White Widow Overdrive Zamanı?

Selam kankalar,

Kızlarım 66. günde. 1. kızın pistilleri dün itibariyle dönmeye başladı. Bugün baktığımda tüm bitkide kahverengileşen pistiller görüyorum. 2. kızda henüz pistiller yok rengi de bir tık açıldığı için call mag ekledim son sulamada daha toparladı. Aşağıda son 2 haftalık günlükleri de ekledim. Ne zaman overdrive başlamalıyım? Overdrive'la birlikte gübrelerin hepsini kesmeli miyim? Sonuna kadar başka eklemem gereken bir gübre vs var mı? 1. kız biraz cılız gözüküyor gözüme ne yapabilirim?

Kalan Fan yapraklarını temizlemeli miyim tüm enerjiyi sömeklere aktarsın diye?

Çok teşekkürler kankalar

İlk 3 ikinci kız. Sonrakiler 1. kız.

Günlük

9 Şubat 23.30: 1 L 1ml CalMag.
10 Şubat: 90 cm / 75 cm

11 Şubat 23.30: 1 L 1 ml Carbaload
13 Şubat 23.30: 1 L 1 ml Carbaload + 1 m Cal Mag 1. Kıza.
15 Şubat 23.30:
  1. Kız: 1L 3 ml Sensi Bloom + 1 ml Carbaload
  2. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom + 1 ml Carbaload
Kalsiyum ve magnezyum eksikliği tespit edildi. Sonraki boş sulamalarda 1L 2 ml Call Mag olarak devam etmeli.
17 Şubat 23.30:
Nem:45
Sıcaklık:20 25
1. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom + 2-3 ml Cal Mag + 1L 0.5 ml Cal Mag
Boy:98
2. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom + 2 ml Cal Mag + 1L 0.5 ml Cal Mag
Boy:82
Son sulamanın ardından renkleri bir tık daha koyuydu . Sonraki sulamayı boş yada carbaload ile yapacağım. Alınabilecek ek gübre araştıracağım.

20 Şubat 23.30:

1. Kız: 1L 0.5 ml Cal Mag + 1 ml Carbaload + 1 ml Neemazal

Yaprak renkleri tamamen düzeldi. Altta kalan sararan yapraklar da koyulaştı. Budama bir sonraki sulamada yapılacak. Sensi Bloom ile devam.

2. Kız: 1L 1 ml Cal Mag + 1 ml Carbaload + 1 ml Neemazal
Boy:85

Fan yaprakları çok kapatıyordu içeri bakan ve altta kalan yaprakları temizledim.
Yaprak renginde üstlerde hafif açılma başladı. Calmag verdim bir sonraki sulamada Sensi Bloom ile devam edeceğim. Takip edilmeli budama stresine girdi mi diye.

22 Şubat 23.30:
1. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom

Altta kalan ve içe bakan fan yaprakları bundandı. Sarılık yok gübre sıkıntısı yok gelişmeye devam.

2. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom

Üst yaprakların rengi biraz açılmaya sararmaya başladı. Sensi Bloom verdim sonraki sulamaya kontrol edilecek.

Son düzenleme:
kankacm maşaallah güzel bir çam ağacı yetiştirmişsin :) bırak kuşlar üstüne yuva yapsın hiç elleme bu grow bunu bitir bi sonraki grow da eğitim vererek ilerle şuan da yapacağın şeyler ekstra pek bi işe yaramaz overdrive , flush yap kurut ve iç :) over drive için de , tricom atman lazım kanka böyle net birşey denmez

CahilKush

Doktor
Selam kankalar,

Kızlarım 66. günde. 1. kızın pistilleri dün itibariyle dönmeye başladı. Bugün baktığımda tüm bitkide kahverengileşen pistiller görüyorum. 2. kızda henüz pistiller yok rengi de bir tık açıldığı için call mag ekledim son sulamada daha toparladı. Aşağıda son 2 haftalık günlükleri de ekledim. Ne zaman overdrive başlamalıyım? Overdrive'la birlikte gübrelerin hepsini kesmeli miyim? Sonuna kadar başka eklemem gereken bir gübre vs var mı? 1. kız biraz cılız gözüküyor gözüme ne yapabilirim?

Kalan Fan yapraklarını temizlemeli miyim tüm enerjiyi sömeklere aktarsın diye?

Çok teşekkürler kankalar

İlk 3 ikinci kız. Sonrakiler 1. kız.

Günlük

9 Şubat 23.30: 1 L 1ml CalMag.
10 Şubat: 90 cm / 75 cm

11 Şubat 23.30: 1 L 1 ml Carbaload
13 Şubat 23.30: 1 L 1 ml Carbaload + 1 m Cal Mag 1. Kıza.
15 Şubat 23.30:
  1. Kız: 1L 3 ml Sensi Bloom + 1 ml Carbaload
  2. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom + 1 ml Carbaload
Kalsiyum ve magnezyum eksikliği tespit edildi. Sonraki boş sulamalarda 1L 2 ml Call Mag olarak devam etmeli.
17 Şubat 23.30:
1. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom + 2-3 ml Cal Mag + 1L 0.5 ml Cal Mag
2. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom + 2 ml Cal Mag + 1L 0.5 ml Cal Mag
Boy:82
Son sulamanın ardından renkleri bir tık daha koyuydu . Sonraki sulamayı boş yada carbaload ile yapacağım. Alınabilecek ek gübre araştıracağım.

20 Şubat 23.30:

1. Kız: 1L 0.5 ml Cal Mag + 1 ml Carbaload + 1 ml Neemazal

Yaprak renkleri tamamen düzeldi. Altta kalan sararan yapraklar da koyulaştı. Budama bir sonraki sulamada yapılacak. Sensi Bloom ile devam.

2. Kız: 1L 1 ml Cal Mag + 1 ml Carbaload + 1 ml Neemazal

Fan yaprakları çok kapatıyordu içeri bakan ve altta kalan yaprakları temizledim.
Yaprak renginde üstlerde hafif açılma başladı. Calmag verdim bir sonraki sulamada Sensi Bloom ile devam edeceğim. Takip edilmeli budama stresine girdi mi diye.

22 Şubat 23.30:
1. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom

Altta kalan ve içe bakan fan yaprakları bundandı. Sarılık yok gübre sıkıntısı yok gelişmeye devam.

2. Kız: 1L 2 ml Sensi Bloom

Üst yaprakların rengi biraz açılmaya sararmaya başladı. Sensi Bloom verdim sonraki sulamaya kontrol edilecek.
Evet kamkam keşke bu elemana hiç yoktan iyi bir LST yapsaydın Korkanın çocuğu olmaz eğitim şart kızın belini bükeceksin.

@El Captain hahah kanka biraz çama doğru gitti haklısın yılbaşı döneminde dikmiştim :D Yarın tekrar çekmeye çalışırım fotoğraflarını o zaman. @CahilKush İlk growda acele ettim. vaktim de pek yoktu bu dönemde kanka ama sonrakiler için eğitim şart. O zaman 1. kıza over başlayayım. 2. kızda da pistiller kahverengileşince over başlarım. Eyvallah kankalar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • T Turco:
    hahahaha **** ***** ******** ** ****** ******** ******* ****** ******** ****** ********** *********
  • T Turco:
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** ********* * *** ******* ** ***** ******** **** ********** ********
  • H Heisenberg01:
    **** hahahaha ** *** **** **
  • H Heisenberg01:
  • Z zanova:
    ******* ******* ** *** **** hahahaha** ** *** ******* ***** ****** **** ******* ********* *******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Mordecai Mordecai:
    **** ** **** **** ***** *** * ****** **** ******** ********** *** **
    +1
  • T Turco:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** *** ***** ****** ** ****** *** ***** **** ******* ********* *********
  • H happyworld:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ***** ****** *** ***** **
  • T Turco:
  • H happyworld:
    *** ********** **** ********* ***** * ***** ********* ****** ******** *** ***** ****** *** ***** ******** **
  • T Turco:
    ********* **** hahahaha**** ****** **** *** ****** ** ***** ***** ** *****
  • H happyworld:
    ********** ******** hahahaha** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ***** **** ****** ********* ** **** ******* ****** **** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • H Heisenberg01:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** ** * ***** ** ****** ****** **
  • T Turco:
    *** ***** ******* ****** hahahaha ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • T Turco:
    ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **
    T Turco: ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **