WHİTE WİDOW AUTO(genetica) GÜN:44

kankalar merhaba,bugünde videosuz bırakmayayım dedim, 3 günde bir 500 ml su bir boş bir dolu,saksılar 19lt yaklaşık 16-17 lt doludur, kesinlikle toprağım olması gerekiyordu zaman geçtikçe ister istemez toprak oturuyo ve gövde dibinde kökler açığa çıkıyor, bu sorun olur mu? çok değil ama bir tane iki tane ucundan gözüküyor yani öyle söyleyeyim? ayrıca ortada ki çiçeğe girmeyen tek bitki, hiç ama hiç belirti yok photo olduğundan artık şüpheleniyorum hasata kadar 22 saat ışık görücek artık photoysada yapabileceğim bir şey yok, başına zaten neler gelmedi ki acemiliğime, onun dışında en sonda ki kızımın halleri bir değişik @Abu Hay'OT dayım sen hatırlarsın sence düzeliyor mu? eksiklerimi mutlaka söyleyin lütfen, iyi growlar hasatınız zıplatsın,saygılar

@Bigbut dayım hele look , mutlaka yorumunu kısada olsa bekliyorum,saygılar

Legend86

Müptezel
Benim de kök ucu alt delikten çıktı, zarar vermeden kalem ile içeri soktum içerde başka yöne gider herhalde :Dtabi benim saksılar küçük ben outdoor a çıkaracağım için içeride topping eğitimleri bitene kadar bakmak için 17 gün önce başladım, iyi growlar

Mertali54

Doktor
jardin hydro shoot 120 , acemiliğimize geldi bayıldık parayı kanka nappppçççan:)
aynı kanka acemılıkte ıyı yerlestırdıler bana da 2. el aldım adıma fatura falan olmasın dıye ama bu olcu kullanıslı degıl 80 80 olsaydı daha ıyıydı vallahı gorunce senın cadırı dedım kı bu da benım gıbı yenı gercı 1 sene oldu benım ama zor ıs sırf bunun ıcın ev tutanlar var

3 günde bir 500ml su mu? Bro sizi kimse uyarmıyo mu be
34-40. günler arası toprağım kurumuyordu kankam onu çözdüm alta fan koydum zemine, yavrular aşağı saldı nefessiz bıraktığım için kökleri, yavaş yavaş arttırıyorum, sulamayı kenarlardan yaptığım için köklenmem iyi durumda, çarşamba günü sulamam var 1 lt ye tekrar çıkıcam , saygılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1