Vizesiz Gidilecek Yerler Tavsiye

Happyfourtwenty

Yeni üye
Selamlar herkese, Ocak sonu gibi kendime ayırdığım 15K bütçeyle ufak bir tatil yapmak istiyorum. Gidebileceğim vizesiz ülkenin benim açımdan hem ucuz hemde güzel sigaralarının olması birinci tercihim :) Fas'a baktım ama sadece uçak bileti o paraya denk geliyor, 5 günlük bir tatil için güzel önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim

catharsis123

Yeni üye
Bro Belgrad öneririm, manzara müthiş, takılması güzel, vize yok , gezilecek yer çok, eğlence hayatı da güzel... Skyscanner açıp Nicola Tesla havaalanı yazıyorsun, biletini alıp basıp gidiyorsun.

plasebo

Üye
@catharsis123 katılıyorum belgrade güzel yemekleri olsun, gezilecek yerleri olsun güzel şehir koko ve sigarada avrupa düzeyinde :) tek sıkıntısı insanları çok soğuk ama kadınları efsane güzel. Ayrıca makedonya'da çok yakın pasaportla vizesiz üsküp'e geçiş yapabilirsin.

catharsis123

Yeni üye
@catharsis123 katılıyorum belgrade güzel yemekleri olsun, gezilecek yerleri olsun güzel şehir koko ve sigarada avrupa düzeyinde :) tek sıkıntısı insanları çok soğuk ama kadınları efsane güzel. Ayrıca makedonya'da çok yakın pasaportla vizesiz üsküp'e geçiş yapabilirsin.
Aynen dostum , ve şunu da eklemek lazım Avrupa'da şuan gezip kendi kültürüne ait şeyleri görebiliceğin nadir yerlerden mesela Üsküp. 5 yerine 7 gün yap onu bence @Happyfourtwenty ufak bir Sırbistan, Bosna, Kosova , Kuzey Makedonya gezisi ile seyahatini sonlandırabilirsin. Ucuz ve keyifli olur.

Geyve5454

Müptezel
Tayland agam tayland. Gideceksin güzel bir tai masajı sigara da yasallaştı çeşit çeşit sigara var seçiyorsun kavanozdan elemanlar istersen sarıyor istersen sen sar farketmez cafe gibi otur iç dur sigaranı istediğin kadar 9 farklı genetik denemiştim

Şakkir

Kıdemli Üye
Tayland agam tayland. Gideceksin güzel bir tai masajı sigara da yasallaştı çeşit çeşit sigara var seçiyorsun kavanozdan elemanlar istersen sarıyor istersen sen sar farketmez cafe gibi otur iç dur sigaranı istediğin kadar 9 farklı genetik denemiştim
Sadamazo yaptın mı kanka

plasebo

Üye
Aynen dostum , ve şunu da eklemek lazım Avrupa'da şuan gezip kendi kültürüne ait şeyleri görebiliceğin nadir yerlerden mesela Üsküp. 5 yerine 7 gün yap onu bence @Happyfourtwenty ufak bir Sırbistan, Bosna, Kosova , Kuzey Makedonya gezisi ile seyahatini sonlandırabilirsin. Ucuz ve keyifli olur.
Kosova ve Sırbistan birbirini tanımayan iki ülke sınırları kapalı 5-6 saat ekstra yol yapman lazım. Ayrıca Kosova savaş sonrası hala toparlanmaya çalışan bi ülke gitmeni tavsiye etmem. Eğer elektronik müzik seviyosan Tiflis'i de öneririm gece hayatı çok güzel Bassiani diye bir mekan var cuma akşamdan pazartesi sabaha kadar açık sadece oraya gitmek için bile gidilir :)

bol-cbd-sever

Yeni üye
Selamlar herkese, Ocak sonu gibi kendime ayırdığım 15K bütçeyle ufak bir tatil yapmak istiyorum. Gidebileceğim vizesiz ülkenin benim açımdan hem ucuz hemde güzel sigaralarının olması birinci tercihim :) Fas'a baktım ama sadece uçak bileti o paraya denk geliyor, 5 günlük bir tatil için güzel önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim
Sana tavsiyem, çalışır durumda isen biraz kredi çek tayland'a git. Tamamen legal ortamda,belaya bulaşmadan sigaranı iç.

Geyve5454

Müptezel
hangi tarihte kanka suan taylanda gidip abartmadan 14 gün takılsak kaça patlar ortalama
Haziranda gitmiştim şefim. Uçak biletlerini ve otel ücretini internetten bulabilirsin üstelik Tayland ile ilgili YouTube da emvayi çeşit videolar var onlardan da izleyip günlük harcamalarını söyleyenler var tahmini harcayacağın miktarı hesaplarsin paraya göre yaşam sonuçta. Otelde de kalabilirsin hostelde de örnek vermek gerekirse.

Haziranda gitmiştim şefim. Uçak biletlerini ve otel ücretini internetten bulabilirsin üstelik Tayland ile ilgili YouTube da emvayi çeşit videolar var onlardan da izleyip günlük harcamalarını söyleyenler var tahmini harcayacağın miktarı hesaplarsin paraya göre yaşam sonuçta. Otelde de kalabilirsin hostelde de örnek vermek gerekirse.
anladım hocam peki dil çok sıkıntı olur mu çat pat biliyorum da derdimi anlatabilir miyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Schrödinger Schrödinger:
    ** ********* **
  • Schrödinger Schrödinger:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** ******* ********* **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha ***** ****** hahahaha**** ********* *** ** ******
    hahahaha** hahahaha***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ****** hahahaha****** ******* hahahaha ***** **
    ******** hahahaha** ********** ***** **** **** ****** **********
    ***** ****** ****** hahahaha***** ** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** * hahahaha ***** ******** ****** ** hahahaha* *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
  • Emmy Emmy:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Emmy Emmy:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** ****** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ****** ******* ** ********** ***** ******** ** ********** ********** ****
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* ****** ****** hahahaha***** ** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ***** **** ********* *** * ******* ********** ***** ***