YAKALANMA DURUMU

Makalive

Yeni üye
Arkadaşlar iyi güzel ekiyoruz biçiyoruz da yakalanma durumunda 2 saksıyla 10 saksı arasında bir fark varmı?

Sabıkam temiz yakalansam ne olur? ve hiçkimseye söylemesemde yakalanma şansım var mıdır? yeşillendirirseniz sevinirim..

Marangoz

Kıdemli Üye
Merhaba kanka. İhbar olmadığı sürece yakalanman oldukça güç. 
Yakalanma olduğunda bitki sayısı, ele geçirilen diğer malzemeler (esrar, terazi, torba vs.), teknik takip bilgileri savcı ve hakimde bir kanı oluşması için etkili olacaktır. Bununla ilgili net bir kanun kanun yok. Ele geçirilen malzemeler ve deliller içici olduğuna ikna ediyorsa hakim ve savcıyı da edecektir. ben şahsen evinde 10 kök yetiştiren birinin içici olduğuna inanmam :)

shockwave

Yeni üye
Cvp: YAKALANMA DURUMU

Marangoz' Alıntı:
Merhaba kanka. İhbar olmadığı sürece yakalanman oldukça güç. 
Yakalanma olduğunda bitki sayısı, ele geçirilen diğer malzemeler (esrar, terazi, torba vs.), teknik takip bilgileri savcı ve hakimde bir kanı oluşması için etkili olacaktır. Bununla ilgili net bir kanun kanun yok. Ele geçirilen malzemeler ve deliller içici olduğuna ikna ediyorsa hakim ve savcıyı da edecektir. ben şahsen evinde 10 kök yetiştiren birinin içici olduğuna inanmam :)

Yazdığını okuyunca aklıma geldi kanka, bizim bi abinin arkadaşı 12 kilo esrarla yakalanıp içiçiyim demişti. Çok gülmüştük allah göstermesin :D

FirstGrower

Yeni üye
Cvp: YAKALANMA DURUMU

Makalive' Alıntı:
Arkadaşlar iyi güzel ekiyoruz biçiyoruz da yakalanma durumunda 2 saksıyla 10 saksı arasında bir fark varmı?

Sabıkam temiz yakalansam ne olur? ve hiçkimseye söylemesemde yakalanma şansım var mıdır? yeşillendirirseniz sevinirim..

Kimseye söylemezsen, sistemi kimse görmezse zor ama imkansız değil. Yakalanırsan diğer yorumdaki arkadaşın söylediği gibi satıcı mısın yoksa kendin için mi yetiştiriyorsun ona bakarlar. Ha iyi düşünelim kendin için ektiğine inandırdın 1-3 yıl hapis cezası var. Yok denetim verirler falan diyenler var onlara inanma yakalanırsan hapistesin ha cumhurbaşkanının yeğeni falansan istediğin kadar yetiştirebilirsin cezası yok.

autoflower

Yeni üye
2 ile 10 saksı arasında çok fark var  + clon ları bile bitki olarak geçiyorlar  2 saksıyla kendin için yetiştirdiğini anlatabilirsin ama 2 den fazla saksıyı anlatamazsın ve satış amaçlı yetiştiricilikten + ceza alırsın 2 saksıyla 1 1,5 yıl alıcagın ceza bir bakmışın 8 10 yıl olmuş ;) hassas terazi olmasa bile satış amaçlıya sokuyorlar saksı çok olursa ve haberlerde serbest bırakıldı diye geçiyorlar ama serbest kalmıyorlar adli kontrolle serbest kalıyor yargılanıyor ve yargıtay onayınca cezasını geçmiş olsun  EK KANKA 10 SAKSI BİRŞEY OLMAZ CEZA ALMAZSIN DİYENLERE İNANMA

Weedseed93

Kıdemli Üye
Tayyibin yeğeni 60 kilo ile yakalandı bişey oldu mu hayır :D şaka bi yana terazi hazırlanmış fişek vb. Satıcı olduğuna dair bir delil olmazsa sende ifademde içiciyim torbacışara para yedirmekten biktim vb. Gibi konuşursan denetim ile yırtarsın tanıdıklarım var bu şekil ama en önemli etken hiç kimsenin bilmemesi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******** **
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha***** *** hahahaha**** ******* ******* ***** ****** ****** ******* ****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** hahahaha*** *** ****** *******
  • R Raven Drugs:
    **** hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • R Raven Drugs:
    ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** ******* hahahaha* ******** *** ******** **** hahahaha ******* **** hahahaha* * **** ******* ******** ******* **** ********* ******** ********* ******* ***** ******** ****** ******* ***** ** ******** ***** * ** ******* ********** * ********** **** ******* *** **** ****** ****** ***** ******** ***** *** ** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********* hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
    ******** ********* **** *** *** *** ****** ****** ********** **** ** hahahaha****** *
  • T thescq:
    **** ** ** ******* ** ******* *** ***** *** ******* hahahaha ********** *** *** ****** ****** ** hahahaha***
  • elchavoo elchavoo:
    ** hahahaha* ******** ********* **** hahahaha* hahahaha****** ***** **** ** *** *** **** *** ******
  • T thescq:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    ***** **** **
  • T thescq:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ** ******** ** ** *** ******** ***** ****** ******* ********* ***** ***** ****** ****** ** **** ********* **** ******** ******** ****** ****** hahahaha **** ****** *** ***** ****** ****** ** hahahaha** ****
  • T thescq:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: *** **** ****** ** ****** ********