White Widow Ve Lemon Og İlk Deneyim Çiçeklenme 5. Hafta Bitti

Bol hasatlar dostum. Bitkin neden öldü sence ?
Sağolasın kankam. Birkaç sebebi olabilir dediler. Ph ayarlanmamış dediler. Ama ben daha bu zamana kadar ayarlamadığım tek bi su bile olmadı. Phlı suyu kabul etmemiş kitlenmiş bitki gibi bir yorum aldım . Normalden farklı sadece o hafta vantilatörü değişmişti. Daha güçlü Vantılatör almıştım ama daha düşükte çalıştırıyorum. Sanırım köklere çok geldi rüzgar kuruttu kökleri. Öbür bitki çok az yaprakları sarardı . Eğer ph tan olsa ikisindede olurdu . Çünkü hazırladığım suyu ikisine pay ediyorum . Yani kesin şu sebepten denilmedi

A

ALTINPİPO

Guest
sen flusaa basla 5 gün sonra foto at daha ambere cıkmamıstır o

C

Cibril

Guest
hasat süresi yakın mı
Bide son olarak hasat süresi geçmiş olabilir mi ? Çünkü köşesinden kestim denedim çok çok az kafası acaba cbd mi üretti dedim

dostum konunu takip ediyorum kazasız belasız inşallah. Ama doğal kurutmadığın bir sömeği içtiğinde çılgın bir kafa yaşıyorsun beni çıldırtmıştı paranoyaklaştırmıştı ve bunu birçok tırtıkçıdan duydum:) şuurum gitti:)

Ama mesela şimdi kurutulmuş içiyorum alakası yok sakin dingin hoş bir kafası var ( istediğim bu değildi )

tırtıka da başladın mı duramazsın daha elini sürme :)

dostum konunu takip ediyorum kazasız belasız inşallah. Ama doğal kurutmadığın bir sömeği içtiğinde çılgın bir kafa yaşıyorsun beni çıldırtmıştı paranoyaklaştırmıştı ve bunu birçok tırtıkçıdan duydum:) şuurum gitti:)

Ama mesela şimdi kurutulmuş içiyorum alakası yok sakin dingin hoş bir kafası var ( istediğim bu değildi )

tırtıka da başladın mı duramazsın daha elini sürme :)
White Widow 5 6 gündür kuruyor tam olarak dediğini yaşadık ve her gün aynı etkiyi yaşıyoruz hep fırında ısıttığımızdan o zaman. Çünkü hep paranoya yapıyor 1 sigara daha içsen şuurun kaybolur

C

Cibril

Guest
White Widow 5 6 gündür kuruyor tam olarak dediğini yaşadık ve her gün aynı etkiyi yaşıyoruz hep fırında ısıttığımızdan o zaman. Çünkü hep paranoya yapıyor 1 sigara daha içsen şuurun kaybolur
Aynı işte dostum fırın cinnet geçirtiyor:) ben sistemi sökerim böyle devam edersem diye daha bıraktım fırın işini... sende boşver kurumasını bekle dostum az kalmış zaten bu kadar bekledin biraz daha sabır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • B Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ******** *** ****** *** *****