Weg+bloom full spectrum led

Marryhuana

Yeni üye
growcular feminized strain cinslerim içim led alıcam fakat bazılarında veg+bloom ayrı tuşları yok bazılarında var neden böyle

Kimseden ses seda yok herkez yaptıgı hasatı tüketmeklemi meşgul arkadaslar veg+bloom düğmesi olmayan led fullspectrum ışıkla auto olmayan bir bitkiyi büyütebilirmiyiz ? Ona göre led bakıcam cvp bekliyoeum

defendant

Yeni üye
Kanka fullspectrum alırsan daha mantıklı hatta ben cob led getirttim aiexpressten kendim montaj yaptım daha uygun fiyatlı aynı ışığı alıyorum. Hazır sisteme ayırdığın bütçeyi coblede ayırırsan çok daha güçlü sistem kurabilirsin.iyi grow lar. 
Dumanın bol olsunnn...

Marryhuana

Yeni üye
Cvp: Weg+bloom full spectrum led

Cob ledleri nasıl birleştircez kanka becereemem sanırım onu benim öğrenmek istediğim asıl şey bazılarında tek düğme var bazılarında iki düğme veg+bloom seklinde bunların arasındaki fark nedir tek düğme alırsam veg nasıl ayarlayabilirm bitkiyi bunu öğrenmem gerek ve evet baya uçuk fiyatlar ama yapcak birşey yok memlekette ucuz yahni et bile yok artık sağolsun içine ettiler güzelim memleketin dün hastaneye gittim 2 suriyeli bir türk yazıyor ekranda acildeki doktorlarda pretisyen gittik gene özele sonra yatıs verdi doktor 500₺ gelde iç me amzk

fullspec. ışık hem gelişim dönemi için hemde çiçeklenme dönemi ışığını aynı anda verir iki aşamadada kullanılır düğmeli olanlarda gelişim düğmesi açtığında atıyorum 600w ışığın 300ü falan yanar sonra çiçeklenme ışığını da üstüne açıyorsan 600 yakar elektrikten tasarruf bir nevi ama modele göre direk aynı watt sadece ışıklar farklıda olabilir ama mantık bu birinde elle ayarlıyorsun birinde hepsini birden sürekli veriyor, iyi forumlar.

Marryhuana

Yeni üye

Peki kanka birini elle ayarlıyon birini hepsi yanıyor demişsin 
1-simdi elle ayarlananda veg dönemi bittikten sonra bloom yakıyorsun dimi yoksa veg+bloom ikisinide mi 
2- hepsi yananda bu gelişim ve çiçeği kızlara nasıl ayıktırcaz saat olarak mı 18/12 ? Veya bu ışık genelde auto lar için mi ideal ? Teşekkürler kanka şimdiden

Marryhuana

Yeni üye

Soruyu basitleştiriyim fullspectrum ledler tek switchli olanlar autolar içinmi feminised cinsi de yetiştirebilirmiyiz nasıl ?

defendant

Yeni üye
arkadaşlar her iki ışıktada iki tip bitkiyide yetiştirebilirsin. mesela 600w lık veg bloom ayarlı ışıklarda genellikle 300w veg.300w bloom ışığı vardır totalde 600w olur ama tamspectrum ışıklarda iyi bi marka firmaysa genelde ne değer veriyosa yani 6oow diyosa 600w lık ışıkla bitkinin hem veg döneminde hemde bloomdönemindeki ışık ihtiyacını karşılayabilirsin. bence fullspectrum almanı öneririm benim şahsi görüşüm...

Marryhuana

Yeni üye

Değerli yorumun için sağol kanka peki fullspectrumda bitıki büyüme ve çiçeklenmr evrnsinde olup olmadıgın nasıl anlıyor

doktor1453

Yeni üye

Marryhuana' Alıntı:
growcular feminized strain cinslerim içim led alıcam fakat bazılarında veg+bloom ayrı tuşları yok bazılarında var neden böyle

Kimseden ses seda yok herkez yaptıgı hasatı tüketmeklemi meşgul arkadaslar veg+bloom düğmesi olmayan led fullspectrum ışıkla auto olmayan bir bitkiyi büyütebilirmiyiz ? Ona göre led bakıcam cvp bekliyoeum

O ledlerin üzerindeki veg tuşuna bastiginda mavi daha baskın olur ve bitkinin boylanmasini saglar, bloom tusuna bastiginda ise kirmizi daha baskin olur ve ciceklenme someklenmede kullanilir ;) mor cob ledler bitkiye maviden cok kirmizi agirlikli isik sicakligi verir buda bitkin boylanmadan ciceklenmeye girer. Ureten firma o sebeple veg ve bloom diye ayirir, ayirmayanlar sabit spectrum verir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****