WW Auto Pistiller daha ne kadar uzayacak sömek göremedim..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30843
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30843

Guest
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 30843

Guest
bu bıtkıde ph dengesızlıgı var bunu kesın cozmen lazım
hocam en son bitki kitlenmiş demişlerdi 3 katı sulama yaptım 30L kuruduktan sonra sadece maglı su verdim tekrar kuruyunca gübreli su verdim bu verdiğimde ph 7 idi tekrar kurudu 3L ph 6.5 boş su 2L gübreli ph 6.5 su verdim toprak ph ölçüyorum 7-8 arası çıkıyor

Ü

Üye silindi 30843

Guest
Saksi basi 5 lt gübreli su yap, saksilari tek tek küvete götür, PH yi 6,5 yap, ver suyu alttan bolca akip gitsin, topragin PH degerleri yerine gelsin. Suyu yavsca saksinin hertarafina dagit. Saarrr diye dökme suyu.
kankam tek saksı var alttan su çıkması için toprak kuruyunca 3L ph 6,5 boş su verdim 2L gübreli su verdim tekrar ph 6,5

Ü

Üye silindi 30843

Guest
kankalarım nasıl fazla sulama yapıyorum kontrol ediyorum sürekli 4 günde bir aynı saatte su veriyorum artık böyle yapraklar düşmeye başlıyor yani o kadar kuruyor toprak kankalarım

WW Auto pistiller daha ne kadar uzayacak 67.gündeyiz canna serisi gübre kullanıyorum şemadan nadir şaştım boost artırarak sadece yardımcı olabilir misiniz ne zaman sömeklenir şişer vs ilk growum kankalar
HPS 250w ışık kullanıyorum mesafe 45cm şuan ph 6.5 nem 40 sıcaklık 27
https://ibb.co/VHsrT8w https://ibb.co/8b2h0sN
konuya ek olarak daha net görebilmeniz için
https://ibb.co/sQJrpZG https://ibb.co/ZdzXWwt https://ibb.co/NjJdyf5
aynı bitki aynı problem valla

Ü

Üye silindi 30843

Guest
kral ph kesın emın ol ve bıtkı ac saramalar var gubrelı sualmana dıkakt et yapraklar tamamne salmadan ver 4 gun degılde 3 gunde mesela bosuna stres yasatma bıtkıye
kanka toprak 4 günde kuruyor aynı saatlerde vermeye de özen gösteriyorum erken su versek problem geç versek problem ne yapcağımı şaşırdım resmen :) bidahaki sulamada ph 6 ayarlıcam sulama çok nazik olucak gübreye zaten abanmıyorum bakalım hayırlısı tekrar gelişmeleri paylaşırım çok teşekkür ediyorum kankam

Woppy

Ordinaryüs
knk sunu bılmenı ısterım cok gubre cok verım degıl dogru oranda gubre ıyı verım saglar ph neyle ölçüyorsun ?

Ü

Üye silindi 30843

Guest
knk sunu bılmenı ısterım cok gubre cok verım degıl dogru oranda gubre ıyı verım saglar ph neyle ölçüyorsun ?
kankam şemadan şaşmıyorum gübreye abanmıyorum ph maalesef ufak kağıtlarla ölçüm yapıyorum şu an bi sıkıntı yok gibi sanki

kokokoco

Üye
Bu tek bitki sadece 250w lık hps ışık ile mi bu hale geldi ışık konusunda bilgisiz olduğum için soruyorum

Ü

Üye silindi 30843

Guest
kral ya ph test metre al yada terra hydro ph test kit yaz bu urunu al bu daha saglıklı kagıtlar cok belırsız net ayarlıyamazsın
kankam zaten bitti bitecek bundan sonra alıcam ama şu an ev taşı bilmem ne çiçek yetişcek mi onun stresti bitti benim başladı yetişmezse kesmek zorunda kalıcam olduğu kadar dicem ilk grow günahı olmaz el mahkum :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ** ********** ****** hahahaha hahahaha* ** ********** ******* **
    +1
  • muadip muadip:
    ****** ***** ***** ** **** ******* ********** ******** ***** ***** hahahaha* hahahaha ** hahahaha* hahahaha*
    **** ****** ******* *** *** **** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • muadip muadip:
    **
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** ****** **** ******** *** ******* **** ***** ***** * ******* ****** hahahaha* ******** ****** *** ********* ***** ******** ********
    ******* ***** ***** ****** ****** hahahaha* hahahaha ** hahahaha***** hahahaha***** ** ********
    ********* ********* ******** ****** ***** *** ***** ********* ********** ********* ***** ***
    +1
  • R RainGrow:
    * ******* * ***** ******** * ***** ** ******* ******* **** **** ****** ********** ****** **** ******* ***** ** ******* ******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ********* ****** * ******* * ***** ******** * ***** ** ******* ******* **** **** ****** ********** ****** **** ******* ***** ** ******* ******
    ***** ******** ******* **** ********** ******* ***** **** ******* **** ** ****** ***** ***** * ****** ****
    +1
    hahahahahahahaha
    *** * ***** *** ****** ****** hahahaha *******
    **** ***** **
    **** ****** ******* hahahaha* **** ***** ********* ******
  • İstanbul İstanbul: