yan yattı çamura battı

dougy

Üye
Selamlar değerli kardeşlerim,
8 tane photo tohumum var , arkadaşım sanırım fazla suladı yana yatanlar gelişmeyenler, hatta aşırı sulama ve nemle beraber küflenip beyaz beyaz tüyler çıkartıp ölenler dahi oldu, resimleri sizinle paylaşıyorum, 600w mh ışık görüyorlar 5. günleri falan, arkadaşım az suladığını iddia ettiği için acaba bunlar photo mu 12 saat ışık mı yetmedi diye şüpheye düştük, siz usta growerlar konuya son noktayı koyarsınız diye düşünüyorum, hayırlı günler dilerim.

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Yan yatanları bir çubuk yardımıyla destekle. Küçücük bitki büyük saksıya ekilmez küçükle başlayıp büyüğe geçersin . Tohum kabuklarını al bazıları büyümüş Artık zaten.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Fidelerde bi sıkıntı yok hepsi iyi durumda bazısı erken patlamış bazısı bi kaç gün sonra fidenin ilk evresi böyle zaten sıkıntı yok aynen devam

OttoMan347

√SEFİR√
Sularken direk kök diplerine değil de 3 5 cm etrafına dairesel dökerek sula kökler toprakta suyu aramak için uzayıp gelişsin. Bütün yatanları birşeyke destekleyip sıkmadan bağla düzelirler. Toprak iyice kurumadan su sakın vermeyin. Gübreye de başlamayın erken şuan. Tüyler de normal nem veya sudan kaynaklı değil bitkinin orjinali tüylü zaten

#Cigâ

Doktor
Sularken direk kök diplerine değil de 3 5 cm etrafına dairesel dökerek sula kökler toprakta suyu aramak için uzayıp gelişsin. Bütün yatanları birşeyke destekleyip sıkmadan bağla düzelirler. Toprak iyice kurumadan su sakın vermeyin. Gübreye de başlamayın erken şuan. Tüyler de normal nem veya sudan kaynaklı değil bitkinin orjinali tüylü zaten
kanka yk3 cocoya başladım coco dalgasın da sulama olayı nasıl oluyor bu zamana kadar götürdüm köfteleri hiç sıkıntı olmuyor sık sulasan bile de kurumadan sulayın diyorlar cocoya sen ne diyosun

Bigbut

Müptezel
kanka yk3 cocoya başladım coco dalgasın da sulama olayı nasıl oluyor bu zamana kadar götürdüm köfteleri hiç sıkıntı olmuyor sık sulasan bile de kurumadan sulayın diyorlar cocoya sen ne diyosun
Kanka hic bi konu hakkinda o kadar baslik yok.
Evet kurumadan sulayayabilirsin hatta sulamalisin.

higthead

Jolly Green
Dostum gerekli bilgileri vermiş arkadaşlar ama sen bu bebişlere 600w mh altına koyarsan aşırı lüx ten etkilenirler. 600w ile yapıosan çek 1mt yukarı ışığı , bebişlere pet bardak kapat.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******