Yaşadığım En Garip Deneyimlerden

MrChee

Yeni üye
Beyler bugün yaşadığım en garip deneyimlerden birini anlatmak istedim sizlere.

Şimdik benim aldığım cralium diye bir ilaç var hem konsantre sağlıyo hemde uykuyu gideriyo(KİMSEYE KİMYASAL İLAÇ ÖNERMİYORUM! UZAK DURUN!) ama anlık etki yapması için ben kullanıyorum. Yanlış olduğunu da biliyorum. 

Her ne sikimse işte içmeyin ****. 

Uzuun zamandır sabah 8 lere kadar oturuyorum, pc başında bilgisayar otistikleri gibi gibi yaşıyom **** dedim yeter sikerler. Uyku düzenimi yerine sokmak için uyumicam **** dedim demez olaydım. 

Neyse saat 9 oldu kahvaltı yaptım attım ilacı. Yatağa uzandım, hem yemeğin verdiği ağırlık hemde uyumamışlığın yaşşattığı **** durum kafamı iyice sikti. Dedim benim bu kafayı dağıtmam lazım yoksa o beni dağıtacak, neyse gittim su içtim yüzümü yıkadım tekrar yatağa uzandım. Bu sefer bir öküz oturdu kalkamıyom yerimden **** ama nasıl bir uyku öyle böyle değil.

Dedim **** *** üstüme bina dikoylar herhalde bu yaşta yatır olcaz **** diye kafamdan geçiriyom. Ben uyumuşum o sırada, ben de elektronik ürünler alıp satıyorum her neyse baktım bi müşteri deli gibi arıyo. Bi yandan o arıyo bi yandan karısı.

Sorun mu ne çıkmış bende cevap vermeyince ikside arıyor **** nasıl sinirlendim. Mesajlara bir girdim tokatçı falan demişler, sen bizi dolandırdın evini basıcaz falan filan.

Dedim abla sen bi dur **** sana noluyo kocasını aradım. Ama nasıl sinirliyim öyle böyle değil, neyse adam açtı bana saydırıyo dedim ürünü al gel şerefsiz diye bağırıyorum küfür de aklıma gelmiyo, aklıma küfür gelmeyince daha da çok sinirleniyorum. 

Adam konuma geldi dedim atla arabaya parayı alalım ürünü ver, benim kafamda bi yere götürüp sikicem **** kafamda o var. Ulan ama nasıl sinirliyim, sigara yaktım adamın da astımı varmış ne biliyim ben ****. Sigarayı içtim benim içime bir daral geldi amına sokim nefes alamıyorum ama varya durdurdum arabayı sigarayı söndürdüm hava da buz camlarıda açmıyom.

Adam camı açtı dedim bak *** seni şimdi şurda işesen çişin donacak bide camı açıyosun dedim. Adam durdu beni bekliyo, lan adam bir başladı hayvan gibi öksürmeye ama nasıl öksürüyo ben lan noluyo dedim adamı izliyorum. 

Benim o an kafama çattı dedim **** sikiyiimmmm korona mı lan bu şerefsiiiz. Bi bağırmaya başladım lan ****** çocuğu korona mı getirdin senin **** sikicem sen dur demeden adam iyice krize girdi. Ben ağlamaya başladım bi yandan adam ölüyor, bi andan bende ölcem heralde triplerindeyim. Cam hala kapalı yanlız adam açmaya çalışıyo çocuk kilidi var. Lan aklıma geldi camı açtım adam nefes aldı. Bana ilk söylediği cümle: "**** siktiğim çocuğu bi tablet sattın az daha ölüyoduk astımım var benim şerefsizin evladı madem sigara içiyosun camı açsana öküz, hiç mi görgü kuralı görmedin sıır." 

Elim ayağım titreye titreye gittim atmye parayı verdim ürünü aldım adama parayı verdim. Taksi durağına bıraktım. 
Ağlaya ağlaya eve döndüm. Uyku yok tabi **** 11 de yatmışım 2 de kalkmışım ama sıfır uyku.

Lan neyse sakinleşmeye çalıştım falan ama hala elim ayağım titriyo, neyse sakinleştim. 

Ürünü kurdum, hiç bi *** sorunu yok. Aradım adamı senin ben **** avradını diyerekten bir sövdüm. Rahatladım kapadım engelledim. 

LETGO PİŞMANLIKTIR. KİMYASAL PİŞMANLIKTIR

edizparlar

Yeni üye
satıcılar alıcılar ben okurken birbirine girdiyse sen yaşarken ne yaşadın çok merak ettim kanka.

devamke.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    hahahaha **** **
  • MalrukLord MalrukLord:
    hahahaha*
  • kkush kkush:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • clackster clackster:
    **** **** ****** **** hahahaha* ****** hahahaha ** ***** ******* ** *** ** *** ***** * ***** ** hahahaha* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* *** ****** ****** ********** ***** ******** ***** ******* ***** ***** ******** ******* ******** hahahaha* ******** ********** ***** ******* ******** ******* ****** ***** **** ** ****** ****** *** ****** ********** *** ***** **** **** ** ****** ** **** hahahaha********
  • clackster clackster:
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha***** ******** *********
    ******** ***** ***** ***** ******* ******* ****** ******* ****** *** **** ***** **** ****** ** ****** ***** ******** ********* ** **** **** hahahaha*** **** ****** ******** *** ***** hahahaha** * **** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    +1
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • Avare Avare:
    +2
  • deyorke deyorke:
    hahahaha** ******** *******
  • deyorke deyorke:
    +1
  • O obeb:
    **
    +1
  • Schrödinger Schrödinger:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******* hahahaha ** ******* ****** hahahaha**** **** ***** ** ***** ***** ********* *** ********** ***** *** *** ***** ********* ***** ****** ******* *** ** hahahaha*** ********** ******** ******* ******* ***** *** ** ****** ****** ******* hahahaha*** ****** ******* ** ******** * **** * ******* ** ******* ******** ** ******* ***
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ******** *** hahahaha hahahaha** hahahaha** ***** ***** ******* ********** ******* hahahaha ** ******* ****** hahahaha**** **** ***** ** ***** ***** ********* *** ********** ***** *** *** ***** ********* ***** ****** ******* *** ** hahahaha*** ********** ******** ******* ******* ***** *** ** ****** ****** ******* hahahaha*** ****** ******* ** ******** * ****
  • kkush kkush:
    *** ********* *** ****** hahahaha hahahaha ****
  • kkush kkush:
  • O obeb:
    ****** ***** ***** **** ********** ******* ******* ****** hahahaha* ********** ****** ********* ****** ****** *** ** ****** ******** *** hahahaha** ********** hahahaha ** ********** hahahaha** ***** **** ***
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ****** **** *** ******* ******** ********