x2 WW / AUTO White Widow Güncesi - İlk Grow ///// HASATTT

C

Canna

Guest
Masallah, :) dostum o kelleyi ve sömek dallarini iple yukariya bagla, sömekler sistikce o dallar tasimaz, kirilirlarsa cok üzülürsün.

99Grind

Üye
Masallah, :) dostum o kelleyi ve sömek dallarini iple yukariya bagla, sömekler sistikce o dallar tasimaz, kirilirlarsa cok üzülürsün.
Günaşırı oturup birbirimizi izliyoruz üstad ona meyil verirse hemen müdahale ederim. Aşağıdaki foto nezdinde üstteki fan yapraklarına bakabilir misin? Son sulamamdan önce böyleydi ve yarı oranla gübreli suladım. Acil terapiye ihtiyacı var mıdır sence?

C

Canna

Guest
Cok hafif bir gübre yanigi var ama takma kafana bu asamada önemli degil, aynen devam.

Woppy

Ordinaryüs
Selam kankalar.

Sanki sömekler biraz daha şişmeye başladı. Gidişatı bozmuyoruz planlandığı gibi dewam;)

19 NİSAN

Knk son haftalarında iyiyce pişecek takip et mümkünse tricom takibi daha iyi olur

Woppy

Ordinaryüs
Birde günde 2-4 adet en büyüklerden almaya basla derim fan yapraklarını sömekler rahat ısık görsün bitki yaprağı beslemek yerine sömegi beslesin knk artık sona yaklaşıyor o yapraklara ihtiyacı kalmıyor. İnan her sulamada avuc avuc yoluyorum 4 photo bitkiden şuan son düzlükteler 1 ayları var

99Grind

Üye
Cok hafif bir gübre yanigi var ama takma kafana bu asamada önemli degil, aynen devam.
çiçekten sömeğe geçerken lollipop ve gübresiz suladım sonra hiç boş sulamadım. Besin takvimini hep yüzde85-90 uyguluyorum gübre oranı olarak.Hiç fazla gübre vermedim. Buna rağmen devamsa, yolumuza taş değmesin :D

Son düzenleme:

99Grind

Üye
Birde günde 2-4 adet en büyüklerden almaya basla derim fan yapraklarını sömekler rahat ısık görsün bitki yaprağı beslemek yerine sömegi beslesin knk artık sona yaklaşıyor o yapraklara ihtiyacı kalmıyor. İnan her sulamada avuc avuc yoluyorum 4 photo bitkiden şuan son düzlükteler 1 ayları var
kanka zaten neredeyse 2 kere lollipop yaptım, bana keyif verir bu :D yarın sabah itibariyle uyandıklarında üstten başlarım ufak ufak. Baltayı vurana kadar devam ederim budamaya.

over başlayacagım ama benım bıtkıler arada bır yer degıstırıgı ıcın hasat suresı 3.5 4 aya uzadı gıbı , over a daha baslamadım :) sımdılık gıısat bu 1000 ppm gübbre veriyodum 11 lt saksıya 1.5 lt su ile , sımdu bu hafta 1500 ppm e cıkartıcam gubrelemeyı :)

99Grind

Üye

over başlayacagım ama benım bıtkıler arada bır yer degıstırıgı ıcın hasat suresı 3.5 4 aya uzadı gıbı , over a daha baslamadım :) sımdılık gıısat bu 1000 ppm gübbre veriyodum 11 lt saksıya 1.5 lt su ile , sımdu bu hafta 1500 ppm e cıkartıcam gubrelemeyı :)
Selam brom, maaşallah sağlıklı görünüyorlar. ppm hesaplamasını bilmediğim için birşey diyemeyeceğim. biobizz tablosuna sadık kalarak devam ediyorum. (1litreye 4grow-4bloom-4ml topmax) +keçiboynuzu özü
bende de durum aynı hasat biraz uzadı ama temiz olsun bizim olsun. Tricomlarına baktın mı hiç? Ben biraz gezentilikten mikroskop/büyüteç alamadım bu hafta bakıcam zamanı geçirmeden hasat edicem. Auto bakıyoruz sonuçta cbd dönmesin şekerlerimiz.

Selam brom, maaşallah sağlıklı görünüyorlar. ppm hesaplamasını bilmediğim için birşey diyemeyeceğim. biobizz tablosuna sadık kalarak devam ediyorum. (1litreye 4grow-4bloom-4ml topmax) +keçiboynuzu özü
bende de durum aynı hasat biraz uzadı ama temiz olsun bizim olsun. Tricomlarına baktın mı hiç? Ben biraz gezentilikten mikroskop/büyüteç alamadım bu hafta bakıcam zamanı geçirmeden hasat edicem. Auto bakıyoruz sonuçta cbd dönmesin şekerlerimiz.
trikom takibindeyım kanka benımkıler photo bitki ppm ölçer al birtane alabılırsen eğer alamıyorsan 1 lt ye grow 2 ml düşür bloom 7 topmak 5 ml verebılırsın bıtkı suan ıstıyor kanka cıcegın ık donemınde verdıgın gubreyle 4.hafta aaynı gubre yeterlı olmuyor elindekı gubreler organık yakmazsın bıtkıyı rahatlıkla uygulayabılırsın P-K Gubrelerı agırlıklı ıster cıceklenmee doneemınde N yi yani Grow gubresını azaltalım kı bıtkı gelısıme degılde cıceklerı gelıstırmeye agılık versın bu donemde

99Grind

Üye
trikom takibindeyım kanka benımkıler photo bitki ppm ölçer al birtane alabılırsen eğer alamıyorsan 1 lt ye grow 2 ml düşür bloom 7 topmak 5 ml verebılırsın bıtkı suan ıstıyor kanka cıcegın ık donemınde verdıgın gubreyle 4.hafta aaynı gubre yeterlı olmuyor elindekı gubreler organık yakmazsın bıtkıyı rahatlıkla uygulayabılırsın P-K Gubrelerı agırlıklı ıster cıceklenmee doneemınde N yi yani Grow gubresını azaltalım kı bıtkı gelısıme degılde cıceklerı gelıstırmeye agılık versın bu donemde
kankam baya okudum daha önce growu kesmeyin diye kanka'da söylüyordu. tabloya bağlı kalarak ilerliyorum ama ilk sulamada dediğin oranlara yaklaşıp bir takip edeyim bakalım. teşekkür fikir için

99Grind

Üye
Selamlar, bir süredir güncelleyemedim.

Doğru zamanda over sipariş edemediğimden kullanamadım.
4 gün önce flush attım toprak tamamen kurudu diyebilirim. Karanlığa alayım mı?

tricomlara yorumlarınızı beklerim.

11MAYIS

Woppy

Ordinaryüs
Selamlar, bir süredir güncelleyemedim.
Doğru zamanda over sipariş edemediğimden kullanamadım.
4 gün önce flush attım toprak tamamen kurudu diyebilirim. Karanlığa alayım mı?
tricomlara yorumlarınızı beklerim.
11MAYIS
Kanka kuruduyss artık tam zamanı bence güzel fan yapraklarından arındır bas asagı as ortalama 1 dal cıt diye kırılana kadar havadar bir yerde ve karanlıkta kurutursan daha iyi olur bence tam zamanı bazı yerlerde com sarılık bile var.

99Grind

Üye
Kanka kuruduyss artık tam zamanı bence güzel fan yapraklarından arındır bas asagı as ortalama 1 dal cıt diye kırılana kadar havadar bir yerde ve karanlıkta kurutursan daha iyi olur bence tam zamanı bazı yerlerde com sarılık bile var.
kanka toprak epey kurudu. bir kaç gün arkadaşları yalnız bırakmam lazım. 2 gün karanlıkta bekleme süresini uzatsam sorun olur mu? bu karanlıkta bıraktıktan sonra baltalamanın toleransı var mı? balta sonrası kabinde karanlıkta asıcam

Woppy

Ordinaryüs
Kanka baltalayıp kabine ters as git ekili halde çok fazla beklemesin kurumus zaten toprakta altı ustu işin acele bile olsa makası vur oldugu gibi ters as git havalandırma calıssın kabinde yeterli

99Grind

Üye
Kanka baltalayıp kabine ters as git ekili halde çok fazla beklemesin kurumus zaten toprakta altı ustu işin acele bile olsa makası vur oldugu gibi ters as git havalandırma calıssın kabinde yeterli
24 saat daha sürem var kanka. Zaten 3 saat önce ışıklar kapandı, tekrar açmıyorum o halde 24 saatlik karanlık sürem olacak. Gitmeden öncede baltalar asarım, 4-5gün kabinde havalandırmalı yerde asılı kalırlar..
teşekkür ederim beraber bitirdik :cool: :cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A angeshar:
  • H happyworld:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** * ****** **** ********* *** **** ******* ** ***** ******* **** ****** *** ***** ****** ********* *******
  • H happyworld:
    * *** hahahaha
    +2
    ********* ******* **** *** ******* hahahaha *******
    ******** ******** ********** ***** ********** ****** ******* ***** ***** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** hahahaha ****** **** *** *** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    hahahaha*** ****
    +1
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** ** ****** *** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ***** ***** ********* ****** *** ******** ****** hahahaha***** **********
  • H happyworld:
    **** ******** ********* hahahaha***
  • H happyworld:
    ***** ********** ********** ** ****** ****** ***** ***** ******** **** *** **** ******* ***** ****** ********* ****
    hahahaha ****** **** **** ********* ******* ** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** *** ***** ** hahahaha*** ** **** ***** *** ********* *** ***** hahahaha **
    H happyworld: ****** *** ***** ** hahahaha*** ** **** ***** *** ********* *** ***** hahahaha **