodur beni. Ben organik hiç bir şekilde photo 7 adet bleu dreem bakıyorum.
SORUM şudur:eek:rganik şekilde nasıl sömek şişiririm ve nasıl bir karışım ile daha fazla gramaj yapabilirim.

Kendi yaptığım yolum toz yarasa gübresini su ile çözeltip sulamayı yapıyorum.
Bazen muz kabuğunu robpttan geçirip 10 lt su ile çözüp 1.5 lt saksı başına kendi yaptığım calmag ile de veriyorum.

Daha iyi fikri olan varmı. Şöyle kolum kadar söm3klere ulaşacağım altın fikire ihtiyacım var.

OttoMan347

√SEFİR√
Evet ustalarım bazılarınız yanıyodur beni. Ben organik hiç bir şekilde photo 7 adet bleu dreem bakıyorum.
SORUM şudur:eek:rganik şekilde nasıl sömek şişiririm ve nasıl bir karışım ile daha fazla gramaj yapabilirim.

Kendi yaptığım yolum toz yarasa gübresini su ile çözeltip sulamayı yapıyorum.
Bazen muz kabuğunu robpttan geçirip 10 lt su ile çözüp 1.5 lt saksı başına kendi yaptığım calmag ile de veriyorum.

Daha iyi fikri olan varmı. Şöyle kolum kadar söm3klere ulaşacağım altın fikire ihtiyacım var.
Organik ve saksıda bakıyorsan kol gibi sömek zor. Organikte ancak doğada verimli bir toprak ve güzel esintili bir ortamda anca yapılır saksıda o iş zor. O konumda bile uzman olmak gerekli ki bitkiye her döneminde nokta atışı besin takviyesi yapmak gerek ne az ne çok hep vaktinde.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka öyle kol gibi sömek indoorda nasil yapilir, biliyorum ama organik gübre outdoor cok zor.

Kanka markalı organik gubreler bile usta bir grower degilsen somekleri oyle kol gibi şişirmez, kimyasal gübre ile o dedigini yapabilirsin ama
Kanka yapanlar var. Biz organikçiler dışarıda genetik bakmıyoruz. Mısır tarlasında ektiğimiz esrarlara yarasa gübresi çiçeklenmede ve muz kabuğu püresi yapıp verirdik. Bunu serada da aynı şekilde oluyordu.şuanda aynı sistemi deniyorum. Bu dediklerşmşn yanında big bud veriyorum 1.5 lt suya 2 ML şekilde faydası oluyorum bilmiyorum ama şuanda farkında anlamıyorum açıkçası. Dışarıda ve serad a baktığımız gibi devam Ke....
Kanka öyle kol gibi sömek indoorda nasil yapilir, biliyorum ama organik gübre outdoor cok zor.
Üstadların üstadı Kanka yapanlar var. Biz organikçiler dışarıda genetik bakmıyoruz. Mısır tarlasında ektiğimiz esrarlara yarasa gübresi çiçeklenmede ve muz kabuğu püresi yapıp verirdik. Bunu serada da aynı şekilde oluyordu.şuanda aynı sistemi deniyorum. Bu dediklerşmşn yanında big bud veriyorum 1.5 lt suya 2 ML şekilde faydası oluyorum bilmiyorum ama şuanda farkında anlamıyorum açıkçası. Dışarıda ve serad a baktığımız gibi devam Ke

Nargile ustam senin önerilerine açığım. Big bud veriyorum. Araştırmalarımda bunu kullan sayısı baya çok.

Hocam ingilizce biliyorsan YouTube üzerinde Mr. Canucks izle derim ben organik ve autoflowerda o kadar başarılı bir grower görmedim şahsen
Kanka onu izledim ben. Adam prof. Kullandığı toprağı ve ilacı türkiye de kullanan yok. Bu tamamen bütçe işi. Ve bu adamın işide bu sadece. Püf noktalı elbet var. Bu form da dahi bu işi tamamen prof yapan sayısı gerçekten çok az. O azaları bulmamız lazım kanka.

Kanka markalı organik gubreler bile usta bir grower degilsen somekleri oyle kol gibi şişirmez, kimyasal gübre ile o dedigini yapabilirsin ama
Yapanları ve yapabilenleri bulıcaz kanka biraz daha sesimizi yükseltecez
Ben full+full organikciyim senelerdir ne yaptıysam saksıda kol sömek yapamadım yapanı da görmedim duymadım
Görecez duyacaz kanka yurt dışında çok var. Ben eminim bu form da da var. Ama ne hikmet ise çıkıp akatrmıyolar. Sır vermiyorlar ama bulacaz kanka. O sömek şişirmek için içerisindeki elementleri inceliyorum şuan. Çözecem az kaldı

ben sömek şişirmek için çiçeklenmede melas ve 4-6 haftalarda fasulye kullanıyorum tatmin ediyor beni, tabi beklentinin ne olduğuna da bağlı :D yaklaşık bir %20 farkediyor yine
Kanka bu fasulye olayını sende duydum ve açtığın konularda okuyorum yapan varmı bilmiyorum senden başka ama bu dediğin aslında kafama yatıyor kanka.
Mesala ben kendi yaptığım calmag kendi yaptığım muz kabuğu püresi ve yarasa gübresi big bud ile karıştırıp şuanda onu veriyorum
Calmag 60ml
Muz kabuğu püresi 40 gr
Yarasa gübresi 50 gr
BİG bud 14 ML
Su 10 lt
Sömek şişirme başka kol sömek başka kanka ben ayrıntıya takıldım
Kanka biz garip kullarız hep isyecez napalım :)
Hedeflerim var kanka organik şekilde saksı başına en az kuru 100 gr almak. En fazla 400 gr çıkmak. Bunu hiç bir kimyasal kullanmadan yapmak. Bir duman alıp sonucunda takla atıp bu ne iş böyle beee demek :)

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bu fasulye olayını sende duydum ve açtığın konularda okuyorum yapan varmı bilmiyorum senden başka ama bu dediğin aslında kafama yatıyor kanka.
Mesala ben kendi yaptığım calmag kendi yaptığım muz kabuğu püresi ve yarasa gübresi big bud ile karıştırıp şuanda onu veriyorum
Calmag 60ml
Muz kabuğu püresi 40 gr
Yarasa gübresi 50 gr
BİG bud 14 ML
Su 10 lt

Kanka biz garip kullarız hep isyecez napalım :)
Hedeflerim var kanka organik şekilde saksı başına en az kuru 100 gr almak. En fazla 400 gr çıkmak. Bunu hiç bir kimyasal kullanmadan yapmak. Bir duman alıp sonucunda takla atıp bu ne iş böyle beee demek :)
İnşallah Kanka araştırmalarımızı paylaşalım bi konu açıp herkes faydalanır. Bende full+full organik outdoorcuyum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    *** ****** hahahaha ****** **** ** ** ******* ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • A atılgan:
    ***** hahahaha **** ***** hahahaha ******* **** * *** ** ******** ** hahahaha**** ** ****** ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* ** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********** ******* ******* ********
  • A atılgan:
  • Emmy Emmy:
  • V vavoishere:
    ****** *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ****** ****** ********* *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • A atılgan:
    *** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ***** ****** ********* ****** ********** ** **** ****** **** ****** ********* ***** ******* ******** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • A atılgan:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • A atılgan:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • ax-b ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    ** ** **** ********* ***** ** hahahaha ****** ********** ****** ***** ***** ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***
  • ax-b ax-b:
    ******** ******** ***** hahahaha ******** ***** ***** * ********* **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** hahahaha*** ******* ****** ******
  • ax-b ax-b:
    ****** ******** hahahaha*** ****** ***** ****** ****** ***** ** **** ********* ***** ** hahahaha ****** ********** ****** ***** ***** ***** **********
    Bandaleros Bandaleros: *