White Widow Ve Lemon Og İlk Deneyim Çiçeklenme 5. Hafta Bitti

natarK

Üye
bloom gübrelerinin miktarını biraz artır sömeklerin şişmesi için normal uyguladığın şeylerle devam o kendisi şişer

Cengoxl

Kıdemli Üye
Bazı pistilleri Kahverengi Olamaya başladı . Sanırım mevzu başlıyor :D
Maşallah maşallah yakından takip ediyorum kankam! Uzun olan White widow herhalde?
IMG_20201106_134318.jpg
Benim white widow kızlarım da seninkilerin peşinden geliyor dostum :cool:
Screenshot_20201107-073201~2.png
IMG_20201106_134122.jpg
IMG_20201106_134314.jpg
@silas34 bi yorumunu alırım ustam
Screenshot_20201107-073959~2.png
IMG_20201106_134346.jpg
Sömekler tam bir haftada bu hale geldi
( 28 Ekim günü bir resim )
Screenshot_20201107-074531~4.png
( 4 Kasım günü bir resim )
Screenshot_20201107-075116~2.png
Yorumlarınızı bekliyorum dostlarım ..!

Cengoxl

Kıdemli Üye
Selam, ikinizin çiçeklerinin maşallah var gayet sağlıklılar, maşallah. @Cengoxl
Teşekkürler @silas34 sana bir sorum olacak
Biobizzz (2).jpgmüsaitsen eğer sevgili üstat!
Daha önceden bahsetmiştim ışıkla ilgili bir problem yaşamıştım şu an 55. Gündeler kızlarım takvimin gerisinde kalmıştım. Işıkla ilgili problem ortadan kalkınca büyük bir hızla büyümeye başladılar! Çiçeklenmenin 2. Haftasına girdiler. Bu tabloya göre gübrelere devam etmek istiyorum sence uygun mu?

Maşallah maşallah yakından takip ediyorum kankam! Uzun olan White widow herhalde?
Ekli dosyayı görüntüle 4185
Benim white widow kızlarım da seninkilerin peşinden geliyor dostum :cool:
Ekli dosyayı görüntüle 4186
Ekli dosyayı görüntüle 4187
Ekli dosyayı görüntüle 4188
@silas34 bi yorumunu alırım ustam
Ekli dosyayı görüntüle 4189
Ekli dosyayı görüntüle 4190
Sömekler tam bir haftada bu hale geldi
( 28 Ekim günü bir resim )
Ekli dosyayı görüntüle 4191
( 4 Kasım günü bir resim )
Ekli dosyayı görüntüle 4192
Yorumlarınızı bekliyorum dostlarım ..!
Maşallah kankam güzel açıyorlar. Evet uzun olan white widow:D ışığın kaç watt aldığın siteyi atar mısın

Cengoxl

Kıdemli Üye
Maşallah kankam güzel açıyorlar. Evet uzun olan white widow:D ışığın kaç watt aldığın siteyi atar mısın
Kanka toplamda 900 watt 3 adet LED var orada, marka veremiyorum çünkü samimi olduğum bir usta var kendisi imal ediyor bir şekilde tanıştık kendisiyle sağolsun her konuda yardımcı oluyor! Bir kere trafo arıza yaptı gittim çayımı içerken hemen değiştirdi, yine üzerindeki küçük ledlerden biri arıza verdi aradım gel dedi gittim yemek yiyorlardı yemeğe çöküp sonra onuda hallettirdik ücretsiz :cool: demek istediğim kankam, marka LED alsam bir arıza çıksa ürünü geri gönder onlardan haber bekle fln filan sistem ışıksız kalacak, kaç gün oda belli değil eğer yedek bir ışık yoksa elinde büyük sıkıntı bence! İyiki bu usta ile tanıştık en azından kafam rahat kankam;)

Kanka toplamda 900 watt 3 adet LED var orada, marka veremiyorum çünkü samimi olduğum bir usta var kendisi imal ediyor bir şekilde tanıştık kendisiyle sağolsun her konuda yardımcı oluyor! Bir kere trafo arıza yaptı gittim çayımı içerken hemen değiştirdi, yine üzerindeki küçük ledlerden biri arıza verdi aradım gel dedi gittim yemek yiyorlardı yemeğe çöküp sonra onuda hallettirdik ücretsiz :cool: demek istediğim kankam, marka LED alsam bir arıza çıksa ürünü geri gönder onlardan haber bekle fln filan sistem ışıksız kalacak, kaç gün oda belli değil eğer yedek bir ışık yoksa elinde büyük sıkıntı bence! İyiki bu usta ile tanıştık en azından kafam rahat kankam;)

İyi bari şanslısın ahahahaha :D ben aldım ama iyi değil sanırım 800w led

S

silas

Guest
topping yani kelle uçurma, bitki tek dal üstünde giderken yeni çıkan filizi dibinden koparıyorsun, sağ ve sol yaprak çiflterinin dibinden yeni gelen filizler o kopardığın tek dalı 2 dal yapıyor. Her toping seni ortalama 5-7 gün geri atar. Eğitim vererek hasadını çoğaltıyorsun, bitknin boya gitmesini engelliyorsun, kabini ve ışığı daha verimli kullanıyorsun vs.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A alico1907:
    ********** ******* hahahaha* hahahaha ********* hahahaha* ****** ***** ***** ********* ********* *** *** *
  • NewGardener NewGardener:
    **** ******* ********** *** **** ********** ***** hahahaha hahahaha *****
  • D drejdejan:
  • C cabbar01:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
  • C cabbar01:
    *** *** **** hahahaha* ********* **** ******** ***** **** ********** ******** ***** ***
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    ******** ******** hahahaha***** **
  • D drejdejan:
    ******** ******* **** *** ******* ******* ********** ********** ********** *** *** ****** ****** ********* ********** ****** hahahaha ********* hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ****** **** **** ******** ******* **** *** ******* ******* ********** ********** ********** *** *** ****** ****** ********* ********** ****** hahahaha ********* hahahaha**
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahaha***** hahahahahahahaha hahahaha******
  • İstanbul İstanbul:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahaha* **********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** ********
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahaha****** hahahahahahahaha hahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahaha
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha*** ********* ******** *** *****
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** ** **** hahahaha*** ******* **** ****** hahahaha******* ******** ****** ***** ********** ** *******
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ********* ****** ******** ***** ******