White widow destek

White widow destek

• Yardım

Kullanılan: 0 0.0%
  • Rica

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Murat3444

Yeni üye
Arkadaşlar selam 3 tane ww çiçeğim var hepsi aynı zamanda ekildi fakat bu şekilde gözüküyor 2 tanesi toparlarmı? bilen arkadaşlar zahmet olmazsa bir gözlemleyebilirmi.

Knka masallah herhangi bir siminti yok kimi tohum erken patlar yol alir aralarinda 2 3 gun olur otekilerdede herhangi bir sikinti gozukmuyo ama eger autoyla bence hemen o bardaktan kurtul knka en azindan belli bi sure 5 ltreye falan koy yada direk ekicegin yere ek 1 tanesini hemen simdi yapabilirsin digerleride onla ayni boya geldimi onlarida direk al

Murat3444

Yeni üye
Cvp: White widow destek

Teşekürler yardım için  ben hepsini biraz önce 19 litrelik saksılarım vardı ona aldım umarım kucukler için sorun olmaz:/ bu arada photo 3üde

Fotorafı paylaşabimişimdir umarım

Murat3444

Yeni üye

Sorun su ki 1000w led (bestiva) var fakat 55-60 cm mesafesi var    Daha mı yukarı alsam yada başka ne yapılabilir kanka.

Elini bitkinin tam ustunde tut biraz knka elin isinmiyosa yada bi sorun yasamiyosan herhangi bi sorun yasamassin diye dusunuyorum kullandigin led hakkinda pek bi fikrim yok acikcasi anladigim bi konuda degil ama nemini su donemde en az 70 80 lerde tutmalisinki saglikli buyusun en azindan 2 3 hafta bu derece cok onemli

Murat3444

Yeni üye

Kankacım cok sagol aynen denedım hıc bır ısı vermıyo bıtkıye nem 70/80 arası dedıgın gıbı bıraz zaman gecsın gıdısata gore tekrardan rahatsız ederım cok sagol ??

Knka bak eger bole bitkinin govdesi uzarsa az asagiya indirirsin buda isik cok yukarda oldugunu gosterir yoksa uzadikca uzar sonrada olur  ole biseyde gelirse basina aklinda bulunsunn biraz dha indirsin assgiya saglicakla kal kankamm

GrowIst

Yeni üye
[quote pid='60254' dateline='1591180305']
Murat3444' Alıntı:
Kankacım cok sagol aynen denedım hıc bır ısı vermıyo bıtkıye nem 70/80 arası dedıgın gıbı bıraz zaman gecsın gıdısata gore tekrardan rahatsız ederım cok sagol ??

Kankalar yanlış bilgi vermek istemem ama led ışıklarda el ile ısı kontrolü çok işe yaramayabilir. Zira led ısı yayan bir yapıya sahip değildir. Işığının PAR değerlerini biliyorsan daha sağlıklı olur. Ancak hiç bir fikrin yok ise yaprakları gözlemle ışığı vurduğu yaprak açık yeşile dönüyorsa uzaklaştır. 
ışık yakması yukarıdan aşağıya bitkiyi sarartırken eksik gübre aşağıdan yukarı sarartıyor diye okumuştum.
[/quote]

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G ganjasevdalısı: *** **** ***** ** *** ******* hahahaha **** ****** *** ** ***** *** * * ***** ****