White widow auto 7.gün (son güncelleme)

Es-Cup

Yeni üye
Öncelikle herkese selamlar white widow kızlarım bugun 7.gününde gelişimleri nasıl?

Sıcaklık 24 27 arası nem 75 85 ışık full spektrum orta bir ışık 400 Watt spektrum sipariş ettim onu alacağım kaibine extradan arası toprak çiçekçiden aldığım 40 kilosu 40 lira kapalı ambalajda olanlardan.

nem için aldığım zamanlayıcı prizi çözemedim bazen yaprakların üzerinde su damlaları oluyor birde birtanesinin ucunda çok ufak bir sarılık olmuş

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler

a-420

Müptezel
slm kanka öncelikle hayırlı olsun ;
nem makınasını zamanlayıcı pirize takmıcaktın nem ıhtıyacın olunca manuel sen acıp kapatacaktın senın fidenın uzerıne resımdede gorecegıngıbı su tomurcukları var ısıgın altında o tomurcuklar lens vazıfesı gorup leke yapacaktır vantılatorun yok anladıgım kadarıyla acıl vantılator alıp zamanlayıcıyı ona baglaman gerekır zamanınıda kabın sıcaklıgına gore ayarlıcaksın Örn: benım vantılator saatte bır 20dk calısıyo busekılde ayarlıyabılırsın kafana takılan bısey olursa cenınmeden yaz veya formun chet kısmındakı arkadaslarada sorarsın dumanın ve hasatın bol olsun.

Es-Cup

Yeni üye
slm kanka öncelikle hayırlı olsun ;
nem makınasını zamanlayıcı pirize takmıcaktın nem ıhtıyacın olunca manuel sen acıp kapatacaktın senın fidenın uzerıne resımdede gorecegıngıbı su tomurcukları var ısıgın altında o tomurcuklar lens vazıfesı gorup leke yapacaktır vantılatorun yok anladıgım kadarıyla acıl vantılator alıp zamanlayıcıyı ona baglaman gerekır zamanınıda kabın sıcaklıgına gore ayarlıcaksın Örn: benım vantılator saatte bır 20dk calısıyo busekılde ayarlıyabılırsın kafana takılan bısey olursa cenınmeden yaz veya formun chet kısmındakı arkadaslarada sorarsın dumanın ve hasatın bol olsun.
Eyvallah kanka sağolasın fan var içerde kabin bez elbise dolabı nem ısı çabuk kayboluyor şu prizi çözeyim ben o zaman sence ilerleme iyimi 7.günde

Es-Cup

Yeni üye
Merhaba tekrardan konuyu güncelleyelim en son günden bugüne gelişimlerini paylaşacağım yalnız ben toraktan hafif baş verdiği andan itibaren saydım günleri
@silas34 ün önerdiği ışığı aldım gayet iyi gidiyor

Buda şuanki hali yaklaşık ortalama 13 14 günlük

Plagron light mix toprak bez saksı 11litre ve

Bu gübreyi sipariş ettim şimdilik böyle gidiyoruz kankalar fikirlerinizi yorumlarınızı bekliyorum herkese teşekkürler

Kanka

Administrator
Yönetici
suyu bıtkının kafasına kafasına dökme kanka toprağından alıyor o suyu hasatın bol olsun :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *